Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. super dzięki za info ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- doświadczenie wykonane w przewodzie jest podciśnienie więc zostaje siłownik muszę teraz poszukać siłownika do awx ---------- Post dopisany 03-01-2013 at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 15:00 ---------- witka Panowie sorki za może głupie pytanie : w/w część pasi z wersji angielskiej do euro ?
  2. no właśnie u mnie to samo
  3. witam i wszystkiego naj w 2013 roku, bezawaryjnej jazdy i dużego serducha w modach ps. możecie wchodzić na forum bez problemu ?
  4. mechanik powiedział że to właśnie to możesz mi powiedzieć jak sprawdzić co jest zepsute ?
  5. no właśnie znalazłem używki z egr-m ale samej części nie nowy cały kpl z egr to 500 zeta ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- musi być z tej samej mocy czy może być z mniejszej ? mam 130 KM
  6. panowie mam pytanko jak prawidłowo nazywa się część zaznaczona strzałką na fotce po wyłączeniu silnika dźwignia nie przesuwa się i muszę kupić tą część <br /><br />
  7. jak miałem bose pod symphony III to bas na półce dawał ok radio bez kodowania bose sprawdź bas może jest coś nie tak z głośnikiem
  8. czyli można przyjąć że najlepiej normalny on lać bez żadnych udziwnień typu v, ultra itp
  9. ja tankowałem prawie cały czas na s1 i było git ale ostatnio dałem do mechanika autko i musiałem zatankować szybko i padło na BP i powiem szczerze że wydaje mi się że lepiej chodzi niż na s1
  10. czyli teoretycznie a może i praktycznie płacisz więcej za nazwę
  11. witam Panowie jakie macie opinie o tym paliwie ? jest lepsze od zwykłego diesla czy to tylko marketingowy ?
  12. to co opisałeś to przykład zablokowania się mechanizmu - a zobacz czy nie ma w środku płyty ? ale bez rozbiórki chyba się nie obędzie
  13. prawdopodobnie masz zablokowany napęd radio masz kupione czy cały czas w autku ?
  14. miałem symphony III i grało ok - pod bose (bez kodowania i innych pierdołów) teraz mam od kilku dni rns-e i gra o wiele lepiej ogólnie polecam symphony III - pod bose spoko wystarczy chyba że jesteś audiofilem
  15. dokładnie jeszcze zadzwonię do saturna w Katowicach bo na stronie internetowej maja masę głośników ale nie wiem czy maja odsłuch
  16. powaga dzwoniłem do skalika nawet i tam tez raz że nie ma odsłuchu a dwa mieli tylko dwa kpl głośników
  17. bose jest fajne jak gra ale jak zaczynasz to robić czy są problemy to nagle nikt nie zna odpowiedzi albo każdy mówi to co wyczytał od innych sprawdź czy wychodzi sygnał ze wzmaka do suba to podstawa - bo jak jest totalna zima to zacznij od tego
  18. ja miałem symphony III i bez żadnego kodowania grało
  19. u mnie raczej nie bo była zima więc muszę kupić na spokojnie jak będzie okazja
  20. daj dane na pw bo na bank nie mam
  21. dałeś mi te dane Patric do przelewu ? bo ja już Ci wysłałem chyba 3 zapytania a Ty dalej nic były zakłócenia po odpaleniu silnika których nie umiałem się pozbyć kupiłem dwa nowe przewody i nic nie pomogło - najlepszy był ostatni ale jak tylko podłączyłem antenę to znowu siało jak byk i nie zostało mi nic innego jak wsjo na sprzedaż - ale za to mam rnsa
  22. w bitumiczne absolutnie nie - czytałem że to dodatkowe obciążenie a czołgu nie chce z autka zrobić ---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ---------- wygłuszenie to podstawa moim zdaniem jak miałem kilka dni bose to wsjo drgało i było nie do zniesienia na dłuższa metę
  23. dobra firma ale nie na moją kasę narka robię przód - max 200 zeta
  24. podzielcie się informacjami na temat wygłuszania drzwi jakie maty są dobre a jakie unikać przy których jest najmniej roboty i co najważniejsze które dobrze wygłuszają
  25. już pytałem i dzwoniłem po firmach które montują i maja swoje sklepy - i nic chyba zostaje mi to co słyszałem w media mam trochę daleko do Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.