icecool

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia icecool

Reputacja

1. Sprawdź czy włącza się po przekroczeniu 1500obr/min. Jeśli sprężarka włącza się powyżej tych obrotów to ktoś zamienił wtyczkę sprężarki z wtyczką poduszki silnika. POZDRAWIAM
  2. Panowie, więc czy jest jakaś możliwość żeby "dołożyć" dla RNSe dodatkowy sygnał po CANnie o wstecznym żeby się przełączała na widok kamery automatycznie? Temat do zamknięcia... do przełączania kamery nie jest potrzebny sygnał po CAN. Do pinu RFLS podając napięcie RNS-E sam nie przełącza w tryb kamery jeśli jest prawidłowo zakodowany... POZDRAWIAM
  3. To akurat mam wszystko od kolegi Woszu. Jest tylko problem z tym że RNS-E nie przełącza się automatycznie w tryb kamery nawet po odpowiednim przekodowaniu i nie widzi sygnału wstecznego. Więc czy w wersji MCE low można to jakoś obejść czy lepiej przeskoczyć na MCE w wersji HI ? Sprawdziłem raz jeszcze moduł komfortu 8E0 959 433 AR na blokach w grupie 10 pokazuje włączenie biegu wstecznego, czyli informacje o tym MCE dostaje... ale czy przekazuje ją dalej np do navi?
  4. Czyli jak mam MCE w wersji low nie ma szans żeby RNS-e widziało sygnał o włączonym wstecznym i samo się przełączało w tryb kamery cofania po przekodowaniu 004 na 1 i tryb LAMBO?
  5. Przejściówka jest tego typu: http://allegro.pl/zlacze-iso-kostka-adapter-audi-nawigacja-rns-e-i5849521913.html Więc w końcu jak jest? Czy RNS-e o sygnale biegu wstecznego ma informacje po CAN? czy dostaje z innego źródła?
  6. Witam. Jak sprawdzić czy CAN w moim samochodzie generuje sygnał biegu wstecznego? Mam zamiar podłączyć kamerę cofania ale na RNS-e nie pokazuje mi sygnału wstecznego. Dodam że RNS-e dostawiane przez przejściówkę z allegro i pozatym wszystko działa... widzi prędkość, światła itd... Nie widzi tylko sygnału o biegu wstecznym... Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
  7. Mam zawieszenie 1BV pociekł mi lewy przedni amortyzator i tez mam problem, nie wiem jaki zamiennik zastosować. Może ktoś ma doświadczenie w tej sprawie? Proszę o pomoc. Moje amortyzatory mają symbol 8E0 413 031 CN .
  8. icecool

Uszczelka drzwi

a czy przypadkiem nie jest to? 8E0 837 911 M
  9. Potrzebuję numer uszczelki drzwi kierowcy zamontowanej w drzwiach. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/335390-uszczelka-drzwi/#entry4659032 Dziękuję i pozdrawiam
  10. icecool

Uszczelka drzwi

W sprawie tej uszczelki... Mam pytanie, czy ktoś może podać nr części tej uszczelki? Chodzi o uszczelkę lewy przód (kierowca)
  11. Zastosowałem taką przejściówkę: http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-przejsciowka-i5129278962.html
  12. Mam avanta b6, mialem concerta 1din, instalacje bluetooth i antene na dachu. Myslalem ze antena na dachu jest od radia, a te w szybach od telefonu. Po wymianie na rns-e jakosc odbioru radia troche spadla. Co trzeba zmienic w moim przypadku, bo wiem ze byly tez avanty bez anteny na dachu.
  13. Łączyłem się starszym kablem i jakaś tam reakcja jest - trzaski w głośnikach, ale i tak się nie łączy, a na vcds nic kompletnie nie słychać. Niestety nie da rade się połączyć z radiem.
  14. mam VCDS 12.12 chyba powinno wszystko chodzić. Inne kanały działają bez problemu
  15. vcds u mnie nie widzi RNS-e nawet po przepięciu kabelków z kostek w odpowiednie miejsca... Co może być jeszcze problemem?