Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S-body robi robotę :slina: i posadzona ładnie. A gdzie literkę P z tyłu zgubił?

Opublikowano

ringi, osadzenie i długośc anetny CB - na nie :thumbdown:

reszta na tak :wink:

Opublikowano
  • Autor
S-body robi robotę :slina: i posadzona ładnie. A gdzie literkę P z tyłu zgubił?

no niestety zgineła:polew: ale nie wiem gdzie:grin:

Opublikowano

A gdzie Ty w tym KNT mieszkasz? Wpadnij do Nowego Sącza na spota to coś zaradzimy :wink:

Opublikowano
  • Autor
A gdzie Ty w tym KNT mieszkasz? Wpadnij do Nowego Sącza na spota to coś zaradzimy :wink:

KNT to masz Nowy Targ 100 km mam do sącza:wink: a TY z kad jesteś bo chyba nie z Jamaica:grin:

Opublikowano

zrob cos z tymi listwami drzwiowymi dolnymi, ni huya nie sa to ori

Opublikowano

KNT to masz Nowy Targ 100 km mam do sącza:wink: a TY z kad jesteś bo chyba nie z Jamaica:grin:

Okolice Łącka :wink:

Opublikowano
  • Autor

KNT to masz Nowy Targ 100 km mam do sącza:wink: a TY z kad jesteś bo chyba nie z Jamaica:grin:

Okolice Łącka :wink:

np to mam do ciebie z 35 km

Opublikowano

KNT to masz Nowy Targ 100 km mam do sącza:wink: a TY z kad jesteś bo chyba nie z Jamaica:grin:

Okolice Łącka :wink:

np to mam do ciebie z 35 km

Jeśli do łącka masz 35 to do sącza max 65 :grin:

Można by kiedyś zrobić jakiegoś mini spota powiedzmy w Krościenku (tak wpół drogi od siebie)

BTW. fajne autko :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

KNT to masz Nowy Targ 100 km mam do sącza:wink: a TY z kad jesteś bo chyba nie z Jamaica:grin:

Okolice Łącka :wink:

np to mam do ciebie z 35 km

Jeśli do łącka masz 35 to do sącza max 65 :grin:

Można by kiedyś zrobić jakiegoś mini spota powiedzmy w Krościenku (tak wpół drogi od siebie)

BTW. fajne autko :wink:

na spocika no chetnie czemu nie:):hi:

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 19:43 ----------

no i kolejny Modzik:wink:

DSC_0888.jpg

DSC_0889.jpg

:hi:

---------- Post dopisany 21-09-2013 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 20:23 ----------

Wpadły Ledy na Tył:slina:

DSC_0078.jpg

DSC_0079.jpg

Opublikowano

Ledy by bidzio są spoko:kox:

Opublikowano
Ledy by bidzio są spoko:kox:

;-)

Opublikowano

no ledy sa kozak chyba sam bede musial kiedys napisac do bodzia co i jak :D

KOZAK AUDI S PAKIET MALINA .pzdr

Opublikowano
  • Autor

dzieki KOlego:) staram sie zeby bylo fajnie. jeszcze lampy ide zmiec przód na bix bo to jest szajs:facepalm:

Opublikowano
no ledy sa kozak chyba sam bede musial kiedys napisac do bodzia co i jak :D

KOZAK AUDI S PAKIET MALINA .pzdr

Zapraszam ;-)

Opublikowano
  • Autor

Siemka:hi:

Zawitały kolejne mody do mojej A4:)

Konsola 2 DIN w jedna całość i osłony silnika w czarny połysk:slina:

P1000555.jpg

P1000560.jpg

Opublikowano
Siemka:hi:

Zawitały kolejne mody do mojej A4:)

Konsola 2 DIN w jedna całość i osłony silnika w czarny połysk:slina:

http://s8.postimg.org/y7429ifbl/P1000555.jpg

http://s23.postimg.org/41cyngfx3/P1000560.jpg

:kox:

bardzo ładnie to wygląda

Opublikowano

sam robiłes tą konsole? usuwałes mocowania górnej ramki wewnętrzne? mógłbyś zrobić jakieś fotki tego z wewnętrznej strony:naughty:

a co do plastików na silniku jeszcze podszybie by sie zdało w lakier puscić

Opublikowano
  • Autor
sam robiłes tą konsole? usuwałes mocowania górnej ramki wewnętrzne? mógłbyś zrobić jakieś fotki tego z wewnętrznej strony:naughty:

a co do plastików na silniku jeszcze podszybie by sie zdało w lakier puscić

nie usuwałem mocowan i wszystko pasuje idealnie:) a podszybie tez chciałem ale powiedzial mi lakiernik ze to sie bedzie łuszczyc bo są kratki wiec juz nie wiem:wink: ale i tak jest fajnie:) a foto moge ci podesłac czemu nie:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.