Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Ja mykam z rodzinką pod koniec wakacji od 23 sierpnia i zostaje do 6 września w to samo miejsce co ostatnio. Mam ustalony nocleg za 40 euro (wifi, klimatyzacja) i co ważne do morza bardzo blisko Ale faktycznie jak jechaliśmy w 2013r to dużo było ogłoszeń przy drodze jeżeli chodzi o noclegi więc nawet w ciemno nie powinno być problemu.
  2. to super planuję wyjazd pod koniec wakacji jeżeli byliście w fajnej i spokojnej miejscowości to dajcie namiary ostatnio byłem w Kanicy - spokojnie, cicho mogę polecić
  3. obecnie mam wozidło na gaz i fajnie by było gazem przejechać całą trasę
  4. Panowie jak jest z gazem na stacjach w Chorwacji ? Byłem w 2013 ale nie oglądałem się za gazem i nie wiem czy gaz jest na stacjach i w jakich cenach.
  5. bierz brothera osobiście używam od kilku lat i tańszej maszynki nie ma
  6. też szukałem jak Ty taba do 1500 zł i te same wymagania wybór padł na samsung tab 3 z 3G model 5200 - matryca 10.1" najpierw wycieczka po sklepach żeby sprawdzić jakość wykonania i jakość matrycy i wygrywa samsung - kupiłem w poniedziałek za 1169 zł z wysyłką (gwarancja 24 miesiące)
  7. Witam Jaka polecacie polerke do +-250 zeta ! Polerka do zastosowan domowych nie firmowych.
  8. witam szukam dobrego i w rozsądnej cenie odtwarzacza multimediów ma ktoś w domu coś podobnego ? proszę o opinie
  9. po rozmowie z obsługa ASO BMW fele w tym oznaczeniu będą pasować
  10. do fafnasty raczej niczego nie biorę a różnica w mocy po zmianie na fele 18" była bardzo duża nie pisz mi że autko jeździ tak samo albo jeszcze szybciej z fabryczna mocą na 18" lub 19" bo wtedy ja napiszę że coś bierzesz
  11. na razie potwierdza się fakt że BM jest słabiutki w rewanżach
  12. jak założysz te fele z oponami to po przejechaniu kilkuset metrów pojedziesz je zdjąć nie na nasze drogi a po drugie i chyba dużo ważniejsze - stracisz na mocy i to niemiłosiernie miałem założone 18" 225/45 i po tygodniu zdecydowałem się na program przy mocy silnika 131 KM będziesz miał muła - jeżeli masz już program to jakoś pociągnie ale komfort spadnie
  13. jutro zadzwonię do aso
  14. witam Panowie potrzebuje pomocy w dziedzinie oznaczenia felg chcę kupić felgi do bmw e46 316 compact z 2002r o takim oznaczeniu: 7Jx15 IS47 będą pasować ?
  15. jeżeli będziesz słuchał muzy z taśm magnetofonowych to oczywiście korektor jak najbardziej dla cd lub innych cyfrowych źródeł wydaje mi się bez sensu - jedynie dla kpl
  16. Miałem już tosie i byłem zadowolony Do della nie bardzo jestem przekonany (wiem że to dobra firma) - nie widzi mi się wizualnie
  17. Wybór chyba padnie na taka zabawkę : Sony Cyber-shot DSC-HX400V - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD miał ktoś do czynienia z takim aparatem lub starszą wersją 300 ?
  18. Zamawiałem laptop dla rodzinki z linku poniżej (w innej konfiguracji) wszyscy zadowoleni- WYPRZEDAŻ Laptop LENOVO G710 i3-4000 4GB 1TB GT720 (4131645837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Miałem już chyba z 10 laptopów i obecnie korzystam z samsunga i jest ok Na dniach będę zmieniał na nowy sprzęt: Toshiba P50-A-113 i5-3230M 6GB 1TB GT740M Win8.1 (4144816247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Dołóż trochę i będziesz miał fajną zabawkę - tosie są super wykonane z dbd parametrami
  19. Obecnie mam nikona p100 i chce zmienić na coś nowszego i lepszego Nie jestem fotografem więc potrzebuje na różne okazje typu: wycieczka, wczasy, alle itp Nie może być ciężki a z tego co wiem lustrzanka ma swoja wagę. Zastanawiam się nad sony nex-5
  20. Witam wszystkich. Mam pytanie dla bardziej poinformowanych kolegów w temacie fotografii. Mam do wydania 3000 zł na aparat fotograficzny i dylemat co wybrać kompaktowy czy może lustrzanka ? Co lepsze i wygodniejsze ? Wszystkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam
  21. Witam. Mam mały problem z drganiami pod deską przy niskich obrotach (2,3 bieg jak nie dodam odpowiednio gazu). Drgania dochodzą +- ze środka deski. Może ktoś miał podobny problem ? W moim przypadku to VW Passat B5
  22. aborygen odpowiedział(a) na matwes1011 temat w Nadwozie i Wnętrze
    im szybciej tym lepiej
  23. aborygen odpowiedział(a) na matwes1011 temat w Nadwozie i Wnętrze
    witaj jest to normalny objaw w audi miałem ten sam przypadek - w rynience i lekko wychodziło na dach audi ma problem w tym miejscu i po wizycie u lakiernika tylko potwierdził że nie jestem pierwszym który miał taka przypadłość
  24. Witam. W niedługim czasie planuję pozbycie się folii z nadwozia samochodu. Dzisiaj walczyliśmy z samochodem kolegi - metoda z suszarką i ok tylko długo. Ma ktoś inny sposób - szybszy ? Folia bezklejowa
  25. ok super teraz jestem na etapie szukania w dobrej cenie w/w tabletu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.