Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie dekielków S line


icecool

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem do malowanie felgi tego typu jak na zdjęciu. Kolor - grafitowy mat. Problem teraz jest z dekielkami. Czy malować te szczorkowane aluminium na kolor felgi? Czy ktoś zmieniał kolor takiej felgi? Czy ktoś rozbierał taki dekielek? Auto jest czarne i nie ma chromów. Co o tym myślicie?

http://img37.imageshack.us/img37/4974/22930707941.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś robiłem dekielki

scaled.php?server=824&filename=jhgfy.jpg&res=landing

Teraz robie następne to wrzuce foto, wszsytko ładnie się rozbiera, tylko trzeba uważać żeby zaczepów nie połamać

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś robiłem dekielki

Teraz robie następne to wrzuce foto, wszsytko ładnie się rozbiera, tylko trzeba uważać żeby zaczepów nie połamać

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Dodam że koło poszło wtedy w czerwień, teraz idzie w grafit

a poka poka te czarne dekielki jeśli masz na feldze jak wyglądają razem z kołem ...

mam takie felgi w graficie i dekle w ori kolorze i też muszę coś z nimi zrobić ... możę coś poradzicie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić z dekielkami jeśli felgi sa na lustro ? może środek w czarny mat a logo zostawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić z dekielkami jeśli felgi sa na lustro ? może środek w czarny mat a logo zostawić ?

Dekielek na lustro i znaczek na czarny mat:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zrobić z dekielkami jeśli felgi sa na lustro ? może środek w czarny mat a logo zostawić ?

Dekielek na lustro i znaczek na czarny mat:wink:

tyle że środek to plastik w kolorze grafitowym wiec spolerowac sie nie da:/ nie mam pomyslu na niego..

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

a co zrobić z dekielkami jeśli felgi sa na lustro ? może środek w czarny mat a logo zostawić ?

Dekielek na lustro i znaczek na czarny mat:wink:

tyle że środek to plastik w kolorze grafitowym wiec spolerowac sie nie da:/ nie mam pomyslu na niego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oddać do chromowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do siebie maluję na grafit, jutro albo pojutrze wrzucę foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do siebie maluję na grafit, jutro albo pojutrze wrzucę foty

malujesz cale dekielki czy tylko ta chromowa obwodke? Kompletnie nie mam pomysłu na dekielek. Czekam na foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są gotowe :naughty: wieczorem fote wrzuce

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ?

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

A mam pytanie do was Panowie, macie jakiś patent na montaż tych dekielków ? żeby nie wypadł i były trudne do "jumy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak zrobić żeby były nie do "zajumania" to nie mam pojęcia - sam się zastanawiam nad tym cały czas... ja wsadziłem pod te plastikowe ząbki które trzymają dekielek taki pierścień nie za gruby żeby troszeczkę rozszerzyć je ( tak aby ciężko wchodziły) wypaść nie wypadną na pewno - tak siedzą mocno, no i przy wyciąganiu wychodzą też ciężko ( trzeba nieźle szarpnąć aby wyszły)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak zrobić żeby były nie do "zajumania" to nie mam pojęcia - sam się zastanawiam nad tym cały czas... ja wsadziłem pod te plastikowe ząbki które trzymają dekielek taki pierścień nie za gruby żeby troszeczkę rozszerzyć je ( tak aby ciężko wchodziły) wypaść nie wypadną na pewno - tak siedzą mocno, no i przy wyciąganiu wychodzą też ciężko ( trzeba nieźle szarpnąć aby wyszły)

Oryginalnie jest tam właśnie pierścień stalowy który je rozpręża. Jak zrobiłeś dekle?

Do grafitu fajnie wyszło by malowanie samego szczotkowanego aluminium na grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak zrobić żeby były nie do "zajumania" to nie mam pojęcia - sam się zastanawiam nad tym cały czas... ja wsadziłem pod te plastikowe ząbki które trzymają dekielek taki pierścień nie za gruby żeby troszeczkę rozszerzyć je ( tak aby ciężko wchodziły) wypaść nie wypadną na pewno - tak siedzą mocno, no i przy wyciąganiu wychodzą też ciężko ( trzeba nieźle szarpnąć aby wyszły)

Oryginalnie jest tam właśnie pierścień stalowy który je rozpręża. Jak zrobiłeś dekle?

Do grafitu fajnie wyszło by malowanie samego szczotkowanego aluminium na grafit.

noo tak tak jest pierścień, ale ja dołożyłem jeszcze więcej ... tak żeby był szerzej rozstawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem esy od chłopa to na silikon je wkleił :naughty: Ja pomalowałem cały dekielek w grafit a znaczek i te małe kółeczka dookoła poszły w kolor auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem auto to tez tak były zamontowane dekielki. A tylne dodatkowo klient przykręcił blachowkrętem do tej zaślepki śruby piasty.

I wszystko było by cacy gdyby nie temperatura przednich felg. Po trasie Wrocław - Kraków gdzie sylikon zaczął się topić i zapaprał całe felgi a na koniec stwardniał tak że nie dało się go usunąć. Po sezonie felgi poszły do piaskowania i pomalowałem piecowo z grubym ziarnem a dekle zmieniłem na chromowane.

I tak to wyszło

scaled.php?server=62&filename=zdjciesg.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...