Treść opublikowana przez aborygen
-
LTE w tablecie
dokładnie ten model wielkie dzięki za info
-
LTE w tablecie
Witam. Pytanie dla posiadaczy tabletów samsung z lte - jeżeli tablet ma lte wejdzie normalna karta sim ?
-
Jaki najlepszy operator/tuner do oglądania tv bez opłat
Witam Muszę kupić córce tuner tv - bez abonamentu i bez opłat (podstawowe kanały 1,2, tvn, viva itp) Z cyfry dostałem propozycję multiroom (do mojego abonamentu) w cenie 15 zł miesięcznie + aktywacja 99 zeta Proszę o info co obecnie jest najlepsze.
-
Polecane opony zimowe
decyzja zapadła i zamówiłem Goodyear UltraGrip 8 w czwartek zakładam zimówki
-
Polecane opony zimowe
Dzisiaj od kilku osób usłyszałem opinie ze jak na zimę to tylko Dębica frigo. Ma ktoś w/w opony i moze podzielić się swoim zdaniem ?
-
Polecane opony zimowe
Panowie muszę kupić zimówki z przeczytanych opinii w necie wybrałem 4 firmy. Która według was jest naj ( może ktoś ma z n/w): - Continental ContiWinterContact TS830 lub 850 - Goodyear UltraGrip 8 - Dunlop SP Winter Sport 4D - Michelin Alpin A4
-
Opony Hankook w codziennej eksploatacji
Witam wszystkich. Szukam informacji od forumowiczów którzy użytkowali lub użytkują zimowe opony hankook. Co jest za a co przeciw itd I jeszcze jedno - miesięcznie przejeżdzam około 4 tyś kilometrów
-
Piłka nożna
mam pytanie - oddaliśmy strzał na bramkę Anglii ? bo wydaje mi się że nie ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- jesteśmy strasznie słabi
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
kupiłem paska na taryfę z silnikiem 1,8 125 KM instalacja brc spalanie w mieście (na taryfie) 11,5 l jazda mieszana (bez taryfy) 10 l
-
Piłka nożna
nasza ekipa jest na dnie myślałem że po ostatnim gwizdku trzeba będzie po nich podjechać meleksami kondychy mieli na 60 minut - potem było dogorywanie
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
pasek kupiony - 1,8 125 kucy i gaz zamontowany zamontowałem cały kpl. BRC w Bostonie (Gliwice)- dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów itp
-
Na 2 i 3 biegu szarpie
witam Panowie założyłem gaz do paska z 2000 (1,8 125 KM)r - całość BRC wszystko ok poza małym ale po wciśnięciu mocniej pedału gazu na 2 i 3 biegu w przedziale 2000 do 3000 obrotów zaczyna szarpać na 1, 4, 5 biegu ok świece nowe (bosch) i nowe przewody WN w firmie montującej gaz stwierdzili że to przepływomierz wymieniłem na ori (pewny używany ale z diesla) i jest trochę lepiej trzymać się tego przepływomierza czy może być coś innego ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 21:43 ---------- sytuacja opanowana dzięki za wskazówki
-
Piłka nożna
nie wszyscy zawodnicy którzy przychodzą do realu graja w nim dobrze może być tak że po roku okaże się że nie było to zupełnie dobre posunięcie ale ważne że arsenal nareszcie kogoś kupił i dalej kupuje w tym roku będzie ciekawa liga angielska
-
Folia na wyświetlacz w RNS-E
miałem folie w rns - fajna sprawa nie musisz się martwić o ryski itp (wyświetlacz miałem w idealnym stanie) jak nie masz dużych rys to na pewno pomoże
-
Przepływomierz
witam Panowie jaka jest różnica pomiędzy przepływomierzem benzyna - diesel Mają inne parametry itp ?
-
Jaki olej na dolewkę i do wymiany
dokładnie jak koledzy piszą jak chcesz autkiem pojeździć a nie masz na 100% udokumentowanych wymian rozrządu, filtrów, olejów to zacznij od tego
-
Jaki olej na dolewkę i do wymiany
zrób pakiet startowy i nie będziesz musiał się martwić
-
Piłka nożna
dokładnie nie ma drużyny
-
Piłka nożna
oglądacie arsenal ? to co oni grają to jest totalna porażka
-
Wakacje w Chorwacji
jeżeli jedziesz z ekipą lub w dwie rodziny to opłaca się wypożyczyć busa na 9 osób w tym roku tak zrobiłem i nie żałuję bo są oszczędności i nie musisz martwić się o autko - ma pełny pakiet ubezpieczeń
-
Gaz do 1,8T lub 1,8
u nas takie ceny przedział 2000 do 2600 zł ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- dzisiaj dostałem ofertę z firmy Boston na instalację gazową wszystko BRC w cenie 2680 zł
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
pompa paliwa
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
tak, jak Ci przyjmą to ok kilka lat wcześniej też facio mnie wycykał na komórkę, policja sprawę przyjęła i dostałem zwrot 50% (były jeszcze inne zasady zwrotu na alle) ale teraz widzisz gość nieuczciwy a policja sprawy nie klepła
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
widzę że nie jesteś Kolego w temacie allegro jeżeli policja nie przyjmie sprawy wtedy nie masz prawa do uzyskania częściowego zwrotu i niestety jesteś w plecy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
widzę że dużo osób chce upiększyć swój samochód cudzym kosztem co do wysyłek pobraniowych z możliwością sprawdzenie - i tak musisz zapłacić a dopiero potem możesz sprawdzić jeżeli sprawdzisz i nie ma tam tego co zamawiałeś lub jest cegła wtedy możesz wezwać policję a kuriera lub panią z poczty na świadka ale i tak ogólnie d...pa z całości bo nawet jak oddasz sprawę na policję (która i tak musi oddać sprawę do prokuratora) to dostaniesz odpowiedz do 30 dni że nie będą się zajmować tą sprawą - to masz na bank ja miałem ostatnio taka sprawę - kupno przez alle dobrego sprzętu a dostałem wadliwy (płyta główna w kompie) koszt 450 zł oddałem sprawę na policję i dostałem w/w odpowiedz i nie zrobisz nic oszuści i złodziej są bezkarni chyba że jest was kilku lub kilkunastu wtedy może wam się udać a jak już kupujesz towar za więcej kasy wtedy dobrze podjechać samemu nawet te 100 czy 200 km