Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. faktycznie troche okragły ten tyłeczek się zrobił, a mój zdeś się własnie maluje, w ten sam deseń ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ---------- mógłbyś jeszcze cyknąc fote od tyłu, z innego kąta?
  2. Tylko skąd wziąć tak cienką deskę? +1:polew:
  3. przód wysunięty o 15mm, 9,5j et 25, czas na hardcorowe rolowanie przodu
  4. ja miałem yatour i nie narzekałem
  5. ja bym tu widział, spasować zderzak i wywalić pesudo carbon z konsoli jakaś fota tyłu by sie przydała
  6. moje zdanie znasz, jest dobrze
  7. to fakt, pod przedni zderzak nie wchodzi, szybciej podbinduje niż deski, położe, może jak w koncu uda mi sie zrobić swoją dziuple, to przemysle sprawe, duffy, hamulce hamują, ale mają całkiem inny kształt i musze wypchnac felge o 8mm ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- max, daj namiar na tego paska ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- walka ze spasem trwa
  8. wysylaj na cultstyle ryju!
  9. Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/
  10. nie wchodzi, musisz bindować zwykłym
  11. et 41 9,5j ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 22:14 ---------- Audi vs. Lewarek 0:1
  12. wersja taka, że kręc gwintem
  13. ja myśle, że sciana grodziowa, jest tutaj czułym punktem, w ogole w a6,s6, s8, rocznika 08+ we wszystkich słupkach, wnękach jest odpowiednik pianki montażowej niskopręznej, w celu wyciszenia
  14. podaj lepiej parametry felgi i opone
  15. tak, troche sie nagimanstykowałem, zeby uwolnić te zapieczone zwrotnice ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- Zbiorniczek wyrównawczy zmień. pod maską tak nie ma shine, więc to jest zbedne
  16. zderzak drugi już się maluje ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- tzn, problem mały był, bo jedna rurka aluminiowa od pompy do serwa, miała inne srednice gwintów, jutro musze jechać zakupić kawałek przeowdu z odpowiednimi gwintami i bede wiedział
  17. składaj na sobotę i spotujemy
  18. wczoraj zaopatrzyłem się a w bagażnik zwrotnic, wachaczy, coś sie udało poskładać, finalnie zwrotnice alu, hamulce 320mm z a6 c5 na pierwszy ogień poszło serwo z pompą, moje przepuszczało, wiec na pokład wleciało większe liftowe na zwrotnicy 288 dla porównania zestawik na aucie, jutro pozostaje zalać układ płynem, odpowietrzyć i upalać podziękowania dla Maksa i Kuby ps. ale sie nawkruwiałem z tymi zwrotnicami, pozapiekane, to nie wychodziło, cały dzień w dupe
  19. Sie reza
  20. ja zrezygnowałem ze stożka, strasznie zamula dół.. ale stożek to jakiś noname jesteś z zagania?
  21. nie przestajesz mnie zaskawiwać, po raz kolejny zbierałem szczęke z podłogi
  22. 14k? ja za swoją bym chciał z 15k bez kół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.