Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest, że jest to wynik z kompa :gwizdanie: ale nie jeszcze ponownie pod korek, więc nie mogę potwierdzić.

Mówisz, że aż takie rozbieżności są :mysli:

Sam się trochę dziwię, że teraz głównie po mieście jeżdżę i nic się nie podnosi.

Sprawdzimy przy tankowaniu jak to jest.

A to komputer można jakoś regulować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem :naughty: , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina .

Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to komputer można jakoś regulować?

tak :decayed: .

Wiesz coś więcej nt. temat, bo dzisiaj będę się podpinał w celu kodowania gadżetów, więc może coś by tam mi gościu ogarnął :mysli:

jak Ci gosc nie ogarnie to Ci powiem :naughty: , dajmy mu szanse napewno wie jak to zrobic skoro sie wpina .

Co chcesz zakodowac ? Bo ja tez cos tam czasem koduje :wink4:

Mów o co biega, bo nawet nie wiem, co mam mu powiedzieć. Że ma mi spalanie podnieść, bo za niskie mam :tongue4:

Światła dzienne + odprowadzanie jest na dzisiaj w planie - mam nadzieję, że się wyrobię, bo musze najpierw kupić opony szybko :wallbash:

Dziurka się na boku zrobiła, a myślałem, że ten sezon przejeżdżę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprowadzanie masz przeciez. Jak wychodzisz z auta to kliknij dlugie i zamknij auto . Powinny sie palic swiatla i zgasna po czasie . chociaz jak masz czujnik zmierzchu (ja nie mam ) to moze sie to da jeszcze ustawic.

Soolek szczerze to nie ustawisz tego spalania na kompie jak nie wiesz ile dokladnie Ci spala !. bo to trzeba procentowo podniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odprowadzanie masz przeciez. Jak wychodzisz z auta to kliknij dlugie i zamknij auto . Powinny sie palic swiatla i zgasna po czasie . chociaz jak masz czujnik zmierzchu (ja nie mam ) to moze sie to da jeszcze ustawic.

Soolek szczerze to nie ustawisz tego spalania na kompie jak nie wiesz ile dokladnie Ci spala !. bo to trzeba procentowo podniesc.

Aaaaaa, takie bajki mówisz, procentowo.

No to faktycznie najpierw trzeba potestować.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:52_________________________________________________Hehe, faktycznie zenon może mnie odprowadzać do domu :decayed:

Ale ja mam ustawić odprowadzanie w halogenach, żeby Zenka oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . :hi: bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapytaj ktory parametr on ustawia ?

p.s. zenek w e46 chyba sie latwo demontuje (tzn odblysnik). Da sie wyciagnac lampe bez zdejmowania zderzaka ?

Na domowym kompie mam jakąś rozpiskę, więc Ci później puszczę.

Lampy nie wiem jak się demontuje, ale napewno od przodu można zdjąć sam klosz, więc odbłyśnik pewnie też jakoś wyjdzie.

no to bym sie wdzienne nie bawil tylko jezdzil na xenonach a potem sobie to zregenerowal . :hi: bo w e9x nie wyjmiesz odblysnika jako tako bez rozklejania lampy :wallbash: :wallbash:

Dziennie fajnie wyglądają + duże piwo za ustawienie, więc przyszaleję.

A na Zenonach i tak będę mógł jeździć, jak mi się znudzi - zależy od ustawienia przełącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem . Tyle ze na zerze zawsze zapala sie dzienne w E9x mozna to wylaczyc z Idrive'a ,ale wsumie ...niech sie pala - jak zapomnisz to bedziesz mial jak bedziesz chcial Zenka to zapalisz sobie mijania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne w bmw e46 jest to ze czesto sa 4 szyby w elektryce ;) a w a4 jak na zlosc przewaznie 2 ;)

ps. w fajnym stanie masz ta skorke na fotelach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni grill będzie pomalowany na czarno? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni grill będzie pomalowany na czarno? :kox:

Ano :naughty:

Gdyby, nie cholerny brak czasu w ostatnich dwóch tygodniach, to już by były czarne nerki :wallbash:

Może jutro uda mi się wpaść do lakiernika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się ta beemka podoba :kox: :gwizdanie: :wink4: od kiedy zaglądam do Twojego wątku coraz bardziej przekonuję się do tego że następne po audi będzie takie właśnie BMW :decayed:

za***iste auto :good::naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile generalnie chodzą teraz takie autka z tym motorem żeby coś sensownego kupić, nie koniecznie z takim wypasem jak Twoja sztuka :slina: ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...