Treść opublikowana przez zarzyk2
-
Przednia lampka podsufitki z B5 do B6 podejdzie
jak w temacie czy podejdzie przednia lampka podsufitki z B5 polifta do audi B6 ?? w czym problem - nie mogę znaleźć lampki podsufitki do b6 z tymi diodami z przodu a z b5 poliftowego jest tego mnóstwo..
-
Problem z długą śrubą w zwrotnicy, nie można jej odkręcić.
haha to normalne kolego grzanie i wyjdzie aha no i proponuję zakupić nowe śruby
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jak wygląda sprawa z białym kolorem na felgach..?? brudzi się bardzo...?? miał ktoś biały kolorek na felgach...??
-
Wybór CB radia :)
witam Panowie jakie cb radio + antena polecilibyście na chwile obecną tak do 500zł..??? przyznam się że dopiero zaczynam przygodę z CB więc jestem zielony w tym temacie...
-
Przednia szyba czy pasuje ??
łooo to nieźle ja się dowiadywałem w ZG to pilkington + wstawienie 680 chcieli a gdzie zakładałeś ???
-
Przednia szyba czy pasuje ??
dobra jak juz zamontuje to dam znac jaka szybka i jakie pieniążki
-
Przednia szyba czy pasuje ??
taką też podjąłem decyzję... wsadzam nową, bez rys i 24miesiące gwarancji ...
-
Przednia szyba czy pasuje ??
dzieki bardzo
-
Przednia szyba czy pasuje ??
pytanie - mam pękniętą czołową szybę i chciałbym sie dowiedzieć czy pasuje przednia szyba z B7 do B6, oraz czy jest jakaś różnica gdyby szyba pochodziła z "anglika" (znalazłem takową nie daleko ale właśnie z anglika) , a może nie warto inwestować w używaną szybę..??
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
odśwież lakier na taki jaki był - na pewno srebrny - będzie się ładnie odbijać od ciemnego koloru nie kombinuj
-
opony 225/55 audi a4 b5 1.6
będzie balooon no i trochę szeroka jak na twój motorek
-
Jakie opony
ja bym brał 40 zawsze to lepiej wygląda na kole... ale są tego plusy i minusy
-
Malowanie dekielków S line
a u mnie z kolei tak to wygląda ... i tak myśle co mógłbym zrobić z dekielkami
-
Malowanie dekielków S line
Oryginalnie jest tam właśnie pierścień stalowy który je rozpręża. Jak zrobiłeś dekle? Do grafitu fajnie wyszło by malowanie samego szczotkowanego aluminium na grafit. noo tak tak jest pierścień, ale ja dołożyłem jeszcze więcej ... tak żeby był szerzej rozstawione
-
Malowanie dekielków S line
hmmm jak zrobić żeby były nie do "zajumania" to nie mam pojęcia - sam się zastanawiam nad tym cały czas... ja wsadziłem pod te plastikowe ząbki które trzymają dekielek taki pierścień nie za gruby żeby troszeczkę rozszerzyć je ( tak aby ciężko wchodziły) wypaść nie wypadną na pewno - tak siedzą mocno, no i przy wyciąganiu wychodzą też ciężko ( trzeba nieźle szarpnąć aby wyszły)
-
Malowanie dekielków S line
Ja mam w graficie i ori dekle... właśnie co robisz z deklami...?? masz jakiś pomysł, na ciekawy dekielek do grafitu..??
-
Malowanie dekielków S line
dzięki za foto oo jednak ładnie wyglądają te felgi w czerwieni ... no i dekielki się super prezentują choć też pasowały by do czarnej felgi w macie
-
Malowanie dekielków S line
a poka poka te czarne dekielki jeśli masz na feldze jak wyglądają razem z kołem ... mam takie felgi w graficie i dekle w ori kolorze i też muszę coś z nimi zrobić ... możę coś poradzicie ???
-
Opony 225/50 do felgi R17
koło wygląda na dosyć duże - ogólnie lipa jak do a4
-
Wyciekający płyn od spryskiwaczy
samo nadkole wystarczy zdjąć i masz na wierzchu... ja połączyłem dwa zbiorniczki sylikonem bo tez przeciekało na łaczeniu jak było pełno
-
[B6 AWX] zielone audi by zarzyk
Witam serdecznie wszystkich !! Chcę przedstawić Wam moją AUDI A4 B6 Avant z 2002 roku zwykła audi na co dzień... 1.9 TDI AWX wyposażenie: -ABS -ESP -wspomaganie -climatronic dwustrefowy -centralny zamek -el. szybki z domykaniem (niestety tylko przód) -el. lusterka -xenon -spryski lamp -ciemne szyby -podgrzewane fotele i parę inny pierdół. zmienione... - zostały przyciemnione szybki - zmiana przełącznika i odblokowanie FIS - podświetlenie wnętrza i drzwi - zestaw car audio do bagażnika - zmieniarka USB - były koła 16" teraz będą 17 s-line - chromowane relingi - sprężyny H&R -35mm i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których nie pamiętam. a co do planów to powstają na bieżąco .. - program już niedługo - może RNS-E - ... A tutaj na letnich kołach 16" przed zimą Audi zostało solidnie zakonserwowane... jak zresztą każde autko które wpadnie mi w ręce tak wyglądał "golas" od spodu po zdjęciu plastikowych osłon... a tutaj już w czasie zabiegu i po spód, nadkola.... i prawie wszystko co narażone na rdze.. po konserwacji wskoczyły chromowane relingi... Mi się podobają A tutaj koła na lato 17" s-line które zawsze mi się bardzo podobały (na zaprzyjaźnionym Touranie, czekają na założenie do audi)
-
Dziwne "skrzypienie" zawieszenia tył
heh u mnie zaczeły swego czasu skrzypieć odbojniki na amortyzatorach... musiałem je lekko wazelinką nasmarować...i był spokój...
-
Opony letnie 17"
ja założone mam 215/45 R17 jest troszeczkę niżej ale też ładnie wygląda i co najważniejsze dużo nie oszukuje...
-
[ALL B6] Ustawienie spryskiwaczy reflektorów
złap spryskiwacz i są tam dwie kulki którymi regulujesz gdzie mają pryskać... (samemu tego nie zrobisz - musi mieć pomocnika)
-
[B6 AWX] Problem z uzyskaniem 90C podczas jazdy
miałem podobnie wymieniłem termostat i jak narazie się nagrzewa do 90st. i tak się trzyma...