Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
5 dni do raceism, montaż czas start
-
Spoty wrocławskie
Panowie szukam noclegu, we wrocku z 28.06 na 29.06, ktoś coś?
-
Spoty wrocławskie
kurier 24/7 - taryfa nocna:grin:
-
Spoty wrocławskie
paczka została odebrana, wszystko już ogarnięte, wysłana do gościa pod wskazany adres(wszystkie pw do wglądu), gość ma te paczkę 100% i kręci...
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
końcówki będą a wyżej się nie da co sie nie da? teraz to wogole nie wyglada, więc albo spasujesz to jak należy, albo wracaj do starej opcji arek, nie rob pipy
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
ja jak miałem wachacze oparte o bude to bylo 56,5 na gwincie fk, teraz mam 57 i jakoś sie jedzie- Spoty wrocławskie
co Ty pier**lisz?! Ty czytasz siebie? Na piątek paczka ma być naszykowana, odbiorę ją na prośbę czornego osobiście. Ok to zapraszam Podejdziemy razem do Salonu Seata na domowskiego i zobaczymy o czym Ty mówisz? adres do wysyłki, ulica Księcia Witolda- Spoty wrocławskie
Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam. ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- "Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co? Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie zaraz wkleje cały list przewozowy, nie odpiwiadam, za kaligrafie twojego szwagra- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- to dwa jak kupiłeś od beja, to na co dobijałeś ze mna targu, mam wszystkie prywtane wiadomości, które będą do wglądu za 40 min, także czekam do piątku na paczke- Spoty wrocławskie
Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/ tutaj załącznik kurierowy:- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wyżej to Panie- C5 Freak Biturbo+
zobacz lepiej ten spas po lewej- [B5 APS] by czorny
kiedyś pracował- [B5 APS] by czorny
Kupiłem inny gwint bo mój wylany i czekam na niego :/- Montaż Navigation Plus od A do Z
na górnej obudowie masz schemat wtyczki, porównaj swoją i będziesz wiedział na czym stoisz- Montaż Navigation Plus od A do Z
porównaj sobie kostke zasilająca sympohny/navi, pradopodobnie sie różni i nie masz podtrzymania- [B5 APS] by czorny
ogólnie stwierdzam, że żeby był beton, to tylko rura guma/strukltura zawsze Ci sie coś ugnie- [B5 APS] by czorny
fak ju:decayed: ja dzisiaj doładowałem trochę towaru do bagaja i na tylne fotele, i nadkola z tyłu siadły na oponach jak i na tych odbojach z golfa:facepalm:, musze podkręcić trochę gwint bo teraz buda siedzi na samych odbojach a nie na sprężynie i to chyba dlatego:facepalm: padaka, może rozpruło Ci bycze moje auto czeka sobie na event, do tego czasu go nie ruszam- [B5 APS] by czorny
te co mam teraz ładnie tłumią jade tylko na raceism i vag event, a na oem, mam nadzieje, że już na powietrzu- [B5 APS] by czorny
tą kozą na poli?- [B5 APS] by czorny
Już nie przesadzaj, w mojej ocenie jest na dobry z plusem tylne nadkola to zenua, nawet nie wiecie jak żaluje teej rolki ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- też będę chciał podjechać to szukaj mnie- [B5 APS] by czorny
nie ma co macać jest padaka- [B5 APS] by czorny
prosze Cie wal do czesława - [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO