Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie 17"


storm37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupic nowe opony letnie 17", jaka firme polecacie ?obecnie mam 235/45/17 felga 7,5 cala. Jaki mniejszy rozmiar moge na felge 7,5 cala zlaozyc ? obecne 235 sa jak dla mnie troche za szerokie. Najlepiej oferta z www.oponeo.pl

opony na taka felge:

d6b30c23f8feba30med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupic nowe opony letnie 17", jaka firme polecacie ?obecnie mam 235/45/17 felga 7,5 cala. Jaki mniejszy rozmiar moge na felge 7,5 cala zlaozyc ? obecne 235 sa jak dla mnie troche za szerokie. Najlepiej oferta z www.oponeo.pl

opony na taka felge:

http://images49.fotosik.pl/1378/d6b30c23f8feba30med.jpg

Na 17" moim zdaniem najlepszy wybór to 225/45R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze chcesz bardziej komfort to mozesz 205/50/17 ja tak mialem z przodu na 8J szerokiej feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B4 miałem 17 cali i opone 215/45 i mogę ją polecić. Szerokość w sam raz i profil nie za niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opona 205 nie bedzie zabardzo naciagnieta na felge 7,5 ? Zastanawiam sie nad 215/45 lub 225/45. Co powiecie o Toyo Proxes T1-R ?? tomekSSK i jak sie sprawuje oponki Nankang ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam repliki tych felg i kupiłem opony Nankang 225/45/R17. :naughty:

Ja też miałem 225/45/r17 i było generalnie ok. Zastanwiałem się aby wrócić do książkowego 235/45/r17 ale mi odradzono.

Miałem właśnie Nankang 225/45/r17. Oponki nie hałasują no i na długo starczają, ale trzymanie na mokrym mogłoby być troszkę lepsze...

Moje są jeszcze tak na dobry sezon / dwa, także chętnie odsprzedam (250 za komplet) jeśli ktoś chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy opona 205 nie bedzie zabardzo naciagnieta na felge 7,5 ? Zastanawiam sie nad 215/45 lub 225/45. Co powiecie o Toyo Proxes T1-R ?? tomekSSK i jak sie sprawuje oponki Nankang ??
Znajomy ma fele 16" szerokość 7,5 i ma opony 205/45 lub 50 to praktycznie wogóle nie są naciągnięte. Co do tych Nankang'ów to nic o nich nie mogę powiedzieć bo jeszcze do mnie nie dotarły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam repliki tych felg i kupiłem opony Nankang 225/45/R17. :naughty:

Ja też miałem 225/45/r17 i było generalnie ok. Zastanwiałem się aby wrócić do książkowego 235/45/r17 ale mi odradzono.

Miałem właśnie Nankang 225/45/r17. Oponki nie hałasują no i na długo starczają, ale trzymanie na mokrym mogłoby być troszkę lepsze...

Moje są jeszcze tak na dobry sezon / dwa, także chętnie odsprzedam (250 za komplet) jeśli ktoś chętny.

Ile sezonow na nich zrobiles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam repliki tych felg i kupiłem opony Nankang 225/45/R17. :naughty:

Ja też miałem 225/45/r17 i było generalnie ok. Zastanwiałem się aby wrócić do książkowego 235/45/r17 ale mi odradzono.

Miałem właśnie Nankang 225/45/r17. Oponki nie hałasują no i na długo starczają, ale trzymanie na mokrym mogłoby być troszkę lepsze...

Moje są jeszcze tak na dobry sezon / dwa, także chętnie odsprzedam (250 za komplet) jeśli ktoś chętny.

Ile sezonow na nich zrobiles ??

Qrcze nie potrafie powiedziec. Kupilem juz auto na tych oponach, przejezdzilem lato i kupilem nowe zimowki. One sa teraz w serwisie opon w okolichacg brodnicy. Do wawy zwioze je jak juz przyjda moje nowki letnie, to od razu dam zdjac tamte z felg i zalozyc nowe. W serwisie jak zmienialem zimowe i podpytywalem sie co kupic na lato to sie dziwili. Ale chce tym autem pojezdzic 3-4 lata wiec po co mam kupowac rok sprzedaza. Generalnie sa naprawde w dobrym stanie. Jak je zwioze to moge zrobic fotke, ale to tak za 3-4 tygewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do feli 7,5" opona 225/45 a do 8calowej 235/45 i tak będzie najlepiej wyglądało, nie będzie balona i opona nie będzie wyglądała na siłę naciągniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile marek i rodzai opon tylu zwolenników i przeciwników,ja osobiście używam Continental SportContact 3 235/45/17 i jestem bardzo zadowolony,jest to mój 3 komplet opon tej firmy ale są i przeciwnicy tych opon,ja należe do zwolenników :)

dobre również są Nokiany V opona naprawdę często kupowana i zbiera bardzo dobre recenzje.

może tak każdy będzie zachwalał to na czym jeżdzi :wink:

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

a jeśli chodzi o rozmiar to 225/45/17 optymalne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 235/45/17 i kupiłem teraz Falkeny w promocji na oponeo były po 411zł a dzisiaj jadę założyć ja na auto zobaczymy jak będą się sprawowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie zakupiłeś opon to podaj informację na jaki rozmiar ostatecznie się decydujesz.

Funkcjonowałem spory czas temu na forum jako "mewigum" i załatwiałem klubowiczom opony w dobrych cenach.

Niestety po długiej przerwie mój wątek zniknął, a i z głowy umknęły hasła :decayed:

Przygotuję dobrą ofertę dla Ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj mi dobrą ofertę na GY Eagle 1 Asymmetric 2 w rozmiarze 235/45 R17 :) aaaa i oponki z tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na forum jest ktoś kto jeździł na 235/45/r17 oraz na 225/45/r17 ? Czy rzeczywiście jest różnica w spalaniu / manewrowaniu kierownicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na forum jest ktoś kto jeździł na 235/45/r17 oraz na 225/45/r17 ? Czy rzeczywiście jest różnica w spalaniu / manewrowaniu kierownicą ?

jeżdzę obecnie na 235/45/17 i nie dla mnie nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...