Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. kup sobie szpraja przyciemniajacego
  2. To u mnie jeszcze spoko, zostało jakieś 4 cm gwintu, siedzi na 58,5 i trzyma go tylko odbij ale nie chce mi się tego jeszcze raz rozbierać jebać fk
  3. jesli chodzi i urywanie, to natrafiłem na problem z tył skonczył mi się gwint na 59~, po wyciągnieciu helpera, spręzyna ma za duza srednica i ociera mi o felge
  4. no wuja, elegancko siadło
  5. no ryju battalion jest twój na tył prosi się jakaś dwururka, ale ogólnie kot, jest opcja, żebyś zrobił jeszcze 2 sztuki camberów?
  6. gimnastyka ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- musze przemierzyć dokładnie, ustawiałem na 57,5 ale mogło się ułożyć troche niżej, bo ostatnio przycieram co nie miara
  7. sama poducha raczej wyleci na rzecz zwykłej, bo wyglaa jak w 80 a dekor mnie jakoś nie razi, dostałem do kompletu ze skorą i tak zostaje ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- dokładka z cupry on board, leży jak należy myśle
  8. Tak dokładnie, na przegrodzie sie dzieli
  9. końcówka wygląda mi na 881
  10. wieczorem Ci napisze jaki ma numer
  11. Hejtery-bohatery to nie profi sesja, tylko foto cykniete pilotem od magnetowidu, jak będzie sesja to Sławek ogarnie jak należy :wink
  12. kuba! zostało założyć pas i upalamy?
  13. moim zdaniem sie uwsteczniasz
  14. kierownicy nie ma, ale już blisko
  15. potrzebuje wsad licznika z a6 z białym podświetleniem benzyna, posiada ktoś?
  16. przód by mógł jeszcze usiąść
  17. swir lata przez frankfurt oder, a nie nad menem
  18. rok temu koles zj***l mi klejenie tego zderzaka, mial teraz pomlowac w wlasnym zakresie tak sie umowilismy, ja tylko pokleic i przygotowac pod lakier, dzwonie do typa ze mam zderzaki do malowania a ten tel nie odbiera to pocisk sms a ten do mnie zebym go nie straszyl i ze nie pomamaluje zderzaka bo sie nie daje gwaracji na wiejski zderzak a mowile ku,wie na drugi dzien jak odebralem zderzak ze pekl to mial poprawic a teraz przygral w H, mam szczescie bo mam kilku lakiernikow i trafilem na termin luzny, kratki innej nie znajdzie szkoda, ta jest taka sama jak cymek, w calosci zleje sie jakos z grilem---------- Post dopisany 25-04-2014 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 23:00 ---------- http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140425_163533_zpsa68422e9.jpg ostro ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- zwykły czarny szpraj, połysk, pozniej to polerujesz
  19. mały up środka
  20. niby tak, teraz postąpił bym inaczej
  21. też latałem bez blachy, no może tydzień mi się udało poleciał dowód, nawet jak chciałem ja przykręcić, pedał jeden
  22. czorny_07 odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    na pierwszy rzut oka wydaje się ze spod filtra..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.