Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tablet - pomoc w zakupie


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że temat tabletów jest mi całkiem obcy to zwracam się do Was z prośbą o pomoc w zakupie :)

Ma śmigać na mobilnym internecie, odtwarzać pliki mkv i hmmm. Więcej wymagań chyba nie mam. Fajny byłby system android, z tego co wyczytałem.

Ale jaką firmą się zainteresować, co wybrać, który producent jest wiodący w tej branży to nie mam zielonego pojęcia.

Bardzo proszę o jakieś rady. Budżet to 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trochę poszperałem i nieco zwiększyłem wymagania :decayed:

Ten nexus to ciekawa propozycja, ale... Brak slotu kart SD i trochę maławy, wolałbym coś nieco większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo galaxy tab 2 lub 3 albo Lenovo IdeaTab S6000. Tego Lenovo posiadam sama i spisuje się świetnie.

[h=1][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te samsungi tab od note czym się różnią ? I czy warto brać sprzęt z 4G LTE, czy wystarczy mi 3G. Aktualnie mam 3G w Play'u, pójdzie mi na 4G LTE ? Trzeba jakieś specjalne karty do tego ?

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

Tu mam ciekawą ofertę: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 3G+WiFi FVAT23% (3872133786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto brać sprzęt z 4G LTE, czy wystarczy mi 3G.

A będziesz korzystał z 4G?? To jest ograniczony zasięg. Ja tam pomimo, że w zasięgu 4G korzystam z 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te samsungi tab od note czym się różnią ? I czy warto brać sprzęt z 4G LTE, czy wystarczy mi 3G. Aktualnie mam 3G w Play'u, pójdzie mi na 4G LTE ? Trzeba jakieś specjalne karty do tego ?

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

Tu mam ciekawą ofertę: Samsung Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 3G+WiFi FVAT23% (3872133786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Note ma więcej ramu i dużo mocniejszy procesor. Lepiej brać 4G, gdyż coraz więcej operatorów (w tym PLAY) wprowadza 4G do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz lenovo 6000 wszystko fajnie lata, bateria 2 dni trzyma, darmowy net aero 2 smiga na 3g nawet na wsiach :-)

To moje osobista opinia, posiadam wlasnie ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Galaxy Note 10.1 i jestem z niego bardzo zadowolony. To potężny kombajn, który na pokładzie ma nawet Photoshopa. Jeśli nie potrzebujesz aż takiego narzędzia i sprzętu, to moim zdaniem Galaxy Tab 3 Ci wystarczy. Galaxy Tab 3 ma taką przewagę nad Galaxy Note 10.1, że posiada wyświetlacz Gorilla Glass - czyli nie porysujesz go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photoshop Touch kosztuje 30 kilka złotych, to nie problem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galaxy tab i note 2 10" nie maja usb i hdmi jesli bys potrzebowal. polityka producenta stawia na przejsciowki czyli dodatkowo $ do wydania i niestandardowe kabelki/adaptery do noszenia. posiadam lenovo s6000 w wersji z 3g/A-gps. jest to chyba najlepszy markowy i budzetowy tablet 10" majacy wszystko - 3g/gps/bluethoot oraz SD/hdmi/usb tyle ze w wersji micro.

ale jezeli na 3g/gps ci nie zalezy a masz 1500zl to jest super fajna alternatywa i to z windows 8.1:

Notebook ASUS T100TA, Notebooki - Media Markt

asus transformer book t100 ze stacja dokujaca ktora ma pelnowymiarowe usb 3.0. dodatkowy aku na kolejne 10h i jeszcze dysk hdd 500GB (ale uwaga - sa dwie klawiatury, jedna jako zwykla klawiatura z portem usb, druga jako stacja dokujaca z druga bateria i tym dyskiem - nie wiem jaka jest wlasnie w powyzszej ofercie bo nic o tym nie jest napisane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem 3G to podstawa, tablet będzie używany głównie w terenie. Spodobał mi się model Lenovo IdeaTab Miix z win8. Alternatywa na androidzie to ten co Ty masz lub Yoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz samsunga tab 3 10.1cala z modemem 3g

Konkretnie bo ? Lenovo jest tańszy o 300zł. Ma więcej złącz wyjściowych, większą pamięć. Mam brać samsunga bo jest na androidzie a nie nie win8 ? Samsung ma widzę dwie kamery i to jest jego przewaga nad lenovo. Procesory mają te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to Ci sprzedam Asus Transformer TF300TL z modemem LTE.

Zawsze możesz karte z AERO 2 włożyć i masz damowego neta prawie ze w całej polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu ale chcialbym tableta tak 250-300 zł widzialem ze jest tego już dość sporo na allegro ale nie wiem na co zwrócić uwagę kazdy chwali swój towar i wypisuje jaki to jest super. Nie mam dużych wymagań chciałem coś dla syna żeby mu w trasie bajkę włączyć itp. Możecie polecić coś w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu ale chcialbym tableta tak 250-300 zł widzialem ze jest tego już dość sporo na allegro ale nie wiem na co zwrócić uwagę kazdy chwali swój towar i wypisuje jaki to jest super. Nie mam dużych wymagań chciałem coś dla syna żeby mu w trasie bajkę włączyć itp. Możecie polecić coś w tej cenie?

Na początek przejrzyj takie porównanie (ranking): Najlepsze tablety do 700 zł Jest to artykuł z lutego 2014, ale powinien być pomocny. Ceny też będą niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też szukałem jak Ty taba do 1500 zł i te same wymagania

wybór padł na samsung tab 3 z 3G model 5200 - matryca 10.1"

najpierw wycieczka po sklepach żeby sprawdzić jakość wykonania i jakość matrycy

i wygrywa samsung - kupiłem w poniedziałek za 1169 zł z wysyłką (gwarancja 24 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobny problem

wybor padł na samsung galaxy tab 8.9 cala

jak dla mnie to najlepszy kompromis pomiedzy 7 a 10cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...