Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Cześć. Szukam agenta do wyceny OC + taxi
  2. aborygen odpowiedział(a) na szydlos007 temat w Audi A4 B8
    W superbie 2 mam dogrzewanie silnika (nie mylić z webasto) i również obroty idą do góry ale są większe niż przy wypalaniu dpf
  3. znalazłem takie cudo co ma optyka ① Smart TV BOX LTC Android 4K UltraHD WiFi - wbudowany zegarek DIGI-STORE.PL
  4. Witam wszystkich. Panowie obecnie mam przystawkę do tv xiaomi ale nie ma wyjścia na audio optycznego tylko poprzez bluetooth który niestety rwie dźwięk. Możecie polecić coś z wyjściem na audio optyczne ?
  5. Witam Panie i Panów Mam do zaoferowania noclegi w Chorwacji bezpośrednio od właściciela a mojej znajomej. Termin 06.07. 2022 do 16.07.2022 Jest to apartament na piętrze z balkonem (widok na morze) dla max 6 osób. Miejscowość Kanica - pomiędzy Primostenem a Trogirem. Apartament jest bardzo dobrze wyposażony. Do morza - 50m. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu na pw lub tel. 794377655 Prześlę zdjęcia i dodatkowe informacje.
  6. Witam. Wracam do superba po kilku latach przerwy i pytanko odnośnie audio. Będę zmieniał na coś lepszego niż fabryka - w poprzednim superbie miałem sound system z wymienionymi głośnikami na audio system i grało fajnie. Teraz szukam opinie na temat poniższych. Może ktoś ma i może podzielić się wrażeniami z odsłuchu głośników : FOCAL PS 165FX, Gladen SQX165
  7. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w Audi A4 B6/B7
    Problem rozwiązany Wszystkiemu winna osłona silnika. Po zdjęciu cisza
  8. Nie wiem co się dzieje ale chyba wszyscy boja się zamknięcia w sierpniu.
  9. po niedzieli jadę zobaczyć bmw (nie ma do testów benzyny - czekają na dostawę) nowa 3ka jest naprawdę ładna
  10. W moim przypadku nie chodzi o odpychanie itp tylko normalna jazdę. A z drugiej strony wszędzie są ograniczenia, odcinkowe pomiary prędkości itd.
  11. Jakie autko ma więcej + BMW 3 G20 benzyna czy Audi A4 B9 benzyna silniki odpowiednio 156 KM i 150 KM
  12. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w Audi A4 B6/B7
    Dzisiaj odbieram od mechanika po wymianie rozrządu . Poprosiłem o diagnozę co może powodować takie huczenie. Mechanik po jeździe testowej stwierdził że może być to prawy tył - ale jest to na razie małe huczenie więc trudno o jednoznaczną opinię.
  13. aborygen opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie mam taki mały problem. Przy jeździe samochodem w okolicach 90 km/h przód prawa strona (od strony pasażera) słychać huczenie . Jeżeli jadę 60, 70 km/h jest cisza. Miał ktoś może podobny przypadek ? A4 b7 1.8T
  14. dzięki
  15. Dużo roboty ?
  16. Witam wszystkich. Może ktoś przerabiał temat a mianowicie: fotele z sedana z rozkładaną kanapą do kombi. Czy ktoś zrobił mocowanie na roletę w takiej kanapie/oparciu ? Szukam kpl speed grzane do kombi ale niestety nie ma a jest natomiast do sedana .
  17. Witam. Panowie deska rozdzielcza - jest przeciągnięta czymś twardym Nie mam rys czy wgłębień ale pod światło widać że jest inna struktura. Jest możliwość się tego pozbyć ? Zrobiłem mleczkiem z Meguiars jest lepiej ale nadal widać Audi A4 B7
  18. dzieki za info jak tylko śniegi stopnieją cos wybiorę
  19. Witam Możecie polecić kogoś sprawdzonego z doświadczeniem ?
  20. Jak czytam o waszych problemach to zastanawiam się czy kupić B8 Dzisiaj zadzwoniłem do serwisu w sprawie tego luzu jaki jest koszt usuniecia tej wady. Cena - 2000 zł netto
  21. miałem na mysli zwykłe kombi nie podwyższone zajmujesz się sprowadzaniem ?
  22. Nie Zastanawiałem się nad Q5 lub a4, a6 ale w kombi Niestety w USA nie ma kombi i tu zonk
  23. aborygen opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich . Proszę o informację w których modelach silnikowych, napedowych B8 była montowana skrzynia s-tronic ? Czy tylko z napędem quattro ? Chciałbym uniknać wersji z multi
  24. Witam. Możecie podzielić się uwagami , doświadczeniem jeżeli chodzi o sprowadzenie auta z USA Zakup z ubezpieczalni. Jakie za i przeciw
  25. aborygen odpowiedział(a) na sitar temat w Lifestyle i Hydepark
    witam miałem takie wozidło tyle że z 2.0 TSI o różnicy w silniku pisać nie będę ale dla mnie na minus i to duży w tym samochodzie to: widoczność oraz wysiadanie z tego samochodu Jeżeli to nie będzie Ci przeszkadzać to cała reszta jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.