-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Jaki gwint polecacie do seryjnego zawieszenia 1ba aby był kompromis między komfortem i wysokościa
- Spoty Sieradz
-
Spoty Sieradz
Wie ktoś czy są jakieś spoty w Sieradzu bo kiedyś coś było ale nie wiem czy coś jeszcze jest
-
co wybrać
co wybrac x perie z czy galaxy s 3 ile która trzyma bateria która lepsza
-
brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-czyszczenie-mikrostyku-drzwi-przednich-190569/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-zamka-drzwi-tylych-demontaz-tylnej-tapicerki-172473/ tu macie wszystko o tym ja tez tak mam tylko jeszcze sie za to nie zabrałem bo nie mam czasu
-
problem z elektryką
tez tak właśnie myślałem ze to wina aku dzieki za odpowiedź
-
problem z elektryką
wyciągałem aku z samochodu żeby naładować bo nie mogłem odpalić naładowałem i wstawiłem podłączyłem po przekręceniu kluczyka zaczęło się zero reakcji zegary się podświetliły później wszystko przygasło fis nawet sie nie zaświecił po chwili fis dopiero zaczął mrugać jeszcze chyba jakiś błąd samo-poziomowania reflektorów się zaświecił o co chodzi to coś poważnego czy to z powodu niskiego napięcia aku??? proszę o szybka odpowiedź i z góry dziękuje
-
lampki w drzwiach
może wie ktoś gdzie jest całe fotostory bo dużo by tu szukać na całym forum Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
lampki w drzwiach
a gdzie znajduje się ten mikrowylacznik Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
-
lampki w drzwiach
nie działają mi lapmki czerwone w drzwiach po ich otwarciu lewa strona jest ok jak i z przodu tak i z tyłu ale prawa strona nie świecą mi ani z przodu ani z tyłu w drzwiach na komputerze tez mi nie pokazuje ze otwarte drzwi są może czujnik nie załancza się tylko prawa strona bo lewa jest wszystko ok
-
Panel klimy
dzięki wielkie
-
Panel klimy
wytłumaczy mi ktoś cały panel klimy jak włąnczyć samo ogrzewanie sam nadmuch bez klimy i wogle moze ktos to wyjaśnic bo to nowy nabytek samochód więc nie wiem jeszcze wszystkiego z góry dziękuje za odpowiedzi wszelkie
-
niepokojące szumy
mam problem na ssaniu jak jest a wyższych obrotach słyszę taki szum przechodzący nieraz w głośniejszy jak by się coś tarło z przodu silnika napinacz napędu wymieniłem na nowy nie wiem skąd ten szum . tylko szumy nie sa na wysokich obrotach tylko jak zejdzie z wysokich na małe już to wtedy i napinacz ciagle wtedy chodzi pracuje a na wysokich nie wykonuje ruchów . nie wiem napinacz wymieniony ale to moze on jak wtedy pracuje to go tak słychac albo jakies łozysko nie wiem
-
problem z otwarciem klapy
nie zamek jest ok jeszcze wd psikałem tylko ta linka jak ciągnę to późno łapie prawie na samym końcu jak by za długa była ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze o odpowiedź szybką
-
problem z otwarciem klapy
czy da się wyregulować jakoś linkę od otwierania klapy silnika bo bardzo ciężko się otwiera musze w samochodzie za uchwyt ciągnąć mocno
tomber
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta