Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co jest ? sam sie wziąłesa za padlinę ? :decayed:

Opublikowano

Prosta sprawa. Ściągasz przewód od dolotu. Przepustnica jest przykręcona na 4 śrubki. Nie ma nic do urwania, połamania etc. :)

Dokładnie, temat banał, uważaj tylko na uszczelke pod przepustnica żeby Ci nie spadła, bo to grozi niepotrzebnym przeciągnięciem sie w czasie.. :P

Opublikowano
  • Autor

nie to żeby coś się z nim specjalnego działo, odpukać jest spokój. Jezdzi w normie, żadnych błędów etc. Ale przepuszcza mi przewód podciśnienia/ciśnienia w pętli zaworu PCV. Próbowałem go sięgnąć po zdemontowaniu zaworu pcv, ale nie było szans... a potem nie moglem tego zaworu założyć... bo tak mało miejsca. Pocharatałem sobie tylko cała łapę... Powinno się dać tam dostać po zdemontowaniu przepustnicy, stąd moje pytanie ;-).

Opublikowano

Pamietaj, by po demontażu przepustnicy zrobić jej ponowną adaptacje.

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że przepustnica to to całe z rurą od kolekora... Faktycznie zdjęcie samej przepustki to farsa. Przy okazji ją przeczyściłem. Założyłem nową opaseczekę i jak ręką odjął ;-) -cisza, uffff :). Na razie nie robiłem adaptacji, ale jeździ bez niej normalnie... w teorii sama powinna się zaadaptować... Niemniej jednak, jak dorwę się do gniazdka w pobliżu samochodu to zrobię manualną adaptację... (bo mi bateria w laptopie padła).

Opublikowano

Juz nie trzeba.

Opublikowano
  • Autor

No dobra, 20.10.2014 poszła ostatnia amortyzacja samochodu.

Z bólem serca, sprzedam.

Uprzedzam pytania - samochód jest w pełni sprawny.

Cena 42500 zł - biorąc pod uwagę jakie koszty potrafi wygenerować ten motor i cały samochód (ten egzemplarz już je wygenerował), to uważam że nie jest wygórowana. Poza ceną zakupu wrzucone w niego 40-45 tys. Na razie pisze tylko na forum, nie wystawiam nigdzie indziej. Wolałbym żeby poszedł w ręce pasjonata, z głową, a nie zupełnie przypadkowej osoby... zobaczymy jak będzie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Byles moze dzisiaj na wymianie felg w Wulkanie? ;-)

Opublikowano
  • Autor

byłem w Wulkanie, ale nie na wymianie felg ;-). Odbieralem swoje stare letnie opony któe przeleżaly tam 2 sezony i rozbierali mi dwie zimówki z z uszkodzonych czarnych felg--> po zeszlym sezonie. Wóz był już tak usyfiony z zewnątrz, że natychmiast po Wulkanie pospieszyłem na myjkę i po raz setny zafundowałem esce komplecik - może już ostatni bo mam 2 osoby mocno zainteresowane.....

Opublikowano

I bez mycia kopara opada na żywo :-) Bylem czarna A6C5 avant i sie przygladalem, ale nie bylem pewien czy to ta esa, wiec sie nie wychylalem. Graty auta, oby trafila w dobre rece ;-)

Opublikowano

Furka jest tak mechanicznie dopieszczona że nowy właściciel jedyne co mu zostaje to myć i cieszyć się nowym nabytkiem

Widziałem, śmigałem - POLECAM


Teraz jedyne co mnie ciekawi to co będzie następne :)

Opublikowano

Bardzo spoko cena za ten egzemplarz. Mam nadzieje, ze sprzeda sie szybko i trafi w dobre rece :)

Opublikowano

brać kredyt i kupować :naughty: auto widziałem i słyszałem jest moc i potwór z niego ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Albo ja swoją kupiłem o 1,5 roku za szybko albo Ty sprzedajesz o 1,5 roku za późno ;) Oby trafiła w dobre ręce :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Z ciekawostek - esa dalej jeździ i nadal w moich rękach. Tak więc wymieniłem oleum i filterki, założyłem zimówki, bo na prawdę - Panowie - jest ku***a różnica poniżej 7 stopni ;-).

Grudzień to nie jest najlepszy miesiąc na znalezienie kupca na samochów, szczególnie taki specyficzny, więc spokojnie czekam. ;-)


Esa juz z nowym własiccielem. Pewnie pochwali sie na forum. Oby jezdzila bezawaryjnie i dawała dużo funu z jazdy! ;-).

Temat do zamkniecia.

Opublikowano

Paweł i co teraz?

Opublikowano

ja ...(cie kręce).... juz jestem stracony.... jednak B8 to duzy przeskok technologiczny.

Esa B8 na rotorach w sedanie to juz totalna miazga... cel 2015. (no ew. eSa5 w sportbacku). ;-D

No to czekamy. ; )

Opublikowano

ja ...(cie kręce).... juz jestem stracony.... jednak B8 to duzy przeskok technologiczny.

Esa B8 na rotorach w sedanie to juz totalna miazga... cel 2015. (no ew. eSa5 w sportbacku). ;-D

No to czekamy. ; )

Już jedna Ska B8 na rotorach była na forum, na innej feldze bym to widział ^^

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy ;-). Pomysłów jest więcej. Nie spieszy mi się. Na spokojnie podejdę do tematu ;-).

Opublikowano

Hej, tak esa u nowego właściciela :) jak na razie bardzo się opłacało jechać te kilometry :) leje i jeżdżę :) i co najlepsze nawaliło śniegu :) jak zorbię jakąś konkretną sesje to powrzucam foto :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.