Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stan obecny - 3 strona 
21.JPG

6.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

4%252C5.JPG

5.JPG
 

 

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłem
Kupiona 8 marca 2012r w Niemczech
A4 B5 1.9TDI 110km AFN
Model i rocznik: Sedan 1999r
Kolor: LZ9U Vulkanschwarz Perleffekt

20120318666.jpg
20120318667.jpg
20120318668.jpg
krzeseka.jpg

Z wyposażenia typowa seria..... , a mianowicie:
- 4 x Airbag
- Climatronic
- System ABS
- Xenon, spryskiwacze, samopoziom
- Klucz scyzoryk , centralny zamek
- El. szyberdach
- 4 x Elektryczne szyby
- Elektryczne i podgrzewane lusterka
- Pakiet chrom
- Pełen FIS
- 2 din radio Audi symphony, z rozszyfrowanej wlepy 8RN = 8 aktywnych głośników
- B5tkowy S-line czyli:
Pro Line Sport
* 16-Zoll-Leichtmetallfelgen (felgi 16')
* Sportsitze oder Recaro-Sportsitze (kubełki albo recarosy)
* Sportfahrwerk (sportowe zawieszenie)
* Sportlederlenkrad (skórzana kierownica)
Pro Line Style
* Metallic- oder Perleffektlackierung (lakier metalic albo perłowy)
* Funkfernbedienung für Zentralverriegelung (centralny zamek)
* 16-Zoll-Leichtmetallfelgen (alufelgi 16 cali)
* umklappbare Rücksitzlehne bei Limousine (składane tylne oparcia w sedanie)
* Dachreling bei Avant (relingi dachowe w avancie - być może chromowane)
* Radioanlage Concert I (radio concert I)
Pod koniec produkcji B5, pakiety te połączono i nazwano Professional Line tak jak u mnie ( źródło informacji Armi )

- Ręczny w skórze
- Fotele elektryczne, podgrzewane RECARO
- Hak odpinany westfalia
- Zawieszenie 1BE ale w Niemczech dołożone springi h&r -30mm



Plany:

- wymiana lamp tył na led *zrobione!*
- kierunki bok ciemne *zrobione!*
- soczewki bixenon + drl led cree w długich*zrobione!*
- ściema *zrobione!*
- lampy przód ( wnęki czarne )*zrobione!*
- wlepy *zrobione!* już wyleciały
- oświetlenie led wewnątrz auta, tablica *zrobione!*
- ramki klubowe *zrobione!*
- pakiet światło plus *zrobione!*
- żółte halogeny*zrobione!*
- CB *zrobione!* 1/2
- wirus KingSoft Stary Sącz
- gałka zmiany biegów z "jakiejś" S'ki jest z S3
- ramka grill czarny połysk
- wymiana końcówek wydechu
- ori komplet czujników parkowania (dokładka, czujniki, wiązka, sterownik, głośnik uchwyt do niego)
- felgi na razie kupione nowe 16' + michelin Primacy HP *zrobione!* docelowo coś większego ale model felgi pozostaje nieznany były chwilę 18 MAM s-line czarne obecnie:
18 monoblock Gullideckel polerowane wnęki wymalowałem czarnym perłowym połyskiem ten sam lakier co ramka grill-a
- gwint KW INOX-line Variante v2 - z regulacją twardości i wysokości

 

- automatycznie otwierana klapa bagażnika











09.06.12r....pierwszy wypad - VAG Inwazja Stary Sącz(kilka zdjęć)

201206091609.jpg

img2757e.jpg
p1080308g.jpg


To wszystko co udało mi się na początek zgromadzić o Audi
*Ciąg dalszy nastąpi!

Edytowane przez dixon_ns

Opublikowano

Fajny wypas:kox:

brakuje tylko gleby i felgi, a naklejki... za duzo tego, pozatym naklejka ma nawiazywać do auta:wink:

Opublikowano

tak jak Kowi napisał, wypas niezły :wink: a co do naklejek to trochę przegiąłeś chyba :decayed: bo ani nie jest grubo, ani Low :wink: na pewno jest TOO MUCH tych wlepek!

nie zastanawiaj się, ładuj gwint i jakąś 18stkę :decayed:

Opublikowano

Dobry wypas w środku:kox: recarosów zazdroszczę:slina: Ogólnie dobre plany, chętnie pośledzę wątek:wink:

Opublikowano

Amen:wink: Wszystko chłopaki napisali.

Opublikowano

Ładnie Panie ładnie :kox:

Opublikowano

Mi się te nowe felgi nie widzą, to samo tyczy się naklejek - reszta :kox:

Opublikowano

Dixon felgi kupił z myślą o zimie:decayed:

Opublikowano
Dixon felgi kupił z myślą o zimie:decayed:

dokładnie, taka felga to na zimę :wink: ogólnie bardzo fajne autko :kox: trochę pomodzic i będzie cacuszko :jerk: tylko modzić z głową :decayed:

Opublikowano

Gdzieś już widziałem taka wlepkę na lusterku..... imo te stickery już się przejadły, wszędzie każdy je nakleja....

Opublikowano
  • Autor

Zgadzam się z wami panowie co do gleby i felgi auto nabrało by wyglądu ale na razie nie jest tak źle patrząc na to ile czasu mam samochód:decayed: A w naszych warunkach (czyt. góry i nie najlepsze drogi) to tylko air ride bo inaczej bym nawet pod dom nie podjechał nim:naughty:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Kowi87 masz rację na zimę będą ok jak zmienię zawieszenie i wpadnie większe koło na lato.

Grn ja też ją gdzieś widziałem jak kupowałem od Ciebie ledy:wink: a co do wlep wiem że na razie nie bardzo niektóre pasują do tego auta ale chciałem je jakoś odróżnić od innych których jest milion w samym Sączu a poza tym w naszej okolicy jeszcze nie są oklepane więc mi one nie przeszkadzają Żyje się raz:grin:

Opublikowano

:hi:No ładne plany, oby przy każdym było *zrobione!*

A foteliki pierwsza klasa :shock3: na żywo jeszcze lepiej wygląda :evil:

Opublikowano

Bardzo ładne auto - polift, sedan, vulkanschwarz, ori chrom wokół szyb no i oczywiście recaro.

Felgi wiadomo do zmiany, a tak poza tym:thumbup1:

btw,

masz duże pole do popisu z lakierem - czarny perłowy lakier:naughty:

Opublikowano

Dixon już ci mówiłem. Fotele Masakra.

Opublikowano
  • Autor

Siara powoli będzie dodawane kolejne *zrobione!* przy modach:wink:

Grzesiek i Jarek co do foteli to się z wami zgodzę w 100% miazga:slina: jak się przesiądę do b6 i chodź mam w nim sporty to i tak wydaje mi się że w ogóle mnie w zakrętach nie trzymają:polew:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie.

Zapraszam do mnie na zakupy :naughty:

Opublikowano

Naprawde fajna, i fele dobre..... na zimówki :decayed: naprawde o cal albo dwa za małe te felgi:kwasny: ale nic straconego:wink:

P.S kolorek najlepszy z możliwych :decayed:

Opublikowano

naprawdę konkretna opcja:decayed: większe kółko i będzie gitara:banan: :slina::slina::slina:

Opublikowano
Zapowiada się ciekawie.

Zapraszam do mnie na zakupy :naughty:

:polew:

18" + gleba i dopiero stickery, ucz się na błędach innych:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy co wy chcecie od felgi przecież to wzór jak kultowy model w grupie vag:grin::

Dotz Mugello Lake 30 - felgi-opony.com

dotzmugellolake30.jpg

1295208061dotzmugellola.jpg

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

A tak na serio to co za model widzielibyście u mnie na tym aucie jestem otwarty na wszelkie propozycję:wink: Na razie zostaję na 16 lub najwyżej 17 bo bez nowych gratów do silnika przy większej feldze by to nie jeździło więc najpierw muszę coś podłubać przy silniku i potem ładować 18 i air ride bo gwint niewykonalny w moich warunkach terenowych:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.