Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomber

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomber

  1. Jaki gwint polecacie do seryjnego zawieszenia 1ba aby był kompromis między komfortem i wysokościa
  2. tomber odpowiedział(a) na tomber temat w Łódzkie
    no dobrze by było
  3. tomber opublikował(a) temat w Łódzkie
    Wie ktoś czy są jakieś spoty w Sieradzu bo kiedyś coś było ale nie wiem czy coś jeszcze jest
  4. tomber opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    co wybrac x perie z czy galaxy s 3 ile która trzyma bateria która lepsza
  5. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-czyszczenie-mikrostyku-drzwi-przednich-190569/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-zamka-drzwi-tylych-demontaz-tylnej-tapicerki-172473/ tu macie wszystko o tym ja tez tak mam tylko jeszcze sie za to nie zabrałem bo nie mam czasu
  6. tez tak właśnie myślałem ze to wina aku dzieki za odpowiedź
  7. wyciągałem aku z samochodu żeby naładować bo nie mogłem odpalić naładowałem i wstawiłem podłączyłem po przekręceniu kluczyka zaczęło się zero reakcji zegary się podświetliły później wszystko przygasło fis nawet sie nie zaświecił po chwili fis dopiero zaczął mrugać jeszcze chyba jakiś błąd samo-poziomowania reflektorów się zaświecił o co chodzi to coś poważnego czy to z powodu niskiego napięcia aku??? proszę o szybka odpowiedź i z góry dziękuje
  8. może wie ktoś gdzie jest całe fotostory bo dużo by tu szukać na całym forum Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  9. a gdzie znajduje się ten mikrowylacznik Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  10. nie działają mi lapmki czerwone w drzwiach po ich otwarciu lewa strona jest ok jak i z przodu tak i z tyłu ale prawa strona nie świecą mi ani z przodu ani z tyłu w drzwiach na komputerze tez mi nie pokazuje ze otwarte drzwi są może czujnik nie załancza się tylko prawa strona bo lewa jest wszystko ok
  11. tomber odpowiedział(a) na tomber temat w Nadwozie i Wnętrze
    dzięki wielkie
  12. tomber opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    wytłumaczy mi ktoś cały panel klimy jak włąnczyć samo ogrzewanie sam nadmuch bez klimy i wogle moze ktos to wyjaśnic bo to nowy nabytek samochód więc nie wiem jeszcze wszystkiego z góry dziękuje za odpowiedzi wszelkie
  13. tomber opublikował(a) temat w 1.8T
    mam problem na ssaniu jak jest a wyższych obrotach słyszę taki szum przechodzący nieraz w głośniejszy jak by się coś tarło z przodu silnika napinacz napędu wymieniłem na nowy nie wiem skąd ten szum . tylko szumy nie sa na wysokich obrotach tylko jak zejdzie z wysokich na małe już to wtedy i napinacz ciagle wtedy chodzi pracuje a na wysokich nie wykonuje ruchów . nie wiem napinacz wymieniony ale to moze on jak wtedy pracuje to go tak słychac albo jakies łozysko nie wiem
  14. nie zamek jest ok jeszcze wd psikałem tylko ta linka jak ciągnę to późno łapie prawie na samym końcu jak by za długa była ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- jak ktos wie jak rozwiązać ten problem to prosze o odpowiedź szybką
  15. czy da się wyregulować jakoś linkę od otwierania klapy silnika bo bardzo ciężko się otwiera musze w samochodzie za uchwyt ciągnąć mocno
  16. pilnie poszukuje kompletnego klosza lub lampy tył sedan potrzebuje również zderzak tył kompletny do 1.8t
  17. dokładniej jak można jakiej firmy ?? z tych lepszych ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- najlepiej link do jakiegos
  18. jaki płyn do wspomagania wybrać ??
  19. witam mam problem chodzi mi gałka przy dodawaniu gazu i odejmowaniu najwięcej jak zmieniam bieg i na początku jak przyspieszam to ciągnie ja do góry na 2 drga gałka prawie ciągle a na 4 i wyżej właśnie ma na początku ruchy minimalne w przód i jak puszcze gaz to do tyłu podejrzewam ze to poduszka biegów
  20. ja mam pytanie małe jak zmieniam biegi to na początku jak gazu dodaje to mi drży gałka biegów a potem już przestaje przy każdym przełączeniu biegu jak puszczam sprzęgło i dodaje gazu to drży zawsze gałka jak dodaje gazu to tak ja ciągnie trochę do góry a później jest już ok co to może być??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.