Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. tomtom na telefon roczny abonament 85 zł na całą europę z aktualizacjami
  2. ale pomysł ciekawy moim zdaniem sam zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem
  3. 1.poszukaj kilku samochodów w jednej linii 2. wypożycz lawetę 3.poproś kolegę który za się trochę na autkach i może zna trochę języka jedziesz, kupujesz
  4. napisałem że od 100 tyś euro a 20 tyś za sezon jak najbardziej do wyciągnięcia
  5. Dołóż trochę kup dom w Chorwacji (od 100 tys euro) w dobrej lokalizacji i masz 20 tys euro za sezon
  6. dla zdecydowanych na wyjazd do Chorwacji w miesiącu wrześniu polecam : http://olx.pl/oferta/noclegi-apartament-chorwacja-CID3-IDgzAHn.html#6b809c34f5 więcej info telefonicznie lub PW
  7. Właśnie jest problem z tą wielkością Apple MBA ma 13 " i to trochę mało Nie chcę wydać więcej niż 4 tyś a laptop i tak w 90% służy do netu, obsługi firmy Jeżeli nie przekonam się do wielkości matrycy to raczej zostanę przy windows Ale już kupie lapa z dyskiem ssd
  8. panowie mam dwa wolne terminy jakby ktoś chciał to zapraszam ceny też dobre http://olx.pl/oferta/noclegi-apartament-chorwacja-CID3-IDgzAHn.html#6b809c34f5
  9. Możesz jechać na mapach nokii albo kupić abonament roczny tomtom Kupiłem w cenie 83 zł i cała Europa z aktualizacjami za free w tym czasie - polecam
  10. Iphone 6s fajny ale na pewno nie jest wart swojej ceny - płacisz za jabłko na tylnej obudowie w abonamencie jak masz firmę to może i się opłaca ale dać za niego 2500 zł to już moim zdaniem lekka przesada bateria dwa dni powinna wytrzymać - w moim przypadku dwa dni bez problemów
  11. witam średnio co 1,5 roku max dwa lata wymieniam laptopa na nowy nadchodzi powoli czas wymiany na nowy i mam mały dylemat cały czas użytkuję lapy z systemem windows - co za tym idzie po pewnym czasie (krótszym lub dłuższym) strasznie spowalniają. obecnie mam Toshibe z I7 chciałbym kupić Apple MacBook Air 13,3" i5 8GB 128SSD może ma ktoś taki sprzęt lub miał i może podzielić się opinią o funkcjonalności i działaniu
  12. Chorwacja już od kilku lat jest droga Teraz wróciłem z Chorwacji i ceny obiadów np. w Primosten zaczynają się od 70 kun (mówimy o jednym daniu) Obiady dwudaniowe od 100 kun Lody w gałkach jak kolega napisał średnio 8 kun Parking 5 kun/h a np. Primosten to 10 kun/h To samo Rogoznica czy Trogir Mogę powiedzieć nawet że niektóre ceny idą do góry porównując ostatnie lata
  13. Panowie Dla zainteresowanych i chcących zarezerwować noclegi w cichej miejscowość polecam - Kanica Są wolne terminy - końcówka lipca i sierpień kilka terminów Pokoje z klimą, tv, internet Do morza bardzo blisko - w metrach nie wiem bo nie liczyłem Byłem trzeci raz i polecam Mogę podać namiar do właścicielki i można uzgodnić szczegóły
  14. jakby ktoś chciał to mam wolne miejsce w Kanicy jestem obecnie i polecam a co do autostrad to faktycznie drogi są rozkopane i dużo jest ograniczeń kończą się przed Chorwacją i tu już normalna jazda
  15. witam w superbie mam mały problem - może ktoś się spotkał z takimi objawami na zegarach wyświetla się ikona uszkodzonej żarówki w menu zegarów jest potwierdzenie - lewy tył żarówka cofania i to samo potwierdza vag - w16w ale po wymianie na nową problem pozostaje macie jakieś pomysły ? awaria usunięta - przetarte przewody w klapie
  16. Jeżeli byłby ktoś chętny sam wyczyścić końcówki wydechu w swoim samochodzie to polecam pastę mothers mag and aluminium polish. Pracy na max 30 minut a efekt bardziej niż zadowalający
  17. nie mówię o polerowanych z lakierowanych rewelka a mleczko nie pozostawia żadnych śladów jak ktoś ma zimówki na allu to może wypróbować
  18. zmieścisz nawet do sedana bez obawy wszystko wejdzie
  19. Tutaj masz dane: Z wykonania badania technicznego jesteśmy w Polsce zwolnieni, jeśli samochód ma ważne niemieckie badania techniczne - wydział komunikacji powinien je przepisać. Zwykle nie ma z tym problemu. Niemieckie badanie jest ważne przez 2 lata, a polskie przez 1 rol. Stąd polskie wydziały komunikacji przy uznawaniu niemieckich badań "urywają" z nich 1 rok, np. jeśli nasze auto ma ważne niemieckie badania do lipca 2017r., to nasz urząd uzna nam je, ale ich ważność określi tylko do lipca 2016r.
  20. Ja panowie powiem wam że felgi myłem mleczkiem cif Wszystko zeszło idealnie razem z odbarwieniami po klockach Teraz będę zamawiał kpl z shine garage
  21. Byłem w skodzie i koledzy sprawdzili. Co innego sprzedający a co innego historia
  22. ja za 4 miechy kończę z nc byłem u niech od początku jak mieli jeszcze tunery z dekoderem na klucz ale dość przechodzę do podziemia
  23. dzięki za informację byłem teraz w skodzie na sprawdzenie vin szkoda gadać Polska uczciwość
  24. Witam. Panowie kolega chce kupić paska b6 który jeździł przez pierwsze lata w Belgii. I mam pytanie czy sprawdzi u nas w aso jego historię?
  25. opłatę recyklingową musisz zapłacić za samochód który został sprowadzony i opłacony (akcyza) do końca 2015r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.