-
Tiptronic + 1.8 T
Witam Szukam osoby co ma tiptronica i ten silnik. Mam parę pytań:- - Jak wytrzymałe są te skrzynie? - Jakie są koszty w razie awarii ? - Czym się lepiej jeździ tip czy man? - Ile masz km w swoim tipie przjechane?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kolega zrobi remont to zobaczymy co wyjdzie.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
to nie pomoże stosowałem już
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Elkandir, nie ma ideałów pisałem wcześniej o A5 tfsi jak ktoś kupił z salonu i dolewał 1l na 1000 ,
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Wandej ty to akurat masz jako jeden z nielicznych ALT'a który nie bierze nic
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
wlewałem LM czarną i białą - nie pomogło
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
fahur prawie masz racje, kamil zrobił remont ale nie podał efektu końcowego :/
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kolego chyba każdego oleju tutaj ludzie próbowali. Już chyba wszyscy powinni wiedzieć że wina leży po stronie pierścieni i serwisowania w trybie long live. Co do remontu o którym pisał kamil, remont może się udać, pod dwoma warunkami mechanik który to robi ma pojęcie druga sprawa nie możesz mieć gładzi na cylindrach.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kamil ile łącznie zrobiłeś km od remontu ?
-
Felgi na lato 18" czy 17"
18 trochę twardo się jeździ ale da się przyzwyczaić
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
daj znać czy ci pomoże, a co do pierścieni to koledzy pisali wcześniej tryb long live rozwalił pierścienie + pewnie jakaś wada fabryczna i gotowe. Koledzy rozbierali ten moto i widać co się dzieje na pierścieniach. Powodzenia w walce z ALTEM
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
adamo niektórzy robili remont i nie pomogło innym pomogło, jak koledzy pisali olej wciąga przez pierścienie które są pewnie zapieczone. Wg mnie jeśli ktoś zrobi solidnie remont to powinno pomóc, nie wierzę że jak ktoś wymienił pierścienie,usczelaniecze itp to tak samo mu bierze to chyba go w warsztacie trochę oszukali. Norma u ciebie spora.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Pany dziś z ciekawości sobie poczytałem o 2.0 TFSI 1 strona w google i ciekawy wpis : Ostatnio byłem w ASO po części stała taka A5 cena powyżej 200tys. Brak pytań ...
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
kolego kliknij na zdjęcie to ci się powiększy. Jacceek to ładnie u ciebie wychodzi jak na ten silnik
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
mi się udało wyrwać jakiś czas temu samą dokładkę na 2 rury więc zderzaka nie muszę kupować
maciasek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta