Treść opublikowana przez Trzastek
-
[B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana
Auto sprzedane - oby dobrze służyło nowemu właścicielowi.
-
[B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana
Nadszedł czas rozstać się z moim Audikiem. Przejechałem w osttnie 2 lata niecałe 4000km i głównie stoi w garażu więc niech ktoś się nim cieszy jeżdząc:-). Obecnie ma 83.000 km przebiegu. Wystawiam je na otomoto. Link do ogłoszenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za tydzień spróbuję - dziś nie dam rady...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzis odpadam - jeszcze nawet do domu nie dojechalem
-
Lusterka z fotochromem
B7 z USA też maja ramkę a mam z końca produkcji auto :-) więc reguły nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się dziś wybieram - taki mam zamiar :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie :-) do zobaczenia następnym razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się postaram podjechać bo jestem w KRK ok 20.30 :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś się dziś do promki wybiera?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dziś odpadam - za tydzień sie postaram dotrzeć na spota.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no własnie się pytałem parę postów powyżej - gdzie dziś spot bo bym sie chętnie przejechał na spota?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, Kto jest dziś na spocie ? I gdzie będzie spot - Arka czy Promka?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi się nie udało dziś dotoczyć ale po świętach się postaram czyli następny wtorek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chciałem dziś dojechac ale nie udało się . Może za 2 tyg. się uda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potem też tak myślałem, że to odkurzanie to już przesada, ale dobrze że nie woskowałem bo dopiero bym doyebał :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie. Było mi miło was po długiej przerwie spotkać . Kerczi i Transitpower dzięki za podwozke. Do zobaczenia następnym razem.:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się pojawię ale nie samochodowo - jestem tzw. przelotem w KRK :-) - chyba z 10 mcy mnie nie było :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy - Trzastek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy dla całej krakowskiej ekipy - Trzastek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak - od 19. Chyba nawet podjadę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK - pasy się zmieniły z żółtych na zielone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI - był żółty , teraz jest zielony (lub groszkowy) jak kto woli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arkadia - poziom -2, zielony obok dawnego car audio.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki za spota. Był dziś micro spot ale był :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pewnie wpadnę na spota po 19.