Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi na lato 18" czy 17"


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem A4 B6 z zawieszeniem -20 oznaczenie 1BE , jaka felga będzie lepiej się prezentować 17" 18" ja skłaniam się raczej na 18" ale na nasze drogi to nie będzie tragedii z twardością ? dlatego biorę też pod uwagę te 17"

NOWE FELGI AUDI S3 NEW 18 CALI PIEKNE RATY (2853644869) - motoAllegro

powyżej dałem linka z wzorem felg jakie by mnie interesowały , morze ma ktoś jakieś foto jak się avant na nich prezentuje , ja szukałem ale nie znalazłem , byłbym bardzo wdzięczny za foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18 jest OK chyba że masz głównie dziurawe drogi. Tych nie kupuj bo to chinole. Raczej w tej cenie szukaj używanych oryginałów a nie nówek bo innej niż chinol nie dostaniesz. Na góra zimę do przejeżdzenia się nadają (na 1 sezon) - później kosz do śmieci -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" opona 225/40-18" i bedzie git

podałes złą aukcje, musisz kupic z ET 35 i otworem centrującym 57.1 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 18 tki fabrycznie są ET 43.

i wygląda to jak kupa w trawie :facepalm::facepalm::facepalm:

jak auto ma porządnie wygladac to trzeba zapodac ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE FELGI AUDI S6 NEW 18 CALI PIEKNE RATY (2862878316) - motoAllegro i mają 8JX18 ET 35 co prawda piasta 66,4 ale z tego co wiem kumplowi dorzucił pierścienie centrujące za free :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wzór podoba , mam samochód koloru beżowego więc taka grafitowa felga ładnie by się prezentowała.

Co do aukcji to wiem tylko podałem przykładowy wzór felgi , a te nowe chinole to naprawdę taki bubel czy jak bo w używce w dobrym stanie takie dostać jest problem na innych aukcja jak wcześniej oglądałem to były foty od tyłu i pisało na nich Germany a cena ta sama dodam że były nowe.

no chyba że takie ale bym je na początku musiał przemalować na czarny mat albo grafitowy mat @@KOMPLET FELG AUDI A8 A6 18"ORYGINALNE@@ (2849476390) - motoAllegro ale ten pierwszy wzór mi bardziej pasuje

przy Et 35 nie będzie na pełnym załadunku obcierać po nadkolach lub błotnikach na krawędzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszenie fabrycznie obniżane -20 o oznaczeniu 1BE i nie ma tragedii ale się zastanawiam jak to będzie w połączeniu z kołem 18" mógłby się ktoś wypowiedzieć mający takom konfiguracje , ma ktoś morze foto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszenie fabrycznie obniżane -20 o oznaczeniu 1BE i nie ma tragedii ale się zastanawiam jak to będzie w połączeniu z kołem 18" mógłby się ktoś wypowiedzieć mający takom konfiguracje , ma ktoś morze foto ?

W moim wątku o B6 masz kilka fotek 18" na 1BE: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-awx-czarna-bestia-18-skora-xenon-238627/ Wygląda to całkiem całkiem, przód jest z 0,5 cm wyżej niż tył.

Jeśli chodzi o komfort to nie zastanawiaj się i bierz 18" :thumbup1: Można się przyzwyczaić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do siebie na lato kupiłem takie momo 18'' z et 35.

http://www.alucar.pl/allegro/felgialu/dron

czekam tylko na wiosnenne roztopy i zakładam nowe laczki . Ta felga + vredesten ultrac sessanta 235/40 + gleba 3 cm :kox: nie mogę się doczekać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 18 tki fabrycznie są ET 43.

i wygląda to jak kupa w trawie :facepalm::facepalm::facepalm:

jak auto ma porządnie wygladac to trzeba zapodac ET35

jakie et (jak najmniejsza liczba et) mogę dać przy feldze 8,5j z oponą 225/40/18, żeby uniknąć obcierania kołem o błotnik/nadkole. dodam, że mam zawias 1BV i często śmigam z przyczepą z motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 18 tki fabrycznie są ET 43.

i wygląda to jak kupa w trawie :facepalm::facepalm::facepalm:

jak auto ma porządnie wygladac to trzeba zapodac ET35

zalezy jakie J.. przy 8 et 30 przod i 25 z tylu:wink:

przy 8,5 35 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie et mam zapodać do felgi 8x18 z oponą 225x40x18 tak aby nie obcierało przy pełnym pokładzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 18 tki fabrycznie są ET 43.

i wygląda to jak kupa w trawie :facepalm::facepalm::facepalm:

jak auto ma porządnie wygladac to trzeba zapodac ET35

zalezy jakie J.. przy 8 et 30 przod i 25 z tylu:wink:

przy 8,5 35 :wink:

dokładnie, choc wydaje mi sie ze przód bedzie lekko wystawał poza obrys błotnika

tył bedzie zayebysty :gicior::gicior::gicior::gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie et mam zapodać do felgi 8x18 z oponą 225x40x18 tak aby nie obcierało przy pełnym pokładzie ?

najlepiej w okolicach 40:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie et mam zapodać do felgi 8x18 z oponą 225x40x18 tak aby nie obcierało przy pełnym pokładzie ?

ja kolego mam u siebie 18 i na przodzie 8J ET 45 a tył 9J ET 35 na gumkach 235/40 :wink: nic nie ociera i wygląda wg mnie dobrze, teraz to jedynie poszedłbym w węższą gumę aby był większy naciąg :wink: nie myśl już o 17 bo jeżdżąc na 18 tragedii nie ma :wink: większość ludzi na forum jak miało 17 to po krótkich czasie szli w 18.. :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...