Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

karo-servis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karo-servis

  1. na vagu pokazywał błąd 02000 wystarczyło zamknąć i otworzyć dach ręcznie to resetuje krańcówki i oporniki. wszystko już działa
  2. No witam. Nabyłem dwa dni temu a4 b6 2004 rok cabrio ASN 3,0 220KM MAm problem , na własne życzenie zepsułem sobie dach otwierałem go pod domem żeby wyciągnąć pudło które leżało na tylnej kanapie i w połowie cyklu otwierania zahaczył płaszcz dachu o ładunek jaki przewoziłem bo wystawał 15cm nad zagłówek tylny, efektem tego dach wrócił do pozycji pierwotnej ale się nie zamknął do końca (zamknełęm go kluczemręcznie) sygnalizując błąd 02000 na sterowniku na desce świeci się SOFT TOP NOT SECURE i miga żółtalampka dachu, piszczy podczas jazdy bagażnik się nie otwiera przy zamknięciu z pilota nie migają awaryjne generalnie jak ktoś coś wie to prosze o info
  3. czujnik plynu, albo swiece bo nie pokaze ci na kompie ze jedna spalona albo dwie
  4. karo-servis odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    to prawda, nie wiem ale chyba wtryski i pompa oprocz komputera musisz wymienic do tego turbo ze 110 i bedzie lala
  5. karo-servis odpowiedział(a) na simsonek temat w 1.9TDI
    troche posiedzisz nad nim i mozesz mieć nawet 200KM
  6. mam identycznie w swoim AVF musze coś pomyśleć bo więcej pali przez niedogrznie ile kosztuje orginał termostat?
  7. taki to już urok starych aut
  8. uszczelka pod głowicą bije ciśnienie a nie zasysa płyn ze zbiornika.
  9. wezme wszystkie od ręki czekamna PW
  10. bosw jest większy ale pewnie da się to wyrezać
  11. jaki kolo masz pasów ??? mam chyba wszystkie kolory na allegro są tanie 30-50
  12. mam zadzwoń jutro po 9 rano to ci podam jakie to kolory
  13. mieliła już pompa
  14. odpowietrzyć czasem warto pompe absu z vaga
  15. czujnik kąta skrętu. poczytaj o tym na forum
  16. stertownik i wentylatory? a czemu chcesz dwa mieć ??? coś się dzieje z temp ??? ja rozebrałem teraz asn'a na graty i były dwa wiatraki w sumie to mój trzeci 3,0 i pojedynczym się jeszcze nie spotkałem
  17. ja montowałem i z tego co pamiętam były zaznaczone miejsca montażu czujników
  18. instalacja jest do kupienia bez problemu około 50-100 silniczki po 40 -60 regulacja 30-40 jest na alegro wszystko
  19. wyłącznik zmień musisz szukać po numerze? auto czy zwykły masz?
  20. instalacja będzie ci potrzebna od bix
  21. a 5 to będzie górny stan ? wcześniej piszą 4l nie chodzi o oszczędność
  22. pisz PW wezme hurtem wszystko podaj cene
  23. a jeszcze jest w filtrze powietrza wejście na wąż cieńki do czego idzie w AVF ??
  24. tak prerabiałem kiedyś klientowi a4 z 95r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.