bus

O bus

Osiągnięcia bus

Reputacja

1. Tak dla ogólnej informacji żebyście nie mylili. DOT nie jest żadną pochodną od DATY. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
  2. bus

Opony zimowe - jakie polecacie?

Sprzedałem wiele kompletów made i RUSSIA marki Nokian i nie spotkałem się ze złym zdaniem użytkowników. Conti czy GY od dawna tak robi. Co prawda Goodyear produkowany w Chinach nie wiele ma wspólnego z wersją europejską.
  3. działam działam, ale trochę na niższą skalę Tylko znajomi i tutejsze forum:wink: PS: zapomniałem haseł do poprzedniego loginu "mewigum", dostęp do skrzynki również posiałem więc na nowo muszę budować zaufanie forumowiczów
  4. bus

Opony letnie 17"

Zdecydowanie Firestone o klasę lepsze od pozostałych