Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

przy malowaniu zderzaka walnij jeszcze listwy goczne w kolor i bedzie malina . Super Furacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy malowaniu zderzaka walnij jeszcze listwy goczne w kolor i bedzie malina . Super Furacz

:shock3: nieeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doradców nie ma co "walnij listwy w kolor " :facepalm: dramat to jest s4 anie jest sline one maja byc w "niekolor " piekny wiózek, szkoda zakladac mu lpg :( ale ekonomia przemawia niestety dzisiaj w sumie na dojazdy do pracy wolabym kupic grata za 1000 zł, a ese zostawic na konkretniejsze cele podrozy, gratulacje wyboru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy zostają tak jak są. Tak jak kolega napisał - to jest eS.

Czasy kiedy instalacje lpg byly szkodliwe dla silnika i powodowały wiele problemów, odeszły daleko. Dobra i dobrze zalozona instalacja jest praktycznie obojętna dla silnika. Nalezy ją oczywiscie uzywac z głową. Nie zmienia to faktu, ze dalej wiele gratów jezdzi ze starszymi instalacjami i w wielu miejscach zaklada sie dalej gównianie i gowniane intalacje. Obiegowa opinia o lpg wynika z niewiedzy, zazdrości i z tego, ze czesto zaklada sie je po kosztach, co potem wychodzi. Jestem zagorzałym fanem lpg i nie wstydze sie do tego przyznac. W przyszłości mam zamiar kazdy samochod miec w gazie, niezaleznie od swoich zarobków i możliwości. Bogacą się ludzie, którzy potrafią liczyc pieniądze, a w ten sposob można zaoszczedzic polowę wydatków. Bez urazy czaki22, ale tak jak prosiłem - wlasne opinie o lpg prosze wyrazac w odpowiednim dziale, bo tu nie chce takich dyskusji :), a pisanie takiej bzdury o kupnie czegoś za 1000zl mnie tylko wq***a. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie ori avusy III z s4 b6/b7 i to bedize najlepsza opcja

mocna felga, dobrze wyglada ...

co do auta to bardzo fajna sztuka

fajnie ze manual

jestes pewien ze w s4 b6 jest dwumas ?

ja w s6 c5 wymienialem sprzeglo i tez myslalem ze mam dwumas a sie jednak okazalo ze dwumasa nie ma ;) ... i koszt w aso calkiem znosny kompletne sprzeglo z dociskiem ok 1500zl :) ( zamiennikow nie bylo )

ps. wiesz juz jakie graty bedziesz montowal z lpg ?

ja bym tu widzial sprawdzony zestaw ktory znam i zawsze polecam do v8

hana 2000 zielone w tym przypadku mocowym :)

stag 300 +

reduktory ... hm nie wiem ile tam jest dokladnie miejsca ale jesli malo to 2x magic III

ac-r01 nie wiem czy dadza rade .... bo rozne opinie o nich slyszlaem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym dwumasem to teraz mi dales do myslenia.... ale mechanik szukajac czesci znalazl tez dwumas do tego silnika, wiec pewnie jest.

LPG jest założone i działa pieknie. Stag premium

jesli chodiz o felgi. Zastanawiam sie nad tymi...

felgi1b.jpg

felgi3w.jpg

felgi2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 :thumbup1: ale opcja z avus III moim zdaniem lepsza, w końcu to felga z tego auta.

BTW choć nie użytkuję to też jestem zdania, że przy obecnych cenach paliwa LPG to żaden obciach, tym bardziej, że w tych czasach instalacje są bdb.

Aha, masz millteka bo coś znajome końcówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic wyszło jak czytałeś opis:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic wyszło jak czytałeś opis:decayed:

Rzeczywiście jakoś umknęła mi ta wzmianka :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;). A może w ten deseń. Świetnie wyglądają na CC... pytanie jak w rzeczywistości wyglądałyby na a4/s4.

felgi4x.jpg

Duży jest problem z tym, że otwor centrujacy ma coś okolo 80mm? czy da sie to łatwo obejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh otworem to sie nie przejmuj bo to zamkniesz w kwocie 50zl kompletem pierścieni :) ale te felgi to Lipa moim zdaniem strata kasy lepsze są te co masz to już lepiej dawaj takie jak ja mam i w czarnym macie :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie one sa za delikatne do budy b6 ....

ja dalej obstawiam albo ori avus III 18" ( z s4 b6/b7 )

albo ewentulanie ori rs6 c5 19" 9j et35 z rs6 c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie gdzies aktualnie avusy III wystawione, bo nie moge znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi4x.jpg

nie jest żle (ale mało agresywne) avus jak mówi Czaki jest już mocno oklepany. ja bym poszedł w RS4 też jest ich już masa ale koło ma coś w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...