-
Przednia lampka podsufitki z B5 do B6 podejdzie
jak w temacie czy podejdzie przednia lampka podsufitki z B5 polifta do audi B6 ?? w czym problem - nie mogę znaleźć lampki podsufitki do b6 z tymi diodami z przodu a z b5 poliftowego jest tego mnóstwo..
-
Problem z długą śrubą w zwrotnicy, nie można jej odkręcić.
haha to normalne kolego grzanie i wyjdzie aha no i proponuję zakupić nowe śruby
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jak wygląda sprawa z białym kolorem na felgach..?? brudzi się bardzo...?? miał ktoś biały kolorek na felgach...??
-
Wybór CB radia :)
witam Panowie jakie cb radio + antena polecilibyście na chwile obecną tak do 500zł..??? przyznam się że dopiero zaczynam przygodę z CB więc jestem zielony w tym temacie...
-
Przednia szyba czy pasuje ??
łooo to nieźle ja się dowiadywałem w ZG to pilkington + wstawienie 680 chcieli a gdzie zakładałeś ???
-
Przednia szyba czy pasuje ??
dobra jak juz zamontuje to dam znac jaka szybka i jakie pieniążki
-
Przednia szyba czy pasuje ??
taką też podjąłem decyzję... wsadzam nową, bez rys i 24miesiące gwarancji ...
-
Przednia szyba czy pasuje ??
dzieki bardzo
-
Przednia szyba czy pasuje ??
pytanie - mam pękniętą czołową szybę i chciałbym sie dowiedzieć czy pasuje przednia szyba z B7 do B6, oraz czy jest jakaś różnica gdyby szyba pochodziła z "anglika" (znalazłem takową nie daleko ale właśnie z anglika) , a może nie warto inwestować w używaną szybę..??
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
odśwież lakier na taki jaki był - na pewno srebrny - będzie się ładnie odbijać od ciemnego koloru nie kombinuj
-
opony 225/55 audi a4 b5 1.6
będzie balooon no i trochę szeroka jak na twój motorek
-
Jakie opony
ja bym brał 40 zawsze to lepiej wygląda na kole... ale są tego plusy i minusy
-
Malowanie dekielków S line
a u mnie z kolei tak to wygląda ... i tak myśle co mógłbym zrobić z dekielkami
-
Malowanie dekielków S line
Oryginalnie jest tam właśnie pierścień stalowy który je rozpręża. Jak zrobiłeś dekle? Do grafitu fajnie wyszło by malowanie samego szczotkowanego aluminium na grafit. noo tak tak jest pierścień, ale ja dołożyłem jeszcze więcej ... tak żeby był szerzej rozstawione
-
Malowanie dekielków S line
hmmm jak zrobić żeby były nie do "zajumania" to nie mam pojęcia - sam się zastanawiam nad tym cały czas... ja wsadziłem pod te plastikowe ząbki które trzymają dekielek taki pierścień nie za gruby żeby troszeczkę rozszerzyć je ( tak aby ciężko wchodziły) wypaść nie wypadną na pewno - tak siedzą mocno, no i przy wyciąganiu wychodzą też ciężko ( trzeba nieźle szarpnąć aby wyszły)