Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. no i ta kiera wreszcie wyglada, przy symhpony
  2. ernest szwagier czornego
  3. 40%, no chyba że absynt
  4. ja zmienialem, ale mam uszczelke z b6, dalem do goscia co sie tym zajmuje wzial stówke, ale bynajmniej zrobil porzadnie
  5. czorny_07 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kupil b8 i bohater sie chce spotować
  6. przemo, ale bedzie gnoj na sezon, jaram sie jak mlody
  7. duffy teraz konkurencje gwertemu robi, kolejka na bixa
  8. ten kto wymyślił 2 rozstawy na alufelgach powinien skończyć jak mefju, w krawacie
  9. 1.kuba84 2. czorny 3 ...
  10. juz powoli czas na wycinke, a u mnie totalnie brak motywacji
  11. polecam sie
  12. u mnie ranty zagięte ale bez wypychania, przy wakacyjnej glebie miałem tam centymetr szpary jeszcze http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5055963203.htmlna tym pół forum popiertalało jakis czas temu ale zakladasz zaciski z s4, ktore mocno wystaja
  13. nie mam sie czym pokazywac… jeszcze
  14. ile to roboty
  15. mam 4x 15mm
  16. foto nie bangla
  17. 9,5, ae rolka
  18. U mnie na tiptroniku mieli na każdym biegu :kox: Ale tylko na kobylkach
  19. spalacze sa po c**ju, raz, że ciagle masz buchy ciepła, pocisz się zawroty głowy itp dwa mam znajomego co brał spalacz z universala, dzisaj jak biega ma np plapitacje, problemy z cisnieniem, nie polecam
  20. Takie koła w detalu kosztują dokładnie 8000 USD netto + wysyłka czyli jakieś 39k. Generalnie ADV się zaczynają od 25k netto w górę. Najdroższy set teraz zamówiłem do GTRa za równe 55 k brutto za te pieniądze osobiście szukałbym rs4 b5 no ale nie ma co ukrywać jak spasujesz to z body, to twoje auto minimum top 5 of the world, a na pewno numer 1 w polszy, nie widziałem w tym sezonie tak zaawansowanego projektu, pogratulować, pewnie nie ostatni raz w tym temacie
  21. cieszy mnie update w tym temacie, myslalem, ze temat upadl, tak trzymaj ryju!
  22. no własnie o opory toczenia mi chodzi, to 30cm, sporo gumy
  23. Ciekawe co na 295 powie 2.0tdi :decayed będzie miotalo jak szatan w koleinach :v nie mniej jednak jaram sie
  24. A w tle zdjęcia czorny_07 no prawie a co do smażenia kury, ja używam szpraju PAM - OLI, 0 tłuszczu, robi robotę i smakuje
  25. ślina i jado!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.