Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Już wszystko ok! Podobno gość zmieniał maila i miał konto nieaktywne. Ale Prezes Hugo wszystko wyjaśnił. Tak nawiasem mówiąc to zaprosiłem go na spota [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:54_________________________________________________Znalazłem to na innej stronie naszego wspaniałego forum ... masakra !
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 01:22_________________________________________________Pany mam problem z PW... Chciałem odpowiedzieć gościowi, a tu na czerwono wyskoczył mi tekst: Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy: Nie znaleziono jednego lub więcej odbiorców 'do'. Zgłoś niemiłą wiadomość adminowi Pierwszy raz coś takiego mam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To bardzo dobra wiadomość!!!! :> (poniekąd....- bo narazie przyszły do Ciebie) Strasznie jestem ciekaw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krycha miał taką kierę za 370 na mały wieloklin więc było by bez roboty.... ale już chyba popchnął bo usunął ogłoszenie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To ja mam pomysł. Będziemy Ci podrzucać nasze paździerze a na Twoim garażu zrobimy graffiti Pimp My Ride :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:evil: samo zło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tu taka cisza?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:polew: Jak tam pany? Najedzeni???- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
image hosting gif[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________http://allegro.pl/tlumik-wydech-audi-s4-a4-quattro-i1992729749.html[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:56_________________________________________________i dla B6 http://allegro.pl/tlumik-uklad-wydechowy-audi-a4-2-5-tdi-quatrro-i2010702894.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A no pewnie Tylko się zastanawiam, jak to długo wytrzyma na zewnątrz...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dziki wielkie. Również dla was gorące życzenia! A pod choinką dużo prezentów do modzenia [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 13:14_________________________________________________ No ładnie się prezentuje A widzę że i carbon na pokład zawitał- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz to obowiązkowo :>[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:22_________________________________________________Ktoś szukał... http://tablica.pl/oferta/lampy-tylne-a4-b5-sedan-tunning-IDrlbx.html http://tablica.pl/oferta/piekne-alufelgi-z-oponami-s-line-audi-a3a4a6a8-IDAcnD.html http://tablica.pl/oferta/auto-na-czesci-IDA4wJ.html- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:naughty: http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-95-01r-zderzak-przod-oryginal-i1997672990.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:11_________________________________________________A tu niewypał z bolw offem- [ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Ale nie ma tego złego....- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale najlepsze, że wpakował się nie do swojego auta...[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 17:54_________________________________________________A jednak można http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107708.0 Adam o taką instalację Ci chodziło? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141460.0- [ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
do tego nieodzowny "zestaw rezacza" zgrzewka bro... i koszty się robią...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja go widziałem kiedyś w Starym, jak chyba ze spotu wracałem [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 17:10_________________________________________________Ale jazda :polew: Pijany poseł PSL- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:54_________________________________________________Ale ma gość pomysł na opchnięcie paścia :polew: http://moto.allegro.pl/fiat-cinquecento-tylko-dla-bogatych-i2008607503.html patrzcie opis :>- [ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Może się na tym nie znam (raczej napewno :>) Ale: http://allegro.pl/hydrografika-folia-moro-i1991575945.html http://allegro.pl/hydrografika-aktywator-w-spray-u-do-hydrografiki-i1998548228.html Coś jeszcze potrzeba do szczęścia???- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta ale już nie w tym roku....[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:36_________________________________________________Może i Rad-style ale zderzak eSowy http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/113144 A tu dla kolegów Avantowców http://tablica.pl/oferta/podsufitka-audi-a4-po-lifcie-1999-rok-IDw3lx.html- [ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
A może by tak Hydrografika??? [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:24_________________________________________________Tu jest coś na temat- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
"Masz klamkę?"- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też dziękuję za licznego spota. Już nas ładna grupka się robi i do tego mamy swojego ochroniarza Mike nie szalej A co do A4 w Podegrodziu co mówiłem... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-131km-s-line-xenon-skora-shadow-i1987734268.html[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 01:11_________________________________________________A tu też ładna czarna S-ucz http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-sport-pakiet-plus-1-9-tdi-131ps-s4-i1990691816.html tylko te klamki... :gwizdanie:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To stary kondolencje - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt