-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Muszę ogarnąć fundusze bo mam teraz ważniejsze wydatki jak kupno mieszkania, ale ogarnę się i daje znać. Napisz mi na priv koszty
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki za info. Pozdrawiam
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzień dobry. Ja z moim AEB startuje na stage 1. Pierwsze pytanko co do wtrysków. Same wtryski, czy kupić razem z całą listwą. Drugie pytanko do dp. W AEB jest jedną sonda i nie mogę znaleźć gotowego DP z wyjściem na jedną sondę. A sam nie zrobię dp bo nie mam warunków. Trzecie pytanko Wrzucę wtryski muszę jechać na strojenie czy nie trzeba? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Bdb rozpisane krok po kroku.
-
Pianka w drzwiach i wygłuszanie drzwi
A zabudowa skrzyni? Tu przykład avanta Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
1,6ADP problem ze skrzynią biegów
Cześć. Pacjent 1,6 ADP. Skrzynia biegów skończyła swój żywot. oznaczenie CTD. Moje pytanko jakie skrzynie jeszcze będą pasować p&p. Z góry dziękuję za pomoc.
-
-
1.6adp problem z ogrzewaniem
Walczę ku...de z ogrzewaniem w rudzielcu. Motor 1.6 adp. Termostat oki,układ czysy, motor grzeje się do 90bez problemu układ odpowietrzony itp czujnik.temp w.filtrze pyłkowym wymieniony tu są logi klimatronika 3.3 4.3 6.1 8.3 11.7 13.7 15.5 22.1 50.3. Na vag czekam. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż uszkodzonego oparcia
Spróbuj może jakimś płaskim przekręcić ja jutro idę działać ale z lewą stroną. Widziałem że od góry idzie to wykręcić. Jutro postaram się napisać co i jak.i czy mi się udało. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
1.6 ADP ustawienie zapłonu
Jak wygląda palec i kopułka. Mi tak się robiło jak już byloe na wykończeniu. Też mam przyspieszony zapłon Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB duże spalanie
Który kanał tych logów??? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
AEB duże spalanie
Dzień dobry Wszystkim. Mam problem ze spalaniem. Nie dawno miałem mały remont silnika a dokladnie rozrząd kpl napinacz łańcuch pompa oleju pierścienie panewki korbowodu oraz głowica po regeneracji bo ściął się klin na kole zębatym wału korbowego 12/20zaworów trafionych była zrobiona pełna regeneracji głowica Nówka sztuka. Poskładane motor chodzi petarda. Przed tym wszystkim w mieście palił w granicach 12 przy normalnej jeździe a nie jam niedzielny kierowca teraz coś w granocach 14/15 vag nic nie pokazał czyściutko. Obroty nie falują itp. Co może być powodem? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz łańcuszka+łańcuch AEB oryginał czy zamiennik
W audi w Poznaniu napinacz ori 900 sobie życzą Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Łańcuch okolo 250 też ori w audi Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka Pomyśl żeby heszcze wyczyścić smoka bo może być zasyfiony. Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problemów z wodą ciąg dalszy
Nie ucieka płyn chłodzący może nagrzewnica przepuszcza Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Podgrzewana przednia szyba.
Mam pytanko czy da radę założyć taką szybe? Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana rozrządu 1.8T aeb
ja płaciłem w poznaniu z pompa wody firma ina kolo 600 robota ja placilem nie cale 250 ale no nie wiem jak tam reszta Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka