Treść opublikowana przez aborygen
-
zakup nawigacji do 250zl
tomtom na telefon roczny abonament 85 zł na całą europę z aktualizacjami
-
W co zainwestować taka kwote?
ale pomysł ciekawy moim zdaniem sam zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem
-
Z kim jechać po auto ?
1.poszukaj kilku samochodów w jednej linii 2. wypożycz lawetę 3.poproś kolegę który za się trochę na autkach i może zna trochę języka jedziesz, kupujesz
-
W co zainwestować taka kwote?
napisałem że od 100 tyś euro a 20 tyś za sezon jak najbardziej do wyciągnięcia
-
W co zainwestować taka kwote?
Dołóż trochę kup dom w Chorwacji (od 100 tys euro) w dobrej lokalizacji i masz 20 tys euro za sezon
-
Wakacje w Chorwacji
dla zdecydowanych na wyjazd do Chorwacji w miesiącu wrześniu polecam : http://olx.pl/oferta/noclegi-apartament-chorwacja-CID3-IDgzAHn.html#6b809c34f5 więcej info telefonicznie lub PW
-
zakup laptopa
Właśnie jest problem z tą wielkością Apple MBA ma 13 " i to trochę mało Nie chcę wydać więcej niż 4 tyś a laptop i tak w 90% służy do netu, obsługi firmy Jeżeli nie przekonam się do wielkości matrycy to raczej zostanę przy windows Ale już kupie lapa z dyskiem ssd
-
Wakacje w Chorwacji
panowie mam dwa wolne terminy jakby ktoś chciał to zapraszam ceny też dobre http://olx.pl/oferta/noclegi-apartament-chorwacja-CID3-IDgzAHn.html#6b809c34f5
-
Wakacje w Chorwacji
Możesz jechać na mapach nokii albo kupić abonament roczny tomtom Kupiłem w cenie 83 zł i cała Europa z aktualizacjami za free w tym czasie - polecam
-
Pierwszy iphone - 6s?
Iphone 6s fajny ale na pewno nie jest wart swojej ceny - płacisz za jabłko na tylnej obudowie w abonamencie jak masz firmę to może i się opłaca ale dać za niego 2500 zł to już moim zdaniem lekka przesada bateria dwa dni powinna wytrzymać - w moim przypadku dwa dni bez problemów
-
zakup laptopa
witam średnio co 1,5 roku max dwa lata wymieniam laptopa na nowy nadchodzi powoli czas wymiany na nowy i mam mały dylemat cały czas użytkuję lapy z systemem windows - co za tym idzie po pewnym czasie (krótszym lub dłuższym) strasznie spowalniają. obecnie mam Toshibe z I7 chciałbym kupić Apple MacBook Air 13,3" i5 8GB 128SSD może ma ktoś taki sprzęt lub miał i może podzielić się opinią o funkcjonalności i działaniu
-
Wakacje w Chorwacji
Chorwacja już od kilku lat jest droga Teraz wróciłem z Chorwacji i ceny obiadów np. w Primosten zaczynają się od 70 kun (mówimy o jednym daniu) Obiady dwudaniowe od 100 kun Lody w gałkach jak kolega napisał średnio 8 kun Parking 5 kun/h a np. Primosten to 10 kun/h To samo Rogoznica czy Trogir Mogę powiedzieć nawet że niektóre ceny idą do góry porównując ostatnie lata
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie Dla zainteresowanych i chcących zarezerwować noclegi w cichej miejscowość polecam - Kanica Są wolne terminy - końcówka lipca i sierpień kilka terminów Pokoje z klimą, tv, internet Do morza bardzo blisko - w metrach nie wiem bo nie liczyłem Byłem trzeci raz i polecam Mogę podać namiar do właścicielki i można uzgodnić szczegóły
-
Wakacje w Chorwacji
jakby ktoś chciał to mam wolne miejsce w Kanicy jestem obecnie i polecam a co do autostrad to faktycznie drogi są rozkopane i dużo jest ograniczeń kończą się przed Chorwacją i tu już normalna jazda
-
brak lewego światła cofania
witam w superbie mam mały problem - może ktoś się spotkał z takimi objawami na zegarach wyświetla się ikona uszkodzonej żarówki w menu zegarów jest potwierdzenie - lewy tył żarówka cofania i to samo potwierdza vag - w16w ale po wymianie na nową problem pozostaje macie jakieś pomysły ? awaria usunięta - przetarte przewody w klapie
-
Polerowanie końcówek rury wydechowej
Jeżeli byłby ktoś chętny sam wyczyścić końcówki wydechu w swoim samochodzie to polecam pastę mothers mag and aluminium polish. Pracy na max 30 minut a efekt bardziej niż zadowalający
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
nie mówię o polerowanych z lakierowanych rewelka a mleczko nie pozostawia żadnych śladów jak ktoś ma zimówki na allu to może wypróbować
-
Przewóz foteli moim Kombi
zmieścisz nawet do sedana bez obawy wszystko wejdzie
-
Niemiecki przegląd a rejestracja samochodu.
Tutaj masz dane: Z wykonania badania technicznego jesteśmy w Polsce zwolnieni, jeśli samochód ma ważne niemieckie badania techniczne - wydział komunikacji powinien je przepisać. Zwykle nie ma z tym problemu. Niemieckie badanie jest ważne przez 2 lata, a polskie przez 1 rol. Stąd polskie wydziały komunikacji przy uznawaniu niemieckich badań "urywają" z nich 1 rok, np. jeśli nasze auto ma ważne niemieckie badania do lipca 2017r., to nasz urząd uzna nam je, ale ich ważność określi tylko do lipca 2016r.
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
Ja panowie powiem wam że felgi myłem mleczkiem cif Wszystko zeszło idealnie razem z odbarwieniami po klockach Teraz będę zamawiał kpl z shine garage
-
Historia samochodu kupionego w Belgi
Byłem w skodzie i koledzy sprawdzili. Co innego sprzedający a co innego historia
-
Platforma cyfrowa NC+
ja za 4 miechy kończę z nc byłem u niech od początku jak mieli jeszcze tunery z dekoderem na klucz ale dość przechodzę do podziemia
-
Historia samochodu kupionego w Belgi
dzięki za informację byłem teraz w skodzie na sprawdzenie vin szkoda gadać Polska uczciwość
-
Historia samochodu kupionego w Belgi
Witam. Panowie kolega chce kupić paska b6 który jeździł przez pierwsze lata w Belgii. I mam pytanie czy sprawdzi u nas w aso jego historię?
-
Zwrot opłaty recykingowej
opłatę recyklingową musisz zapłacić za samochód który został sprowadzony i opłacony (akcyza) do końca 2015r