-
Błąd 1441
Silnik odpala bez problemu. Dzisiaj rozbiorę i złoże to ponownie. Kiedyś już wyciągałem koszyczek w celu wyczyszczenia smoka i złożyłem i chodził bez problemu. Teraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Chyba że ktoś urok rzucił na moje Audi
-
Błąd 1441
Rozumien jeszcze że potencjometr wskaźnika paliwa mogłem w jakiś sposób uszkodzić. Ale dlaczego tryb awaryjny się włącza? Takie rzeczy z awaryjnym działy się gdy miałem żle ustawiony kąt wtrysku a przed wymianą g210 było wszystko w porządku.
-
Błąd 1441
Witam ponownie. Mam spory problem. Kupiłem czujnikG210 i zabrałem się za wymianę. Po wymianie zaczął się problem, świece żarowe się nie palą ale wskażnik paliwa nie pokazuje stanu oraz włącza się tryb awaryjny i po chwili się wyłącza i tak w kółko. Błąd jaki teraz wyskauje to 550. Przed wymianą było wszystko w porządku tylko świeca mrykałą z powodu walniętego czujnika G210. Jakieś rady z waszej strony? Witam ponownie. Mam spory problem. Kupiłem czujnikG210 i zabrałem się za wymianę. Po wymianie zaczął się problem, świece żarowe się nie palą ale wskażnik paliwa nie pokazuje stanu oraz włącza się tryb awaryjny i po chwili się wyłącza i tak w kółko. Błąd jaki teraz wyskauje to 550. Przed wymianą było wszystko w porządku tylko świeca mrykałą z powodu walniętego czujnika G210. Jakieś rady z waszej strony?
- Błąd 1441
- Błąd 1441
-
Spoty Sieradz
Wolną chwilę zawsze jakoś by się znalazło
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Już po problemie, po wyciągnięciu pompki z zbiornika i rozebraniu koszyszka okazało się że sitko od pompki jest całkowicie zabrudzone i na dnie było pełno brudu. Po wyczyszczeniu problem znikł
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Kolego powietrze dostaje się do układy paliwowego. Witam, podłączyłem się teraz bezpośrednie od zbiornika paliwa pod filtr przezroczystym wężem i powietrze zasysa już z zbiornika. Czego to może być przyczyna? uszkodzona pompka spiętrzająca?
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
oporność przekracza norme, ale ten błąd posiadam już od kupna zrobiłem już tak z 20tyś kilometrów. Problemem jest powietrze dostające się do układu, którego nie mogę zlokalizować.
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
542- czujnik wzniosu iglicy g80 sporadyczny, to jest jedyny błąd Jak auto postoi dłuższej np: po nocy mogę przejechać bez problemy 15km, odpala bez problemu.
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Witam, przepraszam że dopiero teraz, problem jest z tym że do paliwa idzie powietrze, tylko mam problem zlokalizowaniem miejsca. Najlepsze jest to że gdy jest chłodno to problemy nie ma, Audi chodzi jak szalone, ale gdy jest gorąco albo robię dłuższą trase to problem powraca. Wtrysk sterujący zmierzony, przekraczał 10krotnie norme, czyli też do wymiany. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i chętnych nieść pomoc Sytułacja jednak sie powtarza gdy samochód jest zatankowany do pełne, gdy jest ok. 1/4 zbiornika to nie ma wiekszego problemu.
-
Silnik szarpie i przerywa powyżej 100km/h
Witam, spotkała mnie taka nie miła sytuacja z moim 2.5 tdi BFC 163km, wszystko było w porządku, tylko po przestaniu z 30 minut w korku chcąc dynamicznie przejechać przez skrzyżowanie silnik zaczął szarpać i przerywać tak jakby nie dostawał paliwa. Nie mogłem go wkręcić powyżej 1000 obrotów, na drugi dzień jakoś się udało i zaczął się wkręcać na obroty ale nadal przerywał. Po zdiagnozowaniu Vagiem jedyny błąd to 542- czujnik wzniosu iglicy g80 sporadyczny, który już występował ponad 20tyś kilometrów wstecz. Wymiana filtra paliwa nic nie dała, na obecną chwilę V6 ładnie wkręca się na obroty na 1,2,3 biegu ale jak dochodzi do 100 km/h to zaczyna szarpać i przerywać. Czy może być to oznaka uszkodzonego wtryskiwacza sterującego? Czy całkowicie coś innego? Pozdrawiam
-
Kąt wtrysku
Jak zapala Ci się ESP, to odczuwasz stratę mocy? bo w takim przypadku może być wina kąta wtrysku i przechodzi w tryb awaryjny
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Witam ja posiadam audi z takim silnik od ponad roku tylko że w 6 biegowym manualu z przebiegiem 277000 i nie narzekam, osiągi nie są złe a spalanie w trybie mieszanym mam 7,8-8l.
-
Błąd 00550 po wymianie rozrządu
u mnie gdy miałem źle ustawiony kąt wtrysku po wymianie rozrządu, to po rozgrzaniu silnika zapalało się ESP i przechodziła w tryb awaryjny
kudan1991
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta