Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL B5] szerokie s4
ale ryczy bitch! upalanko na ostrowie obwiązkowe
-
C5 Freak Biturbo+
maske se lepiej podreguluj
-
[B5 APS] by czorny
obadasz na oemie
-
[B5 APS] by czorny
Czyli wycięcie kielichów daje tylko 1,5cm, u mnie maxymalnie bez cięcia zeszło do 56,5 1,5cm to dużo, ale wycielem fc**j, gdyby buda nie szła na zyletki nie podjąłbym sie tego
-
[B5 APS] by czorny
Ta
-
[B5 APS] by czorny
niżej sie nie da.. 55 cm
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wspolczuje Ci z tym wyspgrzelikiem, robiłęm dokladnie to saamo
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy jaka produkcja! brooklyn k**wa
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Pomierzyłem przed chwilą i z przodu jest 57,5cm a z tyłu 58cm. Mierząc przez środek felgi (w FWD z tyłu ma to znaczenie). Z przodu jeszcze chcę urwać 1,5cm, bo niżej już nie będzie dać się skręcać nie urwiesz 1,5cm, bo wachacze oprą Ci sie o bude max to jest 56,5(w zależności od profilu opony) Da się to jakoś obejść nie tnąc pół budy? ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- Tył: http://img.tapatalk.com/d/14/06/29/ha9y6a4e.jpg Potrzeba szerokości bardziej niż opuszczania A przód tak jak tutaj stoi, bo nie kręciłem go jeszcze http://s29.postimg.org/a8oau4uw3/Audi_715063.jpg ---------- Post dopisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 17:08 ---------- Pozdro z 2getair http://img.tapatalk.com/d/14/07/19/veru5a4a.jpg ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 14:05 ---------- 2getair http://img.tapatalk.com/d/14/07/21/yzasahe8.jpg ---------- Post dopisany 26-07-2014 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2014 at 14:12 ---------- Małe kręcenie przodem. 4.3cm wahacz od ziemi [emoji41][emoji41][emoji41]http://img.tapatalk.com/d/14/07/26/da5u5uga.jpg wyjmujesz amor z auta, żeby kręcic nizej?
-
[B5 APS] by czorny
Flota
-
[ALL B5] Audi S4
cena dość oporowa, nastawiłbym się raczej na sprzedaż do rajchu..
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
wchodzi bez cześć
- Jaki to kolor?
-
C5 Freak Biturbo+
a ten koper...
-
[B5 APS] by czorny
kaju - szydera nadal trwa
-
[B5 APS] by czorny
passat nie mój....
-
[B5 APS] by czorny
planuje wrocić w 2k15 z czymś świeższym... ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- sprzedałem, musiałbyś pytać taliba ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- jest
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
taaa razem z głowicą o k**wa
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Marcin z boysow!
-
C5 Freak Biturbo+
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
weź sie w garść, blacharz dał d*py jak nic, wjebanie cwiartek, to jest góra tydzień, przywieź wóż do mnie na wioche, to wymalowany wyjedzie do oema- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
chętnie przytule twoje felgi na czas oema- C5 Freak Biturbo+
zamek po prostu pomaluj na czorno, np lakierem do paznokci- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
twoj jest europejski, pod zaslepke musisz mieć takie dziury we wnęce..- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
I Ty, bo ja też heheheheheheheheh +1, ale jak wy rozbieracie to ja sie wstrzymam, bo bedziecie mi ceny bindować - XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014