-
Wymiana przednich zwykłych lamp na Bixenon LED w Audi A4 B8 2008-2012
Odgrzeje kotleta bo przeczytałem cały temat ale nie znalazłem odpowiedzi Mam audi a4 b8 2009r był ori bixenon nieskrętny teraz założyłem poliftowy przód i lampy są neon też nieskrętne. Szukam rozwiązania gdzie zmienić kodowanie bo w funkcji Auto paski led świecą ale jak dam na pozycyjne to nie świecą. Tak samo przy otwieraniu auta świecą tylko przeciwmgielne i jak włączy się bixenon wieczorem też nie świaci pasek led.
-
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Może ktoś miał podobny problem. Mam webasto oryginalne ale poprzedni właściciel widać był fanem vcds-a i parę rzeczy po nim musiałem poprawić. Wie ktoś jak powinno być poprawnie zakodowane webasto. Problem polega na tym jak uruchomię webasto z pilota czy mmi nie włącza się klimatronic przez co tylko silnik nagrzewa a chciałbym też wnętrze pojazdu. Żadnych błędów od ogrzewania postojowego nie ma.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
I to jest rzeczowa odpowiedź Pewnie tak jest byle napędzać rynek
-
Oleje 0w-30 czy 0w-40 czy nadają się do CR Serwisy w niemczech i auta z takimi olejami... Jaki stosować?
Ta a6 competition milion procent audi i taty a4 tak samo mam pieczątki w książce i rachunki od poprzednich właścicieli
-
Oleje 0w-30 czy 0w-40 czy nadają się do CR Serwisy w niemczech i auta z takimi olejami... Jaki stosować?
Witam A ja chcę zapytać czy ktoś używa 0W-30 czy 0w-40 do silników CR??? Dlatego pytam bo ostatnio Tata jak kupił b8 lift 2.0tdi 177 koni była kartka że bym wlany: Mobil 1 ESP 0W-40 ja w a5 lift 2.0tdi 177koni mam też kartkę: OW-30 Helix Ultra ECT C2/C3 i mam to wydrukowane na takiej zalakowanej kartce w jakimś lepszym zakładzie robione szwagra a6 2016r 3.0tdi 326 koni serwisowane w audi i też kartka pod maską 0W-30 Ktoś może mi odnieść się dlaczego taka norma jak niby każdy tutaj poleca 5w... Każdy samochód wyżej serwisowany w Niemczech.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam A ja chcę zapytać czy ktoś używa 0W-30 czy 0w-40 do silników CR??? Dlatego pytam bo ostatnio Tata jak kupił b8 lift 2.0tdi 177 koni była kartka że bym wlany: Mobil 1 ESP 0W-40 ja w a5 lift 2.0tdi 177koni mam też kartkę: OW-30 Helix Ultra ECT C2/C3 i mam to wydrukowane na takiej zalakowanej kartce w jakimś lepszym zakładzie robione szwagra a6 2016r 3.0tdi 326 koni serwisowane w audi i też kartka pod maską 0W-30 Ktoś może mi odnieść się dlaczego taka norma jak niby każdy tutaj poleca 5w... Każdy samochód wyżej serwisowany w Niemczech.
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Nie kupuję samochodów patrząc na kolor. Ważny jest ogólny stan, wyposażenie oraz cena ? Czerwony fajny ale...czas pokaże ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę! ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Cześć! Audi SQ7 2017 rok Kto najlepszy w PL lub okolice Poznania?
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Coś pewnie wleci już kupione sprężyny gwintowane kw bo straszna koza a nie chciałem wyrzucać tych amortyzatorów bo są aktywne więc mogę zmieniać komfort jazdy
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Dzięki Panowie za miłe słowa ale to już ostatnie mody a4 Vossen już sprzedany wróciło pompei i czerwona wnet będzie szukać nowego właściciela A co do b8 mi chyba też się podoba tata miał dwie szwagier jedną teraz c7 a mi też chyba podoba się bo po raz trzeci b8 nabyłem ?
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Ok coś podeślę może akurat wpadnie do kalendarza. Tak okolice Sącza ? Szafa dzięki od kiedy jestem na a4-klubie twoje b5 mnie robiło więc powoli do przodu idę więc oficjalnie czerwona do sprzedania bo trafiłem wreszcie coś z automatem i + 300 koni
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
-
A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Piękny sedan ? a ja mam pytanie czy jakieś springi siadły? Bo raczej nie masz 1bl bo to nic nie obniżone tylko z aktywnymi amorami a Ty napisałeś że masz -20mm więc pewnie 1BE.
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Pewnie że pokaże nowe koło jak tylko przyjedzie pewnie jutro. Na razie nie chodź myślę że oklejone na czarno wyglądały by lepiej. Co do czerwonych brat miał a3 w misano rot i tak jakoś spodobał się nam ten kolor a pierwsza trafiła się przypadkiem a zawsze chciałem spróbować Quattro to ja kupiłem druga czysty przypadek była 80km ode mnie w de to kupiłem jak nie miałem czym jeździć. Ogólnie na pewno wyróżnia się z tysięcy czarnych srebrnych i białych Audi ?