Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL B5] szerokie s4
- [B5 APS] by czorny
nie boli mnie to, jarają mnie, przed prosiakami, nie było mnie na nie stać ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- nie sadze- [B5 APS] by czorny
18:wink:- [B5 APS] by czorny
jak już mówiłem, flaty kupione 4x 9,5j- [ALL B5] szerokie s4
zywica panie, albo natop jakiegos plastiku- C5 Freak Biturbo+
80:decayed:- [ALL B5] szerokie s4
filmik z ogledzin:- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
kurfa Panie- C5 Freak Biturbo+
Ty wygrałeś glebe? krawaciarze- [B5 APS] by czorny
Musiałbym miec twój charakter, to nie ja kupiłem b6 w avancie- [B5 APS] by czorny
no zmieniam... ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- Co to za zabieg? Sauna? myjka parowa, działa jak glinka ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- moje tez juz majo nowego własciciela, Pany 62cm to będzie jak -40?- [B5 APS] by czorny
Odsmalcowana- [B5 APS] by czorny
pompe abs moje 3 podejscie do jej odpowietrzenia, pedał nadał gumowy, łapie przy końcu, pozostaje tylko cisnieniowe odpowietrzenie układu, ale gdzie takie rzeczy robio?- [B5 APS] by czorny
drogo masz a tak na poważnie to aktualnie stoje z sytymi modami, walka z garażem trwa- [B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
ledy OUT, opalarka i nagnij sobie ten dół, wpadnie esowy grill i bedzie malina- [B5 APS] by czorny
szczerze mówiąc nie myślałem o tym, ale z czego dyfer by sie nadawał?- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
chleb powszedni- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
mi tak równo nie chodzi z osprzetem- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
wszystko przed Tobą- [B5 APS] by czorny
kupilem tłumik ultera i wzialem z niego koncowki:wink:- [B5 APS] by czorny
już zabrana Zrobiłeś już coś z nią? w kwietniu będe działał, mało czasu- [B5 APS] by czorny
ze spawaniem i malowaniem zamkne sie w 300 zł lepszy ryc niż nic- [B5 APS] by czorny
już zabrana- [B5 APS] by czorny
targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz przedlift es nie wyglada, a liftowy w sedanie to hajs rzedu 1k- [B5 APS] by czorny
esowy nie zawita, prawdopodbnie, lift + PDC na gładko - [B5 APS] by czorny