Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzastek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzastek

  1. Auto sprzedane - oby dobrze służyło nowemu właścicielowi.
  2. Nadszedł czas rozstać się z moim Audikiem. Przejechałem w osttnie 2 lata niecałe 4000km i głównie stoi w garażu więc niech ktoś się nim cieszy jeżdząc:-). Obecnie ma 83.000 km przebiegu. Wystawiam je na otomoto. Link do ogłoszenia
  3. Za tydzień spróbuję - dziś nie dam rady...
  4. Ja dzis odpadam - jeszcze nawet do domu nie dojechalem
  5. B7 z USA też maja ramkę a mam z końca produkcji auto :-) więc reguły nie ma
  6. Ja się dziś wybieram - taki mam zamiar :-)
  7. Dzięki za spota Panowie :-) do zobaczenia następnym razem
  8. Ja się postaram podjechać bo jestem w KRK ok 20.30 :-)
  9. Ktoś się dziś do promki wybiera?
  10. Ja dziś odpadam - za tydzień sie postaram dotrzeć na spota.
  11. no własnie się pytałem parę postów powyżej - gdzie dziś spot bo bym sie chętnie przejechał na spota?
  12. Panowie, Kto jest dziś na spocie ? I gdzie będzie spot - Arka czy Promka?
  13. Mi się nie udało dziś dotoczyć ale po świętach się postaram czyli następny wtorek.
  14. Chciałem dziś dojechac ale nie udało się . Może za 2 tyg. się uda.
  15. potem też tak myślałem, że to odkurzanie to już przesada, ale dobrze że nie woskowałem bo dopiero bym doyebał :polew:
  16. Dzięki za spota Panowie. Było mi miło was po długiej przerwie spotkać . Kerczi i Transitpower dzięki za podwozke. Do zobaczenia następnym razem.:hi:
  17. Ja się pojawię ale nie samochodowo - jestem tzw. przelotem w KRK :-) - chyba z 10 mcy mnie nie było :-)
  18. Zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy - Trzastek
  19. Zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy dla całej krakowskiej ekipy - Trzastek
  20. Tak - od 19. Chyba nawet podjadę
  21. OK - pasy się zmieniły z żółtych na zielone
  22. PIXI - był żółty , teraz jest zielony (lub groszkowy) jak kto woli
  23. Arkadia - poziom -2, zielony obok dawnego car audio.
  24. Dzięki za spota. Był dziś micro spot ale był :-)
  25. ja pewnie wpadnę na spota po 19.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.