Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Garet

  1. a czy tunel od polifta spasuje do przedlifta?
  2. Pytanie do uzytkownikow tab 3 10.1. Rozdzielczosc nie powala bo na 10" jest tylko 1280x800 tymczasem taka rozdzielczosc proponuje sie w 8" w samsungu tab. W testach mówią że przy małych trzcionkach widac nie zbyt gładkie kontury, a ja wlasnei chce tablet głównie do epub'ów. Czy ktoś mi powie czy jest z tym problem, bo przykladowo note 10.1 ma rozdzielczość chyba raz większą. Ale cenę również 50% wyzszą.
  3. Dobrze ci spece radzą, szukaj dobrej używki, a będziesz pan zadowolony
  4. Jak od brata ciotecznego to będzie -60, od wlasnego okolo -40;)
  5. Garet odpowiedział(a) na Piteros1 temat w Układ Jezdny
    to po co ci gwint, skoro ja mam -40 h&r i przód siedzi na 64cm, bez sensu to zrobiles
  6. Jest smacznie tylko pomysl nad tymi rurkami z tyłu, chociaż je wyrównaj
  7. A opona 225/40 wejdzie na tej feldze w nadkole? Profil takiej opony jest dużo niższy od 205/55?
  8. szok, ide po piwo...
  9. Hej, zainteresowała mnie pewna felga i jej wymiary to 10j i ET41, wsadziłbym to na tył ale jaką gumę na to naciągnąć i czy wogole to będzie się dało upchnąć? ps, 16"
  10. SZALONA RUDA :DDDD - YouTube
  11. Ostatnio oglądałem rowery firmy raleigh, zapewne nie jest to półka treka, ale moze ktos cos moze powiedziec o nich. Interesuje mnie model Odyssey.
  12. Jaka to felga obecnie? Chyba nie jest to tomason?
  13. granatowe auto, czarne lampy, czarny grill i znaczek, jakoś całość zlewa się i lipa dla mnie. Lampy mogly byc ori, ramka grilla czarna a znaczek ori, bylo by niebo lepiej
  14. Hej, mam a4 b5 i poszukuję dywaników welurowych tyle że w kolorze zielonym, mam ciemno zielone wnętrze, nawet podłoga jest zielona. Czy ktoś może ma takie wnetrze i zakupił jakies pasujące pod kolor dywany?
  15. Ja raio woziłem swunięte między fotel pasażera a tunel, zero wiercenia.
  16. Ja posiadam radio clariona, moge włożyc inne glosniki na tył bez tego wzmacniacza czy nie beda grały?
  17. ale szerokosc tylko 7,5 wydaje mi sie ze przy 8,5 i et 20 by było równo
  18. konosla z polifta pasuje do przedlifta? wlasnie sie zastanawiam czy duzo jest rzeźby
  19. im więcej oglądam a4 typu czornego, gracjana to dochodze do wniosku ze swojej wam nie pokażę ;p
  20. Garet odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    czekaj czekaj, fura żółta a komora silnika czerwona?
  21. 50 dych to dużo ;p
  22. dla nas znawców tematu to odbiega ale dla laika to prawdziwy RS ;p
  23. Garet odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    zeby dojsc do 170hp to tyle kasy wydasz ze lepiej ci kupic awxa zrobic swapa i program na 170 i jest lala bo z afna zrobic 170hp to turbo brd, 230tki, fmic, 11tka i wydech i cos moze jeszcze sie znajdzie
  24. szczeże to nie wiedziałem że tyle waży ale po paru godzinach ręka boli
  25. W Czechowicach mam pewniaka ale to szkoda drogi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.