Treść opublikowana przez Chemik21
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
http://www.4rings.pl/index.php?p=1_3_Kontakt
-
Wtyczka tylnej wycieraczki
Witam, orientujecie się gdzie mogę dostać kostkę podpinaną pod tylną wycieraczkę? Może posiada ktoś z Was schemat w jaki sposó podłączyć też kable pod nią
-
Nr czujnika parkowania
Dziękuję
-
Nr czujnika parkowania
Witam, potrzebuje numer części czujnika parkowania tył do mojej a4 Na allegro znalazłem kilka czujnikó, różnią się one kształtem wtyczki, jedne są po kątem 90* a inne 45* np ja tu: http://allegro.pl/czujnik-cofania-pdc-audi-a3-a4-a6-passat-b5-sharan-i5248532300.html http://allegro.pl/czujnik-parkowania-pdc-audi-a3-a4-a6-a8-4b0919275b-i5578305478.html Czyto ma znaczenie/?
-
Głośnik PDC uszkodzony od temp ?
Przeskanowałem i pokazało mi taki błąd: 01547 Sensor for parking Aid: Rear mid-right ( G205) 37-00 faulty Gdzie mogę zakupić taki czujnik?
-
Głośnik PDC uszkodzony od temp ?
To może się podepnę, mi ostatnio podczas upałów gdy wrzucę wsteczny ( mam automat i w tym momencie przy położeniu dźwigni na R następuje krótki sygnał) słyszę przeciągły dźwięk trwajacy z 5 s, po czym czujniki cofania w ogóle nie reagują na przeszkodę, jak myślicie co może być przyczyną?
- Kod lakieru
-
Różnica koloru LY9B i LZ9W
WItam, podłącze się do tematu, jak myślicie czy kolor tego zderzaka na zdjeciach to LZ9W czarna perła? http://www.directupload.net/file/d/4035/54oy3ag3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/rvux532g_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/tlsg64in_jpg.htm
-
Kod lakieru
Witam, zabieram się do zakupu błotnika, kod lakieru mojego samochodu to LZ9W. Znalazłem aukcję z takim błotnikiem jednak właściciel nie ma pojęcia jaki jest kod lakieru, po zdjęciach wydaje mi się że jest to czarna perła więc przypuszczam że mój LZ9W, możecie mi wyjaśnić czy się nie mylę? http://www.directupload.net/file/d/4035/54oy3ag3_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/rvux532g_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4035/tlsg64in_jpg.htm
-
Bixenon z anglika
Dzięki za fotkę, poszukam takiej dźwigni u siebie, mam nadzieje zeby dobrać sie do nie nie musze rozklejać lampy itp.
-
Bixenon z anglika
Witam, gdzieś kiedyś czytałem, że w angielskich lampach jest przesłona którą można tak przestawić by lampa była dostosowana do jazdy po polskich drogach. Spotkał się ktoś z Was z taką metodą i próbował to zrobić? Jeżeli tak to proszę o wskazówki
-
Rozrząd do a3
Jak mam określić jaki wystepuje u mnie. Kod silnika bkc
-
Rozrząd do a3
Cześć która z firm robiących rozrzady polecicie mi do silnika 1.9 tdi 105 km BKC. Mam do wyboru bosch, skf, contitech, ruville
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Hmm podepnę się, wczoraj rano po przejechaniu około 3 km i postoju przed garażem otoczyły mnie kłęby dymu. Czy może to być spowodowane nie do końca rozgrzanym silnikiem i niską temp.? około 0 stopni?
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
No właśnie coś w tym stylu kolega z forum działął ze swoim cb, zamieścił nawet fotki , ale jakoś nie moge odszukać tego tematu
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Widziałem kiedyś świetny tutorial odnośnie montażu CB radia właśnie z wykorzystaniem oryginalnego mikrofonu, ale coś nie moge go odszukać . Lepszej opcji montażu jak w tamtym opisie nie sposób znaleźć.
-
Błotnik z aukcji internetowych
Co myślicie o tym błotniku? Sprzedający zakupił go na jakimś forum audi swego czasu. Twierdzi, że go nie użył bo znalazł w swoim kolorze
-
Błotnik z aukcji internetowych
Siemka, mam możliwość zakupić błotnik do swojej b6, czy jest możliwość jakiegoś sprawdzenia czy błotnik jest ori czy też podróbka? Nie jest to nowy błotnik a używany
-
Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Jeżeli o mnie chodzi, umieściłem cb radio pod fotelem kierowcy tak aby pozostawic regulację w przesuwaniu fotela, zasilanie puściłem z tylnej zapalniczki w tunelu
-
Gałka multitronic - wymiana na mieszek z A3 DSG
Fajna sprawa próbował ktoś?
-
Synchronizacja kontaktów z Iphone
Z jaką literką nie sprawdzałem, ale podejrzewam że ten podstawowy. Ok wróciłem do telefonu z Androidem i teraz kontaktu z sie wyświetlane są. Na Fisie, czy jest możliwość aby były one wyświetlane rownież na rnse?
-
Biznestank - III tura czeka na odbiór
Myślę, że więcej osób będzie chętnych, z mojej strony z 5 osób
-
Synchronizacja kontaktów z Iphone
No tam własnie przypuszczałem, że z nowszymi telefonami mogą być problemy. Jest możliwość zaktualizowania softu?
-
Synchronizacja kontaktów z Iphone
Witam, przy poprzednim telefonie tj Nokii 500 po podłączeniu bluetoothem miałem na fisie listę kontaktów z telefonu do wyboru. Ostatnio zmieniłem telefon i wciąż widzę komunikat na fisie- brak kontaktów. Czy ktos z Was posiada Iphone i ma dostęp do kontaktów z telefonu?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, czy do silnika 1.9 tdi w octavii z 01 roku moge wlać motul specyficzne 5w40 z norma 505.01 Czy tez polecicie coś innego