Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM
Jestem w posiadaniu Audi A4B5 AVANT z silnikiem od A6 2,5 TDI 180 PS


Audi A4 B5 Avant
Rok produkcji: 2000
Kolor: srebrny

Wyposażenie:
-ABS
-Climatronic
-4 poduchy
-Szyby elektryczne przód
-Elektryczne lusterka
-pełny FIS
-wspomaganie
-regulowana kierownica
-tempomat
-el.szyberdach
-6 biegowa skrzynia
-parktronic

ZARAZ PO ZAKUPIE
DSC_0364.jpg


DSC_0350.jpg DSC_0351.jpg DSC_0362.jpg DSC_0356.jpg



WYKONANE MODY ;

1.Zmiana na konsole 2 DIN

DSC_0396.jpgDSC_0400.jpg
2. Dodatkowe Osłony od Passata VR5
DSC_0424.jpg

3.Grill w czarny Mat
DSC_0418.jpg

4.Wywalony Katalizator
DSC_0421.jpg

5. Przeróbka lamp
DSC_0448.jpgDSC_0457.jpgDSC_0469.jpg
6.Dekory w czarny połysk
DSC_0475.jpg
7. LED pod rejestracje i wlepa DOPE
DSC_0479.jpg

8.Klubowe Ramki i Nowe radio pod Konsole 2 DIN
DSC_0523.jpgDSC_0508.jpg


9.Fele od RS6 i Grill od RS4

DSC_0541.jpgDSC_0660.jpg

10.Wpadł Gwint FK
DSC_0711.jpgDSC_0721.jpgDSC_0718.jpg

11.Kierownica Trójramienna
DSC_0663.jpg

12.Wpadł IC
DSC_0730.jpg
DSC_0725.jpg

13.Wlepy na Mojego Avanta
DSC_0790.jpg

14.Poświetlane klamki
DSC_0888.jpg

15.Ledy w tylne lampy
DSC_0078.jpg DSC_0079.jpg
16.OSŁONY SILNIKA w czarny połysk i konsola 2 din w jedna całość +czarny połysk
P1000560.jpg P1000555.jpg
17.Wpadły Bixy
P1000597.jpg

AKTUALNY STAN


P1000601.jpg
take screen shot

Edytowane przez JONNYxPL

Opublikowano

Patrzę,że już trochę pomodzony egzemplarz Ci się trafił.Planujesz jakieś dalsze modyfikacje itp.?

Opublikowano
  • Autor

no cos napewno:) mam cala konsole 2 din to moze zaloze sobie tutaj:) jakies fele wieksze:) a reszte czas pokaze:) no i moze bi xenon

Opublikowano

co z niebieskim?

Opublikowano
  • Autor

no poszło do innego właściciela:)

Opublikowano

szybka zmiana:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no trzeba cos młodszego:)

Opublikowano

Fotki więcej fotek kolego. Im więcej tematów dobrze pomodzonych 2.5 tdi, tym bardziej będzie zabijana chora, zała opinia o 2.5v6

Opublikowano
  • Autor

DSC_0360.jpg

DSC_0358.jpg

DSC_0362.jpg

DSC_0356.jpg

Opublikowano

SO? Widziałem ją kilka razy, nawet z daleka nabrałem się że to s4:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no widzisz;)

Opublikowano

no to na pierwszy ogień ogranij tą konsole, bo w zestawieniu z dekorami mocno do siebie nie pasują :wink:

Opublikowano

Jakiej masz teraz wielkości koła na zimę bo coś duże się wydają.No daj konsolę na czarno albo pomaluj wraz z dekorami w jakiś pasujący Ci kolor By wszystko ładnie się zgrało.

Opublikowano
no to na pierwszy ogień ogranij tą konsole, bo w zestawieniu z dekorami mocno do siebie nie pasują :wink:

podzielam zdanie kolegi - zrób cos z ta konsolą :facepalm::decayed:

i może jak masz ochote, te tweetery ogarnij w seryjne miejsce :wink:

Opublikowano
  • Autor

dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60

Opublikowano

kolega z moich okolic? widzę, że audi na tablicach KNT :wink:

Opublikowano
dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60

a może dekory w taki kolor jak konsola, a konsola w czarny wraca? :wink:

Opublikowano
  • Autor

moze:) sie zobaczy) cos sie poprawi:)

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

kolega z moich okolic? widzę, że audi na tablicach KNT :wink:

Jeśli jestes z nowego Targu to mam niedaleko do ciebie:) mozemy sie kiedy spotkac xD

Opublikowano

No jeszcze niedawno po Sosnowcu latała faktycznie :decayed:.

Ładna bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano

Fajny motor :) bezawaryjności:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.