Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60

a może dekory w taki kolor jak konsola, a konsola w czarny wraca? :wink:

Ja bym już wtedy konsole zostawił jak jest.Chyba że latem pójść w jakieś akceny kolorystyczne np koła do tego dekory itp.

Opublikowano
  • Autor
dekory jak cos to pójda w taki kolor jak konsola;)a koła mam teraz 16 205x60

a może dekory w taki kolor jak konsola, a konsola w czarny wraca? :wink:

Ja bym już wtedy konsole zostawił jak jest.Chyba że latem pójść w jakieś akceny kolorystyczne np koła do tego dekory itp.

wiesz mam jeszcze cała konsole 2 DINz radiem no wszystko tylko przełożyc moze na lato zamontuje 2 DIN;)

Opublikowano
WITAM

Jestem w posiadaniu Audi A4B5 AVANT z silnikiem od A6 2,5 TDI 180 PS

180 PS? to już po programie?

Bezawaryjności życzę :hi::wink:

Opublikowano
  • Autor
WITAM

Jestem w posiadaniu Audi A4B5 AVANT z silnikiem od A6 2,5 TDI 180 PS

180 PS? to już po programie?

Bezawaryjności życzę :hi::wink:

SERYJNIE A6 wychodzily tez z 180 ps

Opublikowano

2.5 tdi 180 hp jest dla zrezygnowanych dłubaczy 1.9 którzy pakują fortunę aby dobić do tej bariery :P

Opublikowano
2.5 tdi 180 hp jest dla zrezygnowanych dłubaczy 1.9 którzy pakują fortunę aby dobić do tej bariery :P

Ja bym powiedział że dla bogatych ludzi nie mających ciśnienia na bezawaryjne auto:decayed:

BTW ciekawe ile KM zostało z tych 180 po 13 latach:whistling:

Opublikowano
Fotki więcej fotek kolego. Im więcej tematów dobrze pomodzonych 2.5 tdi, tym bardziej będzie zabijana chora, zała opinia o 2.5v6

Amen.

Opublikowano
2.5 tdi 180 hp jest dla zrezygnowanych dłubaczy 1.9 którzy pakują fortunę aby dobić do tej bariery :P

Ja bym powiedział że dla bogatych ludzi nie mających ciśnienia na bezawaryjne auto:decayed:

BTW ciekawe ile KM zostało z tych 180 po 13 latach:whistling:

:grin::grin::grin:

Johny, nagraj filmik jak przyspiesza ten V6 TDI :wink:

Opublikowano
2.5 tdi 180 hp jest dla zrezygnowanych dłubaczy 1.9 którzy pakują fortunę aby dobić do tej bariery :P

Ja bym powiedział że dla bogatych ludzi nie mających ciśnienia na bezawaryjne auto:decayed:

BTW ciekawe ile KM zostało z tych 180 po 13 latach:whistling:

:grin::grin::grin:

Johny, nagraj filmik jak przyspiesza ten V6 TDI :wink:

Też się chętnie przyjrzę.

Opublikowano
  • Autor

moze kiedys:)

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

dozo nie widac ale zawsze cos:)
Opublikowano
moze kiedys:)

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

dozo nie widac ale zawsze cos:)

Dobra nuta :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

ogólnie auto przyjemne a jakie koło na lato ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na lato mysle za jakimis fajnymi 17 tylko nie wiem jakie kupic zeby fajnie pasowały do Auta:)

Opublikowano

moze avusy ?

Opublikowano
moze kiedys:)

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

dozo nie widac ale zawsze cos:)

w miarę ładnie się odpycha :decayed: widzę wskazówki od S4, fajny mod :wink: FISa ogarnij bo trochę powypalane linie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie cisłem nA MAXA bo musialem nagrywac i nie wygodnie to tak jest:) a fisa juz mam tylko przelutowac i bedzie ok:)

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

moze avusy ?

no wlasnie te avusy łądnei wygladaja ale czy bede pasowac do mojego Avanta?

Opublikowano

jasne, ze beda :wink: zdesia z eSy masz to juz wgl fajnie sie to spasuje.

dla przykladu, choc to chyba 18', nie jestem pewien

http://i48.servimg.com/u/f48/11/08/86/66/s4_new10.jpg

edit:

tu masz na 17'

http://www.tyresmoke.net/attachments/375244-AudiS4AvantSilverCrop.JPG

Opublikowano
  • Autor

to juz lepiejby pasowało 18:) ae kupi takie na allegro chyba nie...

Opublikowano

Fajne autko:decayed:

powiedz jakie jest takie realne spalanie kiedy nie cisniesz na maxa ale też nie jeździsz jak emeryt?powiedzmy troche w mieście i troche na trasie

Opublikowano
  • Autor
Fajne autko:decayed:

powiedz jakie jest takie realne spalanie kiedy nie cisniesz na maxa ale też nie jeździsz jak emeryt?powiedzmy troche w mieście i troche na trasie

OGÓLNIE to srednia predkosc jaka jezdze u siebie to od 100 do 140 bo nie ma wiecej gdzie.. to spalanie wychodzi od 7-10 moze:) ale nie jest najgorzej:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.