Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 1Z] A4 TDi
dobre:banan:
-
[B5 1Z] A4 TDi
stalówki z benta 19'
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Chyba dostęp do jakiejś cygańskiej ropy zapytam krissa moze jeszcze
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no jak kto uważa, ja osobiscie kupiłbym nowa wlepe No pewnie, ale wlepę z twoim numerem zamawiają i trzeba czekać, a potem samemu się męczyć z darciem starej. taaa. nie wiem czy dodatkowo nie musisz zmienic wlepek na rejkach
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
nie mam polotu, dzisaj jechać do poznania, za dwa tygodnie będe
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
w ogóle ryju, kiedy jakiego spota robimy, ponoć 05.04 jest jakiś piknik w okolicach poznania?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no jak kto uważa, ja osobiscie kupiłbym nowa wlepe
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
ładny spas, musze dołożyć dystanseu siebie
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wlepe kupisz za 12 zł
-
[B5 APS] by czorny
nie, plandeka Gratki foteli W przyszłym tygodniu chcesz mi oddać auto? Mysle jeszcze o tym ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- Mrogal sponsorem fantow ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- tyle zdjęc napstrykane, a może z 10 nadaje się do publikacji
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
- [B5 APS] by czorny
nie, plandeka- [B5 APS] by czorny
jeden musiał iść do tapicera ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- tylko air zostaje, ale to juz raczej nie w tym projekcie- [B5 APS] by czorny
a tymczasem plan na ten sezon: -dokładka cupra -heble s4 -detaling u Krissa- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ponoc w tym roku skaczemu na dachu twojego bolidu z WHY ME na czele Przypomnę Ci Magic coś :polew::polew::grin::grin: http://i.imgur.com/eHEcteh.jpg Arek - Magic 1:0- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
ma hamować, ja mam 288, strach w oczach, czas najwyższy przesiąść się na 321- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
w nienagannym stanie pozazdrościć- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Jakie parametry i opona?- [B5 APS] by czorny
8mm, wiertło 8,5 w zeszłym seoznie tez latałem na nanciangach i nic sie z tym nie działo:decayed:- [B5 APS] by czorny
tył 30mm, przód 25, tył będzie dołozony o 5mm, bo czasem obetrze o gwint, na przodzie spokojnie wypchałbym 35mm przód 205/35 tył 225/35- [B5 APS] by czorny
10j et 60, 8j et 50, możesz mi zlinkowac watek na gg- [B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- ricardo w czerni ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------- [B5 APS] by czorny
Making of:whistling:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zapodaj w ruchu, bo tyle filtrów najebałeś, że wygląda jak vt- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
oslony vr5 w czern, srodek zostawiłbym - [B5 APS] by czorny