Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi no wlasnie ja mam plastikowa odme;)

Opublikowano

Ładny avacior :wink: Tego niebieskiego też widziałem - Recaro robiło robotę. Powodzenia w modzeniu :hi:

Opublikowano

A te 2.5 V6 nie posiadają 2 katalizatorów? Te dodatkowe osłony na dobre mu wyszły :)

Opublikowano
  • Autor
A te 2.5 V6 nie posiadają 2 katalizatorów? Te dodatkowe osłony na dobre mu wyszły :)

a nie wiem... ostatnio wycinałem to zauważyłem 1 katalizator:) którego juz nie ma:kox:

Opublikowano

Pamiętam latem zaglądałem co się dzieje pod maską i zaraz za turbina siedzi coś podobnego do tłumika.

Opublikowano
A te 2.5 V6 nie posiadają 2 katalizatorów? Te dodatkowe osłony na dobre mu wyszły :)

Jak się nie mylę, to dopiero w silnikach Bxx szły dwa katy, wszystkie A miały jednego kata, za którego dooooobrze płacą, ja przytuliłem tysia bez żadnego gadania :wink:

Opublikowano

AKE miał kata za turbiną, żeby Euro 3 wyciągnąć, ale wydech został ori więc kat w podłodze,.

Opublikowano

JONNYxPL taki zaganiany jesteś że masz problem z odpisaniem na wiadomośćii??

Opublikowano
  • Autor

Wpadły przeróbki lamp i nowa wlepa na klape:banan:

DSC_0468.jpg

DSC_0469.jpg

DSC_0470.jpg

DSC_0473.jpg

Opublikowano

A cóż to za przeróbka bo coś nie widać ;-)

Opublikowano

ładny avancik,osłony w komorze fajnie ci wyszły, bezawaryjności życzę :thumbup1:

dope naklejka czy coś wycinanego??

Opublikowano
  • Autor

tak naklejka dope:) a jak nie widac?:grin: lampy przemalowane na czarno:banan:

Opublikowano

Soczewki standardowe zostawiłeś?

Opublikowano
  • Autor
Soczewki standardowe zostawiłeś?

narazie tak:wink: pózniej moze bedzie bi xenon:hi:

Opublikowano

Ty faktycznie czarne. Sorki nie dopatrzyłem. Jak tam? Działamy z tymi ledami? Nowe fotki są u Kaju w temacie.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dope naklejka czy coś wycinanego??

Dope wycinane z laminatu :wink:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emblemat-dope-253916/

A lampy wyszły zajjjj :shock3: sam robiłeś?

Opublikowano

auto na duży + tylko musisz je troszke na wiosne ogarnac ....

Opublikowano
  • Autor

dope naklejka czy coś wycinanego??

Dope wycinane z laminatu :wink:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emblemat-dope-253916/

A lampy wyszły zajjjj :shock3: sam robiłeś?

tak sam robiłem:):hi: i wyszło nawet spoko:kox:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

auto na duży + tylko musisz je troszke na wiosne ogarnac ....

co masz na mysli ogarnac?:wink:

Opublikowano

widze na rancie tylnej klapy odpryski rysa na przednim zderzaku itp..... auto super ale troszke do podrobienia lakierniczo

Opublikowano
  • Autor
widze na rancie tylnej klapy odpryski rysa na przednim zderzaku itp..... auto super ale troszke do podrobienia lakierniczo

a no tak to już własnie na wiosne sie zabiore i potem polerka i bedzie miodzio:banan:

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:20 ----------

no i wpadły też dekory w czarny połysk:kox:

DSC01386.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.