Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Winczako, a nie popiskuje Ci któraś stona? Albo nie popiskiwała? Im szybciej jedziesz to popiskuje szybciej, jak wolniej, to wolniej.

U mnie to zmianie na ten zestaw jedna strona tak popiskuje, szlag trafia i nie wiem co z tym zrobić :facepalm:

Opublikowano

Zrób porządek :grin:

Opublikowano

Taaaa, zacząłem :facepalm:

Tu chodzi mi o to jakby coś było w klocku, czy cuś... sam nie wiem jak to nazwać, bo to tylko strona kierowcy popiskuje.

Sorry za OT Winczako

Opublikowano

Zamien klocki stronami, bedzie wiadomo czy klocki czy cos innego.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

raz na sto hamowań, przy bardzo lekkim dotnięciu hamulca, od 20 do 0 km/h zdarzy się, że coś cicho zapiszczy. Wystarczy mocniej docisnąć i przestaje. Nie frustruje mnie to jakoś specjalnie. Aczkolwiek, to co mowił dev, trzeba co jakiś czas "przewiercić" otwory w tarczach - ja jeszcze tego nie zrobiłem ale buduję psychikę, żeby się zebrać ;-D.

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2014 at 06:49 ----------

No to przód pomalowany. Został znaczek S4 to kupienia. Inna sprawa, że niby firma z polecenia, niby miało być dobrze, niby ASO (ale nie audi), a poprawiali raz i jeszcze na koniec się okazało, że na masce pojawiły się b.niewielkie nierówności.... nie mam pojęcia skąd.. oni też. Ale machnąłem już na to ręką, bo nie wyrobie kolejnego tygodnia bez eSy... :grin: , a jak się nie przyglądać bardzo wnikliwie, to nie widać ;-).

No i od razu złapałem się z 370Z, to się chwilę poganialiśmy :whistling:.

Nie wiem czy coś widać

t2042672_popr1.jpg

A teraz czas na:

t2042710_20140512-163522.jpg

Opublikowano

Winczako, który znaczek potrzebujesz? Bo ten z grila chyba mi się wala gdzieś. Daj adres to pośle.

Opublikowano
  • Autor

Ojciec, dzięki WIELKIE, czekam na przesyłkę, bo teraz w gronie tej trójki to tylko eSa nie jest dla mnie idealna ;-)

popr1.jpg

popr2.jpg

Opublikowano

Lubie to ! :)

Opublikowano
Lubie to ! :)

x2

Opublikowano
  • Autor

Dziś ponownie widziałem się z rs4. Kilka fotek tego przepięknego urządzenia ;).

popr6.jpg

popr1.jpg

popr2.jpg

popr3.jpg

popr4.jpg

popr5.jpg

Takie tam moje standardowe gadanie :grin::

RS4 po czyszczeniu, 414KM zmierzone miesiąc temu. Miażdżących różnic nie ma, poza tym że jest nieco szybsza od 4 biegu mojego. Do 200km/h długość samochodu (mój przedni zderzak na jego tylnym). RSa ma mocniejsze sprzęgło i niestety dużo zależało od tego, czy akurat moje utrzymało czy nie, jak się udało puścić w okolicach 2500rpm i utrzymało to nawet raz udało mi się wygrać bój o pół długości, inne jazdy bardzo porównywalne z przewagą rs4 powyżej 170km/h - ale niewielką. Z rolki 50km/h, II bieg - to samo - do 170 równo, potem rsa odjeżdża o ok długość i do 210-215 różnica się raczej nie zmienia. Generalnie rsa kręci się wyżej i odnosiłem wrażenie że jak ja zmieniam bieg, to rsa jeszcze jedzie na poprzednim biegu i wtedy nieco zaczyna odjezdzac, szczególnie trójka i czwórka, ale różnica jest naprawdę nadspodziewanie (dla mnie ;-) ) niewielka.

Pięknie brzmi, pięknie wygląda ;-). No ale w końcu moja to już staruszka... ;-(.

Próby były wielokrotne

Dodam, że w tym porównaniu naprawdę było obiektywnie widać różnicę jak w eSie jest zgrzany motor i jak wielka to różnica w stosunku do wpływu tych warunków na rskę.... niewiarygodne - za pierwszym razem, (ja po całym dniu jezdzenia w temp do 34 stopni) jak przyjechalem na parking i postalem 20min, to byl tak rozgrzany, że na moją "d*pę" nie specjalnie jechala... no i dostałem takie baty że aż wstyd. Ale wystarczyło kawałek się spokojnie przejechać, żeby tyle o ile się wychłodziła i od razu efekty były jak wyżej.

Opublikowano

coś nie teges:decayed:

Opublikowano
  • Autor

już

Opublikowano

ładna franca :slina::slina:

Opublikowano

ale te lampy tylne w RS4 są tragiczne:thumbdown:

Opublikowano

Esa ładniejsza:naughty:

Opublikowano
Esa ładniejsza:naughty:

Lubię to :decayed:

Opublikowano

S4 b6 avant to dla mnie jedno z najładniejszych a4.

Avant, v8 i lpg to jedno z najpraktyczniejszych połączeń jak istnieją:decayed:

Opublikowano

Petarda

Opublikowano

Aż dziwne że takie wyniki porównywalne są:kox: rs waży podobnie a mocy sporo więcej. Kierowca z jajami?:decayed:

Opublikowano

raptem różnica w jego przypadku jest poniżej 40KM na korzyść rs, a to już raczej nie wiele.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.