-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
http://www.4rings.pl/index.php?p=1_3_Kontakt
-
Wtyczka tylnej wycieraczki
Witam, orientujecie się gdzie mogę dostać kostkę podpinaną pod tylną wycieraczkę? Może posiada ktoś z Was schemat w jaki sposó podłączyć też kable pod nią
-
Nr czujnika parkowania
Dziękuję
-
Nr czujnika parkowania
Witam, potrzebuje numer części czujnika parkowania tył do mojej a4 Na allegro znalazłem kilka czujnikó, różnią się one kształtem wtyczki, jedne są po kątem 90* a inne 45* np ja tu: http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-audi-a3-a4-a6-passat-b5-sharan-i5248532300.html http://allegro.pl/czujnik-parkowania-pdc-audi-a3-a4-a6-a8-4b0919275b-i5578305478.html Czyto ma znaczenie/?
-
Głośnik PDC uszkodzony od temp ?
Przeskanowałem i pokazało mi taki błąd: 01547 Sensor for parking Aid: Rear mid-right ( G205) 37-00 faulty Gdzie mogę zakupić taki czujnik?
-
Głośnik PDC uszkodzony od temp ?
To może się podepnę, mi ostatnio podczas upałów gdy wrzucę wsteczny ( mam automat i w tym momencie przy położeniu dźwigni na R następuje krótki sygnał) słyszę przeciągły dźwięk trwajacy z 5 s, po czym czujniki cofania w ogóle nie reagują na przeszkodę, jak myślicie co może być przyczyną?
- Kod lakieru
-
Różnica koloru LY9B i LZ9W
WItam, podłącze się do tematu, jak myślicie czy kolor tego zderzaka na zdjeciach to LZ9W czarna perła? http://www.directupload.net/file/d/4035/54oy3ag3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/rvux532g_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/tlsg64in_jpg.htm
-
Kod lakieru
Witam, zabieram się do zakupu błotnika, kod lakieru mojego samochodu to LZ9W. Znalazłem aukcję z takim błotnikiem jednak właściciel nie ma pojęcia jaki jest kod lakieru, po zdjęciach wydaje mi się że jest to czarna perła więc przypuszczam że mój LZ9W, możecie mi wyjaśnić czy się nie mylę? http://www.directupload.net/file/d/4035/54oy3ag3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/rvux532g_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/tlsg64in_jpg.htm
-
Bixenon z anglika
Dzięki za fotkę, poszukam takiej dźwigni u siebie, mam nadzieje zeby dobrać sie do nie nie musze rozklejać lampy itp.
-
Bixenon z anglika
Witam, gdzieś kiedyś czytałem, że w angielskich lampach jest przesłona którą można tak przestawić by lampa była dostosowana do jazdy po polskich drogach. Spotkał się ktoś z Was z taką metodą i próbował to zrobić? Jeżeli tak to proszę o wskazówki
-
Rozrząd do a3
Jak mam określić jaki wystepuje u mnie. Kod silnika bkc
-
Rozrząd do a3
Cześć która z firm robiących rozrzady polecicie mi do silnika 1.9 tdi 105 km BKC. Mam do wyboru bosch, skf, contitech, ruville
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Hmm podepnę się, wczoraj rano po przejechaniu około 3 km i postoju przed garażem otoczyły mnie kłęby dymu. Czy może to być spowodowane nie do końca rozgrzanym silnikiem i niską temp.? około 0 stopni?
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
No właśnie coś w tym stylu kolega z forum działął ze swoim cb, zamieścił nawet fotki , ale jakoś nie moge odszukać tego tematu