Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.


winczako

Rekomendowane odpowiedzi

2.0 tfsi do dłubania te silniki ledwo co sobie radżą z seryjna mocą :)))) ale tak jak mówisz co kraj to obyczaj dla mnie auto mega kocur :))) Oby się sprawowało i nie raz się spotkali na spocie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o LPG - to tutaj wyjaśniłeś temat - teraz rozumiem zakup V8 n/a :) moim skromnym zdaniem... doładowanych aut z zasady nie powinno się gazować, właśnie z uwagi na temperatury, a co dopiero modzić :). Rozwiązania typu dławienia mocy na LPG do mnie nie przemawiają.

Ósemka z dobrym gazem będzie natomiast funkcjonowała normalnie :)

2.0 TFSI nie radzą sobie z seryjną mocą ? o_0 f*ck me! dobre info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym 2.0T z lpg załozyłem EGT właśnie zeby miec pod kontrolą temp - ale jak sie okzalo, mozna bylo ga mocno piłowac a temp byly w gornych granicach normy. ;)- wyzsze plus minus o 15-50 stopni w porownaniu do PB. Tak tylko dodam ze po reampie egt pokazuje temp wyzsze o 100-400 stopni (bez lpg)- wiec lpg to male miki. ;)

ps. to byl opel. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat egzystencjonalny... Brać na lato 235/40 r18 czy 225/40 r18 czy 225/45 r 18. Zapasówkę mam.... 235/40 r18. Do a4 widze, ze wiekszosc bierze 225/40. W piwnicy u mnie leża 2x toyo proxes 225/45 r 18, ale to nic nie znaczy - mogą pójść w świat. Samochód ma trochę mocy, ale czy 235 to nie za dużo... Z drugiej strony też nie jestem pewien na jakich wychodziły z fabryki. Jesli 235 to sprawa wyjasniona - ktos moze potwierdzic/zaprzeczyc?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zainwestował w 235/40 ciężkie auto ze sporo mocą wiec musi tez dobrze hamować a na 225 to moim zdaniem będzie gumy szybko brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to w koleinach na 225 mniej będzie rzucało, bo trakcja to jedno a stan dróg w naszym kraju.. :facepalm: opony o dobrej mieszance np. yokohama advan sport i powinno być ok, toyo proxes t1r są bardzo miękkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego autka! sam przymierzam się do czegoś podobnego. Na początku wspomnieliście coś o wadach silników BBK? o co dokładnie chodzi?

duże rozbieżności pomiędzy mocą deklarowaną przez producenta, a faktyczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wystarczająco dużo o tym w necie. Wniosek jest z tych wypowiedzi jeden-trzeba rozsądnie i na zimno kupować taki samochód - sprawdz wszystko, jak Ci podpada to oprócz ASO i geometrii, hamownia. Bardzo proszę o tym tutaj nie dyskutować, ok? Dzięki.

Chyba kupie 235/40r18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie mialem pisać że średnio się zbiera :/

Jak na S4 V8 zbiera sie bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki auta, bardzo fajne, sam mam małe V8 w gazie i uważam to za jedyny rozsądny wybór, moc + ekonomika pracy :whistling:

kolor auta :) czarne fele też nie są złe pod ten kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele w rzeczywistości prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciach.

Tak btw, wieczorem w nizszej temp esa idzie zdecydowanie lepiej. 0-180 w 15.52sek. 0-100 pierwszy raz udalo sie zejsc do 5,5. Ale sprzeglo dobrze złapało ;). Jest u nas taka fajna 335i coupe - musze się z nią ustawic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 i gra muzyka:kox:

ładnie utrzymana a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki fury:kox:, + za V8, +za lpg (dobrze gadasz:wink:),

- za brak webasta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sportowe po co dodatkowe kg w postaci webasta jak dla mnie to rozsądne podejście producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto sportowe po co dodatkowe kg w postaci webasta jak dla mnie to rozsądne podejście producenta

jak dla mnie to auto rodzinne z dużym bonusem:naughty:, a te 5kg przy tej wadze auta nie zrobiłoby różnicy :wink:

a producent do tego nic niema jak się klient nowe zamówił tak miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,2,3 w podłogę i już ciepełko :decayed: i tak jest bardzo dobrze wyposażone, a modzić coś trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...