Treść opublikowana przez aborygen
-
gruszka, przepustnica ???
super dzięki za info ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- doświadczenie wykonane w przewodzie jest podciśnienie więc zostaje siłownik muszę teraz poszukać siłownika do awx ---------- Post dopisany 03-01-2013 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 15:00 ---------- witka Panowie sorki za może głupie pytanie : w/w część pasi z wersji angielskiej do euro ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no właśnie u mnie to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam i wszystkiego naj w 2013 roku, bezawaryjnej jazdy i dużego serducha w modach ps. możecie wchodzić na forum bez problemu ?
-
gruszka, przepustnica ???
mechanik powiedział że to właśnie to możesz mi powiedzieć jak sprawdzić co jest zepsute ?
-
gruszka, przepustnica ???
no właśnie znalazłem używki z egr-m ale samej części nie nowy cały kpl z egr to 500 zeta ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- musi być z tej samej mocy czy może być z mniejszej ? mam 130 KM
-
gruszka, przepustnica ???
panowie mam pytanko jak prawidłowo nazywa się część zaznaczona strzałką na fotce po wyłączeniu silnika dźwignia nie przesuwa się i muszę kupić tą część <br /><br />
-
Nagłośnienie Bose
jak miałem bose pod symphony III to bas na półce dawał ok radio bez kodowania bose sprawdź bas może jest coś nie tak z głośnikiem
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
czyli można przyjąć że najlepiej normalny on lać bez żadnych udziwnień typu v, ultra itp
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
ja tankowałem prawie cały czas na s1 i było git ale ostatnio dałem do mechanika autko i musiałem zatankować szybko i padło na BP i powiem szczerze że wydaje mi się że lepiej chodzi niż na s1
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
czyli teoretycznie a może i praktycznie płacisz więcej za nazwę
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
witam Panowie jakie macie opinie o tym paliwie ? jest lepsze od zwykłego diesla czy to tylko marketingowy ?
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
to co opisałeś to przykład zablokowania się mechanizmu - a zobacz czy nie ma w środku płyty ? ale bez rozbiórki chyba się nie obędzie
-
Jak załadować płyte do Navigation Plus
prawdopodobnie masz zablokowany napęd radio masz kupione czy cały czas w autku ?
-
bns 5.0 czy Symphony III
miałem symphony III i grało ok - pod bose (bez kodowania i innych pierdołów) teraz mam od kilku dni rns-e i gra o wiele lepiej ogólnie polecam symphony III - pod bose spoko wystarczy chyba że jesteś audiofilem
-
rns a głośniki tył
dokładnie jeszcze zadzwonię do saturna w Katowicach bo na stronie internetowej maja masę głośników ale nie wiem czy maja odsłuch
-
rns a głośniki tył
powaga dzwoniłem do skalika nawet i tam tez raz że nie ma odsłuchu a dwa mieli tylko dwa kpl głośników
-
Nagłośnienie Bose
bose jest fajne jak gra ale jak zaczynasz to robić czy są problemy to nagle nikt nie zna odpowiedzi albo każdy mówi to co wyczytał od innych sprawdź czy wychodzi sygnał ze wzmaka do suba to podstawa - bo jak jest totalna zima to zacznij od tego
-
Nagłośnienie Bose
ja miałem symphony III i bez żadnego kodowania grało
-
Gdzie montowany jest głośnik centralny
u mnie raczej nie bo była zima więc muszę kupić na spokojnie jak będzie okazja
-
maty do wygłuszania drzwi
daj dane na pw bo na bank nie mam
-
maty do wygłuszania drzwi
dałeś mi te dane Patric do przelewu ? bo ja już Ci wysłałem chyba 3 zapytania a Ty dalej nic były zakłócenia po odpaleniu silnika których nie umiałem się pozbyć kupiłem dwa nowe przewody i nic nie pomogło - najlepszy był ostatni ale jak tylko podłączyłem antenę to znowu siało jak byk i nie zostało mi nic innego jak wsjo na sprzedaż - ale za to mam rnsa
-
maty do wygłuszania drzwi
w bitumiczne absolutnie nie - czytałem że to dodatkowe obciążenie a czołgu nie chce z autka zrobić ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- wygłuszenie to podstawa moim zdaniem jak miałem kilka dni bose to wsjo drgało i było nie do zniesienia na dłuższa metę
-
maty do wygłuszania drzwi
dobra firma ale nie na moją kasę narka robię przód - max 200 zeta
-
maty do wygłuszania drzwi
podzielcie się informacjami na temat wygłuszania drzwi jakie maty są dobre a jakie unikać przy których jest najmniej roboty i co najważniejsze które dobrze wygłuszają
-
rns a głośniki tył
już pytałem i dzwoniłem po firmach które montują i maja swoje sklepy - i nic chyba zostaje mi to co słyszałem w media mam trochę daleko do Ciebie