Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
Już grudzień a tu żadnej fotki.....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładna jest... Zastanawiam się nad takim eSowym zderzakiem do tyłu A do przodu.... A białe Recarosy.... A "serce"... ech... ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A może od razu S??? http://otomoto.pl/audi-s4-audi-s4-2-7-biturbo-300-km-C21802043.html
-
[B5 1Z] Kopci na czarno przy przyspieszaniu
Bez dymu nie ma ognia
-
[B5 1Z] co sądzicie o takich springach?
Do wiosny jeszcze trochę czasu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i fantazja
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
Albo blachowkrętem, jeżeli nie pomoże
-
[ALL] Folia antywłamaniowa
A o niebo lepiej będzie wyglądało...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To też jakaś opcja tylko załatw sobie kierowcę[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:34_________________________________________________Ja bym się pisał na taki kalendarzyk się zrobi listę i się zamówi [br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:57_________________________________________________ ;( MECHANICAL SYNFONICA
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Myślę że będę :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew: zapieprzają jakby mieli motorek w d....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Mike ładnie idziesz z postępem
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Oczywiście
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
:bicz3: no no no!
-
[ALL B5] Opinia na temat gałki
U mnie była właśnie taka drewniana:gwizdanie:
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Witam. Jak tam postępy, bo coś ucichło?
-
[ALL B5] Ringi na zegary
Ja też polecam http://www.dido.win.pl/
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Ale wszystko da się zrobić Folia 3M. A widziałem też dekory w alkantarze
-
[ALL] Pokrowce skóra. Co sądzicie ?
Dokładnie! Ja mam identyczne jak na tym drugim linku (http://allegro.pl/fotele-kanapa-audi-a4-b5-96r-i1951816451.html) Jeździ się rewelacyjnie-trzymanie boczne- polecam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Namierzono kogoś od nas?[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 16:07_________________________________________________ :polew: I znalezione na wiocha.pl - różnie można oszpecić auto (piosenką też..) :wallbash: nie obejrzałem do końca.. nie mogłem
-
[B5 1Z] co sądzicie o takich springach?
Też biorę to pod uwagę
-
[B5 1Z] co sądzicie o takich springach?
ok może na wiosnę coś skompletuję
-
[B5 1Z] co sądzicie o takich springach?
I jakiej kasie się zmieściłeś?
-
[B5 1Z] co sądzicie o takich springach?
No właśnie kilka cm w dół (bo teraz pięść wejdzie między nadkole a 16) a stare amory by zostały