Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. ale ryczy bitch! upalanko na ostrowie obwiązkowe
  2. maske se lepiej podreguluj
  3. obadasz na oemie
  4. Czyli wycięcie kielichów daje tylko 1,5cm, u mnie maxymalnie bez cięcia zeszło do 56,5 1,5cm to dużo, ale wycielem fc**j, gdyby buda nie szła na zyletki nie podjąłbym sie tego
  5. Ta
  6. niżej sie nie da.. 55 cm
  7. wspolczuje Ci z tym wyspgrzelikiem, robiłęm dokladnie to saamo
  8. slepy jaka produkcja! brooklyn k**wa
  9. Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie). Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony) Da się to jakoś obejść nie tnąc pół budy? ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- Tył: http://img.tapatalk.com/d/14/06/29/ha9y6a4e.jpg Potrzeba szerokości bardziej niż opuszczania A przód tak jak tutaj stoi, bo nie kręciłem go jeszcze http://s29.postimg.org/a8oau4uw3/Audi_715063.jpg ---------- Post dopisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 17:08 ---------- Pozdro z 2getair http://img.tapatalk.com/d/14/07/19/veru5a4a.jpg ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- 2getair http://img.tapatalk.com/d/14/07/21/yzasahe8.jpg ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Małe kręcenie przodem. 4.3cm wahacz od ziemi [emoji41][emoji41][emoji41]http://img.tapatalk.com/d/14/07/26/da5u5uga.jpg wyjmujesz amor z auta, żeby kręcic nizej?
  10. Flota
  11. cena dość oporowa, nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..
  12. Ly7m
  13. a ten koper...
  14. kaju - szydera nadal trwa
  15. passat nie mój....
  16. planuje wrocić w 2k15 z czymś świeższym... ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- sprzedałem, musiałbyś pytać taliba ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- jest
  17. taaa razem z głowicą o k**wa
  18. weź sie w garść, blacharz dał d*py jak nic, wjebanie cwiartek, to jest góra tydzień, przywieź wóż do mnie na wioche, to wymalowany wyjedzie do oema
  19. zamek po prostu pomaluj na czorno, np lakierem do paznokci
  20. twoj jest europejski, pod zaslepke musisz mieć takie dziury we wnęce..
  21. I Ty, bo ja też heheheheheheheheh +1, ale jak wy rozbieracie to ja sie wstrzymam, bo bedziecie mi ceny bindować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.