Treść opublikowana przez aborygen
-
Wakacje w Chorwacji
Ja mykam z rodzinką pod koniec wakacji od 23 sierpnia i zostaje do 6 września w to samo miejsce co ostatnio. Mam ustalony nocleg za 40 euro (wifi, klimatyzacja) i co ważne do morza bardzo blisko Ale faktycznie jak jechaliśmy w 2013r to dużo było ogłoszeń przy drodze jeżeli chodzi o noclegi więc nawet w ciemno nie powinno być problemu.
-
Wakacje w Chorwacji
to super planuję wyjazd pod koniec wakacji jeżeli byliście w fajnej i spokojnej miejscowości to dajcie namiary ostatnio byłem w Kanicy - spokojnie, cicho mogę polecić
-
Wakacje w Chorwacji
obecnie mam wozidło na gaz i fajnie by było gazem przejechać całą trasę
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie jak jest z gazem na stacjach w Chorwacji ? Byłem w 2013 ale nie oglądałem się za gazem i nie wiem czy gaz jest na stacjach i w jakich cenach.
-
Ktore urzadzenie wielofunkcyjne wybrac ?
bierz brothera osobiście używam od kilku lat i tańszej maszynki nie ma
-
Tablet - pomoc w zakupie
też szukałem jak Ty taba do 1500 zł i te same wymagania wybór padł na samsung tab 3 z 3G model 5200 - matryca 10.1" najpierw wycieczka po sklepach żeby sprawdzić jakość wykonania i jakość matrycy i wygrywa samsung - kupiłem w poniedziałek za 1169 zł z wysyłką (gwarancja 24 miesiące)
-
Jaka polerka
Witam Jaka polecacie polerke do +-250 zeta ! Polerka do zastosowan domowych nie firmowych.
-
dobry odtwarzacz multimedialny
witam szukam dobrego i w rozsądnej cenie odtwarzacza multimediów ma ktoś w domu coś podobnego ? proszę o opinie
-
Felgi do bmw
po rozmowie z obsługa ASO BMW fele w tym oznaczeniu będą pasować
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
do fafnasty raczej niczego nie biorę a różnica w mocy po zmianie na fele 18" była bardzo duża nie pisz mi że autko jeździ tak samo albo jeszcze szybciej z fabryczna mocą na 18" lub 19" bo wtedy ja napiszę że coś bierzesz
-
Piłka nożna
na razie potwierdza się fakt że BM jest słabiutki w rewanżach
-
Czy ktoś jeździ na 19 calowych kolach?
jak założysz te fele z oponami to po przejechaniu kilkuset metrów pojedziesz je zdjąć nie na nasze drogi a po drugie i chyba dużo ważniejsze - stracisz na mocy i to niemiłosiernie miałem założone 18" 225/45 i po tygodniu zdecydowałem się na program przy mocy silnika 131 KM będziesz miał muła - jeżeli masz już program to jakoś pociągnie ale komfort spadnie
-
Felgi do bmw
jutro zadzwonię do aso
-
Felgi do bmw
witam Panowie potrzebuje pomocy w dziedzinie oznaczenia felg chcę kupić felgi do bmw e46 316 compact z 2002r o takim oznaczeniu: 7Jx15 IS47 będą pasować ?
-
Kupno korektora graficznego (equalizera) Technics
jeżeli będziesz słuchał muzy z taśm magnetofonowych to oczywiście korektor jak najbardziej dla cd lub innych cyfrowych źródeł wydaje mi się bez sensu - jedynie dla kpl
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Miałem już tosie i byłem zadowolony Do della nie bardzo jestem przekonany (wiem że to dobra firma) - nie widzi mi się wizualnie
-
Jaki aparat fotograficzny ?
Wybór chyba padnie na taka zabawkę : Sony Cyber-shot DSC-HX400V - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD miał ktoś do czynienia z takim aparatem lub starszą wersją 300 ?
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Zamawiałem laptop dla rodzinki z linku poniżej (w innej konfiguracji) wszyscy zadowoleni- WYPRZEDAŻ Laptop LENOVO G710 i3-4000 4GB 1TB GT720 (4131645837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Miałem już chyba z 10 laptopów i obecnie korzystam z samsunga i jest ok Na dniach będę zmieniał na nowy sprzęt: Toshiba P50-A-113 i5-3230M 6GB 1TB GT740M Win8.1 (4144816247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Dołóż trochę i będziesz miał fajną zabawkę - tosie są super wykonane z dbd parametrami
-
Jaki aparat fotograficzny ?
Obecnie mam nikona p100 i chce zmienić na coś nowszego i lepszego Nie jestem fotografem więc potrzebuje na różne okazje typu: wycieczka, wczasy, alle itp Nie może być ciężki a z tego co wiem lustrzanka ma swoja wagę. Zastanawiam się nad sony nex-5
-
Jaki aparat fotograficzny ?
Witam wszystkich. Mam pytanie dla bardziej poinformowanych kolegów w temacie fotografii. Mam do wydania 3000 zł na aparat fotograficzny i dylemat co wybrać kompaktowy czy może lustrzanka ? Co lepsze i wygodniejsze ? Wszystkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam
-
Drgania pod deską
Witam. Mam mały problem z drganiami pod deską przy niskich obrotach (2,3 bieg jak nie dodam odpowiednio gazu). Drgania dochodzą +- ze środka deski. Może ktoś miał podobny problem ? W moim przypadku to VW Passat B5
-
rdza???
im szybciej tym lepiej
-
rdza???
witaj jest to normalny objaw w audi miałem ten sam przypadek - w rynience i lekko wychodziło na dach audi ma problem w tym miejscu i po wizycie u lakiernika tylko potwierdził że nie jestem pierwszym który miał taka przypadłość
-
Sposoby pozbycia się foli samochodowej z nadwozia
Witam. W niedługim czasie planuję pozbycie się folii z nadwozia samochodu. Dzisiaj walczyliśmy z samochodem kolegi - metoda z suszarką i ok tylko długo. Ma ktoś inny sposób - szybszy ? Folia bezklejowa
-
LTE w tablecie
ok super teraz jestem na etapie szukania w dobrej cenie w/w tabletu