Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. czorny_07 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Reflektowalby ktoś na zaciski rs4 b8 za 2k pln?
  2. http://allegro.pl/py21-5w-bay15d-zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-i5004493427.html http://allegro.pl/zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-21-5w-12v-i5021908251.html http://allegro.pl/zarowka-pomaranczowa-dwuwloknowa-21-5w-12v-i5021908251.html u mnie na wiosce po 4 zł szt
  3. 27w to sporo, ja bym wsadzil standardowe 5/21, zreszta samo 8w bedzie juz raziło
  4. przekaźnik od halo np z lifta (posiadam na sprzedaż) a schemat znajdziesz w warsztacie pod tytułem "podłączenie przycisków poliftowych"
  5. Przez przekaznik i hula
  6. ile do setki 6-7?
  7. kup długi z b6/a6, podłoż podkładki i nie kombinuj
  8. termik w macie, być może, nie mam pojęcia
  9. trzeba roztapicerować fotele, ja też to robiłem, ale zeby naprawić grzanie, kupisz uzywane maty za 150 komplecik na dwa fotele, kwestia wlozenia
  10. zielona
  11. na czerwonej podłącz, jeżeli będzie odwrotnie to przyciski będa chodzić odwrotnie, później ew zamienisz
  12. zolta air bag, czerwona podajesz 12v
  13. bez problemu, w bagazniku pod lampami masz gumowe przelotki, tak sobie przepuśc tył, a przód progiem i wyjście koło puszki ecu, bądz przez puszke eku i dalej już rozporwadz jak przewody hamulcowe
  14. pierdolenie, każde skomplikowanie później sie odbija, ja bym nie kombinował, raz ze przetwornice potrzebuje chwile na "przetworzenie" a dwa jakieś skoki napięcia Ci zj***ą zawory, idz w prosty układ, wiem jak było u mnie, też kombinowanie, żeby taniej było, ale po prostu niektórych rzeczy nie da się obejść...
  15. nie kombinuj z przetwornicą, kup zawory na 12v, pozdrawiam wujek dobra rada
  16. mam już umowe z kurierem, na adres kowiego
  17. nie, to Ty masz taki kolor jak on czekam na exhaust soundchceck
  18. albo wydech
  19. w takim warunkach nie testowałem, ja przeważnie od rozcieć nożem, pęknięc itp, wtedy w robocie przy ujemnej temp trzyma, nie wiem jak tu u ciebie wygląda
  20. ja na rozciecia kupuje plaster w sprayu, za***isty jest bo sie skóra nie rozłazi
  21. czorny_07 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/302640-koszulki-bluzy-z-logiem-b5b-b6d-tura-do-01022015-r%D3%AFne/?p=4303257

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.