Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe


kamien85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko odnośnie dywaników welurowych do B5.

Czy jest jakaś różnica między liftem a przedliftem?

Jakie dywaniki wybrać bo sprzedawców na allegro jest sporo? Czym się kierować?

Może macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawialem nad dywanami do srodka. myslalem o tych: Dywaniki welurowe Audi A4 B5 od 94-00r. GRUBE 12mm (2893620504) - motoAllegro

Jest gdzieś na forum porównanie z fotkami tych dywaników do ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ludzie kupują od tego sprzedawcy tylko tą tańszą wersje Dywaniki welurowe welur Audi A4 B5 od 94-00r. FLO (2893391190) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał wydać 48zł na te dywaniki są bardzo cieńkie,mogą się zaginać a zdjęcie nie wiadomo czy pokazuje właściwy towar bo znalazłem u tego sprzedawcy dywaniki z tym samym zdjęciem za 120zł.Miałem kiedyś gruby strzyżony welur i jak będę kupował na lato to tylko taki bo były miękkie przyjemne w dotyku,i nie były podatne na jakiekolwiek załamania zgięcia itp

Nie mam opini o tych ale wydaje mi sie że zbytnio jeśli wogóle nie różnią sie od tych tanich,sztywnych cieńkich w hipermarketach ale wybór nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ludzie kupują od tego sprzedawcy tylko tą tańszą wersje Dywaniki welurowe welur Audi A4 B5 od 94-00r. FLO (2893391190) - motoAllegro

wlasnie przegladam allegro i tez sie zastanawiam nad tymi welurami.. Dalej nie wiem co kupic i gdzie kupic :D Jak ktos cos ma cos godnego polecenia (jeszcze lepiej jak gdzies na sląsku) to poproszę :wink:

edit:

po głowie chodzą mi jeszcze te:wink:

DYWANIKI WELUROWE Audi A4 B5 1994-2000 GRUBE a1 (2995237988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowac będą i wygladają całkiem porządnie gdyby nie jeden szczegół.... ten napis s-line :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowac będą i wygladają całkiem porządnie gdyby nie jeden szczegół.... ten napis s-line :doh:

a jak kur... zakładają kierownice w szczególności ze znaczkiem s-line to jest git ale jak juz ktos dywaniki chce dac to niby lipa:grin: i tak je zaloze tylko chcialam wiedziec czy beda pasowac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil kupiłeś juz jakies dywaniki?

wlasnie nie i tak sie sklada, ze dzis znow zaczalem szukac. Mowie zajrze na forum moze ktos cos odpisal :decayed: Dalej nie wiem co kupic, a nie chce bubla (te co mam obecnie to tragedia..)

Fazii grube to ;> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil kupiłeś juz jakies dywaniki?

wlasnie nie i tak sie sklada, ze dzis znow zaczalem szukac. Mowie zajrze na forum moze ktos cos odpisal :decayed: Dalej nie wiem co kupic, a nie chce bubla (te co mam obecnie to tragedia..)

Fazii grube to ;> ?

W linku, który podałem są wszystkie informacje na temat tych dywaników. Te są "Premium" i mają 8mm ale możesz kupić "classic", które mają 6mm.

Tylne dywaniki praktycznie otworów na stopery nie potrzebują, ponieważ ich kształt nie pozwala na przemieszczanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie zawijają to moze sie na nie zdecyduje. Wole kupic cos co juz ktos sprawdzil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie miotam z dywanikami, czy 90 czy 120 to zadna roznica, znalazlem jeszcze cos takiego:

AUDI A4 B5 dywaniki 100% WELUR STRZYŻONY stopery (3074548134) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba je lykne i zobacze co warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...