-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Chłopki moja niunia to dieselek 1.9 tdi 110 km jakie proponujecie opony do felg tz rozmiar i profil tylko chyba nie za szerokie by nie mieć problemów z przegubami itp.POZDRO
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
mam komplet nowych ori sprezyn i amorków ale przód troche za wysoko siedzi, zobaczcie na fotkach wyżej, to moge np kupic same sprezyny na przód -40 i bedzie git??jak myślicie??
-
Ciężko odpala po kilku godzinnym postoju.
może podgrzewanie świec żarowych za krótko ci działa??miałem taki sam problem kiedyś w audi 80 1,9 tdi!! spróbuj przed odpaleniem nocnym z 3 razy przekrecic zapłon, podgrzać świece i dopiero wtedy odpalić!
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
a co chłopaki myślicie o przednich lampach soczewkowych z ringami bo mi osobiście się bardzo podobają, takie np z allegro za ok 550zł???
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Tak tylko ze ja robie po 600-700 km tygodniowo po górach i dolinach więc nie mogę mieć za niskiego auta!!autko ma być wygodne i bezproblemowe!!Gdybym jezdził jak połowa osób autem do sklepu i spowrotem to bym tak obniżył że by miską szorował o asfalt ale nie tędy droga! ---------- Post dopisany 30-03-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 22:03 ---------- BYŁO TAK JEST TAK
-
Nowy grill RS!! i jak wygląda??
o aucie napisałem już dawno dużo rzeczy, nie będe w każdym nowym poście opisywał auta od nowa...!
-
Nowy grill RS!! i jak wygląda??
BYŁO TAK JEST TAK
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Jak myślicie czy przód troche opadnie w miare jeżdżenia?? a gdybym dodał 17 calowe felgi??Mam nowe zawiasy więc nie chce już zmieniać a chciałbym choć toszkę go obniżyć!
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
BYŁO TAK JEST TAK - Musiałem zmiienić całe zawieszenia nowe tzn amortyzatory i sprężny ze względ na to że auto było tak niskie że nie dało rady nomalnie nim jeździć, każda dziura, leżący policjant był nie do przejechania:-(
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
a jakimi??masz może foto??i za ile ogólnie??
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Siemka!! Orientuje się ktoś czy jest możliwa taka zmiana jak tak czy jest bardzo skomplikowana??z góry dzięki za odp!! 1 foto audi a4 b5 1997r 2 foto 1999r!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Polecam wszystkie części UNCHARTED,THE LAST OF US,GTA 5,ASSASINS CREED 1-4!!Gierki mega za***iste
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
moje a4 jest z 97 roku a jakieś nowsze np z 2001 mają nowsze radyjka czy takie same??a ori radio z audi a4 b6 by pasowało??
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
co zrobić z tym radiem?ogólnie nie podobają mi się te zaślepki!ładnie wyglądają ori radia tylko problem że nie mają usb i mp3:-( co o tym myśicie?? ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- no niewidziałem:-( ogólnie to pracuje w uk i mam tu audi 80 b4 1.9tdi na pol blachach ponieważ kupować anglika mi się nie opłaca ogólnie to auta tanie ale ich insurance (ubezpieczeie) koszmarnie drogie!! a moja audiczka 80 ma najechane ponad 420 tys km!!więc wysłałem tacie kase i miał kupić mi a4 w avancie!!a za miesiąc robie zamiane biore a4 a 80 zostawiam!!więc będe mógł sę troche nacieszyć i napisać coś więcej!! powoli myśle też o wymianie lamp przednch i grila tylko mam pewien problem ponieważ ma nietypowo zamontowane halogeny w przednich lampach a nie w zderzaku a jakieś zamienniki np z allegro za ok 500zł za***iście wyglądają ale nie mają halogenów:-(
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Dzięki!!ogólnie wracam do polski w styczniu i narazie tata się zajmuje tym więc już jest zrobione: wymiana kompletnego rozrządu,wszystkich pasków,płynów,oleju,hamulców,filtrów i sprężarki od klimatyzacjii i z tego co mówił to śmiga bez zarzutu nic nie stuka nie puka itp!a przeglądzik też przeszedł bez problemu!!Dodam że jestem 1 właścicielem w polsce auto sprowadzone 3 tyg temu z niemiec!Pozdro