-
[1.6 ADP] - poprawne ustawienie i paramtery zapłonu.
Koledzy to jak to dokładnie ma byc...? Jeśli mam wolne obroty to powinno być stale zero?? Czy jest jakaś tolerancja czy moze sie zmieniać +-1?? Jaka to ma być grupa 17 czy 18??
-
Branie/wyciekanie oleju, 0,5l na ok. 200km
Pomiar kompresji nie powie ci gdzie bierze olej. Właz pod auto i sam sprawdź cały silnik od spodu wystarczy się położyć na ziemi. Jeśli twoje auto spala tak ogromne ilości oleju musi kopcic, chyba że gdzieś ci wycieka.... Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Dławienie przy bardzo niskich obrotach
Najpierw reset ECU po przez odłączenie akumulatora. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
1.6 AHL Dziwny Problem z Obrotami
Może lewe powietrze w dolocie?? A czasami po opuszczeniu hamulca jak się zatrzymuje na światłach obroty przestają falować? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.6 95r Falujące Obroty ..!
Ja robiłem tylko Alaskę zestawem naprawczym i wysypala się po 5 tys km więc może działać lecz nie koniecznie. Ja bym radził dolozyc i kupic nowy. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Koleżko szanowny- nikomu na tym forum nie ubliżałem więc daruj sobie takie teksty, trochę kultury. To co tutaj pisze to moje osobiste spostrzeżenia dotyczące stosowania tego oleju od kilku lat. Stosowałem kilka lat każdy z powyższych i mogę się wypowiedzieć z praktyki. ......Gdzie ten syf i nagar czysciłes? Na tłokach?Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Ale czym syfi ten silnik? Ja myslalem ze zasyfiony silnik to wynik złego stanu silnika i sporych nagarów przenikających do oleju choćby z komory spalania, sam olej nie syfi silnika tylko te nagary ktore sie mieszaja z olejem. I prawda jest taka ze jesli szklanki sa sprawne na mineralnym tez nie beda cykac... moze zmiana oleju pomoze na jakis czas lecz wiadomo ze problem powróci prędzej czy pozniej.. jesli silnik nie bierze oleju to lać 5w a jesli łyka spore ilości to pozostaje 15w bądź remat silnika na co wiele osób sie nie decyduje.. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Stuki z pod pokrywy zaworów na zimnym po odpaleniu
Ok a dlaczego twój olej nie syfi a minerał syfi?? Co wchodzi w skład tego syfu bo nie kumam??Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
1.6 AKL (A3) - nie równo pracuje, bardzo głośno, brak mocy
Sonda nie bedzie miala wpływu na taki stan...zawsze mozesz ja odlaczyc i sprawdzic... węże od zbiorniczka płynu twarde? Maja byc takie jak opona w rowerze ze da rady ścisnąć jesli czujesz ze kamień to UPG... a pasek nie przeskoczył??? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
1.6 AKL (A3) - nie równo pracuje, bardzo głośno, brak mocy
Wyglada jakby wydmuchalo uszczelkę pod glowica. Płyn chłodniczy ubywa węże twarde jak kamien?? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Chyba mało opłacalne, sam tego nie ogarniesz a w serwisie zapłacisz kupę szmalu... lepiej używkę kupic.. używkę sprawdzisz namacalnie czy ma luz kręcąc w przeciwne strony piastami. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Wymienic skrzynie? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z napedem
Skrzynia czyli mechanizm różnicowy, mam to samo lecz juz przywyklem i delikatne operowanie gazem i sprzeglem mozna zniwelowac ten problem Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
- audi 1.6
-
auto ciezko odpala i nie wchodzi na obroty
Odlacz akumulator.. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka