Treść opublikowana przez czorny_07
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
+1:kox: troche 9,5 przeraza mnie na przodzie:wink: tym bardziej bez pasowania:wink: piertolisz, wszystko sie da upchać, a Ty srasz metą, u szafy w wątku miałeś tego dare rs, et 35, 9,5j spas na piczy kłak mistrzu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
+1:kox:
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
ja mam ori plyte, tylko, że austria, ale powinno chodzić
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
rns-d to navigation plus
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Wykręciłem je, przeczyściłem i skręciłem z powrotem z tym że źle ta malutka podkładka pierwotnie była i ją prawidłowo zamontowałem. Przeczyść sobie laser jak będziesz mieć na wierzchu kółko bo ładnie dojdziesz tylko nie używaj do tego żadnych zmywaczy!!! zadziałało od razu, czy miałeś może przez chwile napis navigation wird activated? przeczyszciłem, składam i ide testować
-
gotuje się, wyrzuca płyn
to uszczelka, ciśnienie idzie w zborniczek, nie masz pluchy w zbiorniczku?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
ramka od biegow, to dobry pomysl, ja mam polakierowane i sie rysze
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
u mnie jest to samo, naped kreci plyta a nie czyta, dodam ze plyte mam oryginalna:wink: obstawiam napęd
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
bedziesz jeździł tylko na gwincie z przodu?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
ja nie mam
-
Demontaż osłon tylnych słupków w sedanie
Patrz od strony uszczelki , z 3cm od góry jest pierwszy zatrzask, a dalej juz pójdzie
-
Woda pod wycieraczką kierowcy
jeśli nie leci Ci filtrem, ani nagrzewnicą, to korek w podłodze
-
Demontaż osłon tylnych słupków w sedanie
musisz wyrwać, zatrzaski mocno trzymaja, zaczynasz od góry, lekko odchylajac widzisz gdzie jest zatrzask, podkładasz długi płaski śrubokręt w miejse zatrzasku i podważasz, nie ma prawa pęknąć, mi poszło bez problemu
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
no to jak masz sedanową skóre, to pasuje P&P
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
dzięki czorny wiedziałem zę mogę na ciebie liczyć, instrukcje montażu dostałem od sprzedawcy jeszcze, wiązkę mam ori także tylko dołoże, skąd brałeś plus? a i jeszcze przeróbka tylnych mocowań kanapy ale też mam bo fotele z polifta 00r. Dużo zabawy by podnieść dywan? plus sobie pociągnij z listwy pod przekaźnikami -> bezpiecznik -> fotele, przeróbka jest w twoim przypadku tylko jak masz oparcie z avanta a co do dywanu, to siedzenia out i listwy drzwiowe wewnętrzne
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
tydzień temu przerabiałem montaż foteli w pełnej elektryce u siebie, czeka Cie cięcie budy pod fotele musisz odciąc na spwach te piramidke: później musisz wydrzeć dywan, jest już fabrycznie naciety, pojawiają Ci się dwie dziury w których użyłem nito nakrętek: finalnie wygląda to tak, musisz dociągnać plusa i masę, ew, wiązkę pod grzane stołki:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie kalkuluje sie, też to rozmysyslałem, ale dochodzi komora, wnętrze, bagażnik, auto do maku
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pytanie o hajs, przy takim projekcie jest raczej nie na miejscu
-
[B5 APS] by czorny
bez pikczersa się nie liczy oto to to http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/8-mk-fullu-recznie-zrobiona-309425/ ori mi bardziej podchodzi
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
FILTR PRZECIWZAKLOCENIOWY EMC CAN BUS XENONY HID (3814876906) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
siostra na 99proc.bedzie podobalo jej sie w uj...... dziwisz się ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- https://www.facebook.com/events/256302081196477
-
[B5 APS] by czorny
ja mam licznik od s6, białe wskazówki
-
[B5 APS] by czorny
niestety nie, mam plyte ori z passata, z mapą polski, jutro wrzuce i zobacze, jak nie będzie banglać, musze szukać napędu..
-
[B5 APS] by czorny
na pokład wjechały skórzane kubełki w pełnej elektryce, wreszcie w dupe jest ciepło do tego tempomat(mam jeszcze problem z aktywacją), dekory z s4 srebne, zbiorniczek na dwie pompki i to chyba tyle
-
[ALL B5] Audi S4
215/35 jakie to koło ma parametry?