Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. dokładnie ten model wielkie dzięki za info
  2. Witam. Pytanie dla posiadaczy tabletów samsung z lte - jeżeli tablet ma lte wejdzie normalna karta sim ?
  3. Witam Muszę kupić córce tuner tv - bez abonamentu i bez opłat (podstawowe kanały 1,2, tvn, viva itp) Z cyfry dostałem propozycję multiroom (do mojego abonamentu) w cenie 15 zł miesięcznie + aktywacja 99 zeta Proszę o info co obecnie jest najlepsze.
  4. decyzja zapadła i zamówiłem Goodyear UltraGrip 8 w czwartek zakładam zimówki
  5. Dzisiaj od kilku osób usłyszałem opinie ze jak na zimę to tylko Dębica frigo. Ma ktoś w/w opony i moze podzielić się swoim zdaniem ?
  6. Panowie muszę kupić zimówki z przeczytanych opinii w necie wybrałem 4 firmy. Która według was jest naj ( może ktoś ma z n/w): - Continental ContiWinterContact TS830 lub 850 - Goodyear UltraGrip 8 - Dunlop SP Winter Sport 4D - Michelin Alpin A4
  7. Witam wszystkich. Szukam informacji od forumowiczów którzy użytkowali lub użytkują zimowe opony hankook. Co jest za a co przeciw itd I jeszcze jedno - miesięcznie przejeżdzam około 4 tyś kilometrów
  8. mam pytanie - oddaliśmy strzał na bramkę Anglii ? bo wydaje mi się że nie ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- jesteśmy strasznie słabi
  9. kupiłem paska na taryfę z silnikiem 1,8 125 KM instalacja brc spalanie w mieście (na taryfie) 11,5 l jazda mieszana (bez taryfy) 10 l
  10. nasza ekipa jest na dnie myślałem że po ostatnim gwizdku trzeba będzie po nich podjechać meleksami kondychy mieli na 60 minut - potem było dogorywanie
  11. pasek kupiony - 1,8 125 kucy i gaz zamontowany zamontowałem cały kpl. BRC w Bostonie (Gliwice)- dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów itp
  12. witam Panowie założyłem gaz do paska z 2000 (1,8 125 KM)r - całość BRC wszystko ok poza małym ale po wciśnięciu mocniej pedału gazu na 2 i 3 biegu w przedziale 2000 do 3000 obrotów zaczyna szarpać na 1, 4, 5 biegu ok świece nowe (bosch) i nowe przewody WN w firmie montującej gaz stwierdzili że to przepływomierz wymieniłem na ori (pewny używany ale z diesla) i jest trochę lepiej trzymać się tego przepływomierza czy może być coś innego ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 21:43 ---------- sytuacja opanowana dzięki za wskazówki
  13. nie wszyscy zawodnicy którzy przychodzą do realu graja w nim dobrze może być tak że po roku okaże się że nie było to zupełnie dobre posunięcie ale ważne że arsenal nareszcie kogoś kupił i dalej kupuje w tym roku będzie ciekawa liga angielska
  14. miałem folie w rns - fajna sprawa nie musisz się martwić o ryski itp (wyświetlacz miałem w idealnym stanie) jak nie masz dużych rys to na pewno pomoże
  15. witam Panowie jaka jest różnica pomiędzy przepływomierzem benzyna - diesel Mają inne parametry itp ?
  16. dokładnie jak koledzy piszą jak chcesz autkiem pojeździć a nie masz na 100% udokumentowanych wymian rozrządu, filtrów, olejów to zacznij od tego
  17. zrób pakiet startowy i nie będziesz musiał się martwić
  18. dokładnie nie ma drużyny
  19. oglądacie arsenal ? to co oni grają to jest totalna porażka
  20. jeżeli jedziesz z ekipą lub w dwie rodziny to opłaca się wypożyczyć busa na 9 osób w tym roku tak zrobiłem i nie żałuję bo są oszczędności i nie musisz martwić się o autko - ma pełny pakiet ubezpieczeń
  21. u nas takie ceny przedział 2000 do 2600 zł ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- dzisiaj dostałem ofertę z firmy Boston na instalację gazową wszystko BRC w cenie 2680 zł
  22. tak, jak Ci przyjmą to ok kilka lat wcześniej też facio mnie wycykał na komórkę, policja sprawę przyjęła i dostałem zwrot 50% (były jeszcze inne zasady zwrotu na alle) ale teraz widzisz gość nieuczciwy a policja sprawy nie klepła
  23. widzę że nie jesteś Kolego w temacie allegro jeżeli policja nie przyjmie sprawy wtedy nie masz prawa do uzyskania częściowego zwrotu i niestety jesteś w plecy
  24. widzę że dużo osób chce upiększyć swój samochód cudzym kosztem co do wysyłek pobraniowych z możliwością sprawdzenie - i tak musisz zapłacić a dopiero potem możesz sprawdzić jeżeli sprawdzisz i nie ma tam tego co zamawiałeś lub jest cegła wtedy możesz wezwać policję a kuriera lub panią z poczty na świadka ale i tak ogólnie d...pa z całości bo nawet jak oddasz sprawę na policję (która i tak musi oddać sprawę do prokuratora) to dostaniesz odpowiedz do 30 dni że nie będą się zajmować tą sprawą - to masz na bank ja miałem ostatnio taka sprawę - kupno przez alle dobrego sprzętu a dostałem wadliwy (płyta główna w kompie) koszt 450 zł oddałem sprawę na policję i dostałem w/w odpowiedz i nie zrobisz nic oszuści i złodziej są bezkarni chyba że jest was kilku lub kilkunastu wtedy może wam się udać a jak już kupujesz towar za więcej kasy wtedy dobrze podjechać samemu nawet te 100 czy 200 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.