Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Bry.Tomasz- Jak już wysyłasz wszystkim.. Choruję na taką....
  2. Siemka. co porabiacie w ten zimny wieczór?
  3. A no pewnie ja też byłem tylko trochę później [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:42_________________________________________________Kto powiedział, że się nie da??? :gwizdanie:
  4. he he ale ja nie mam karawana... A teraz kto się przyzna.... :gwizdanie:
  5. Co to Adaś byłeś dziś na jakimś spocie??? Ja ładowałem kwiatki do auta bo za niedługo sezon..........[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 16:14_________________________________________________ http://www.wiocha.pl/1451,Predkosc
  6. A teraz coś z innej beczki Przeklęty draniu!! Czyli ideał kobiety
  7. Może mu takiego dyma puściłeś że się biedny odnaleźć nie mógł... E nie wporzo było
  8. A tak się jakoś zamyśliłem.........
  9. A tu kilka fotek dla tych którzy nie byli na wielkim tuning-spot [/url [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 20:58_________________________________________________ Na honorowym miejscu [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 20:59_________________________________________________A Ty chyba Loko-s szukałeś skromnej a3 w 5 drzwiach dla siostry... http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10230489,470_koni_w_Audi_RS3.html
  10. Tak tak, Przemek- dzięki stary :oklaski:
  11. A tu kilka fotek :> Dzięki za udanego spota Szkoda że nie było wszystkich....... By zori82 at 2011-10-09 By zori82 at 2011-10-09 By zori82 at 2011-10-09 By zori82 at 2011-10-09 By zori82 at 2011-10-09 By zori82 at 2011-10-09 SZACUN
  12. tak sam przekładałeś??wszystko pasowało? sam zaklafdałem.dwa kabelki nie pasowały.ale zostaly zamienione i po problemie. To tak samo jak z poliftowymi
  13. Hola hola co tu taka cisza? Wszyscy pucują wozy czy co???
  14. http://www.wiocha.pl/191337,Mistrz_ortografii [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:56_________________________________________________http://www.wiocha.pl/186867,Dr_Dre_i_Eminem nara
  15. za***ista jest ta strona.... Ale czasem, to się słabo robi jacy ludzie są je................ci
  16. A teraz coś z innej beczki :> Nisko i szeroko http://www.wiocha.pl/189095,Moze_tak_uda_sie_zlapac_stopa
  17. No powiem że jak ja byłem pierwszy raz to było chyba 11
  18. To co wybieramy się na ten "tuning spot"? Bo jak się zaczniecie VAG-ować to możemy nie zdążyć...... :gwizdanie:
  19. Witamy nowego kolegę Kolejny KARavan-t w ekipie :gwizdanie:
  20. Jak to nie mogłeś się dodzwonić.... tel mam włączony cały czas..... Ja też bym się na spota pisał
  21. Bry!!! Nie odzywałem się bo miałem remont w domu i nie miałem dostępu do neta.... Odcięty od świata przez 3 tygodnie... Porażka Ale wróciłem do żywych
  22. Siemano!!! Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to i ja się pokażę. A dziś przy wyjeździe z rynku ze Stargo chyba widziałem Czikitę. Może się jednak skusi na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.