Treść opublikowana przez aborygen
-
Bose z B7 do B6 ?
aaaaaaaa tego nie wiedziałem czyli zestawik + 100 zeta trzeba liczyć bo facio mi coś nawija że nie trzeba kostki tylko na piny bezposrednio
-
Bose z B7 do B6 ?
dzięki bardzo za info ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 15:17 ---------- mam zamiar kupić ten kpl. jest to wszystko bose albo składanka ? BOSE 8E0 Audi A4 sedan 2007r System nagłośnienia (2629575890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Bose z B7 do B6 ?
witam podejdzie kpl. bose z sedana b7 do sedana b6 ?
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
ta która jest w zamku wyciągnięta kostka z zamka i przemierzona - okazało się że zasilanie jest więc powinno wszystko działać (dzień wcześniej byłem u mechanika w celu kasacji błędów) styki wyczyszczone i po ponownym montażu świeci lampka i komp pokazuje otwarte drzwi
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
dzisiaj zakończyłem walkę z drzwiami Kostka z drzwi została wyciągnięta, przedmuchana i wyczyszczona wszystko śmiga jak nówka dzięki za podpowiedzi narka
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
jak to naprawiłeś ??
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
już dałem starą elektrykę a nowy boczek i zima coś czuję że jest przerwa na kabelku i będę musiał w słupku kabelki rozkopać i pomierzyć tylko dziwi mnie że centralny jest git więc chyba idzie innym kablem ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 23:05 ---------- Panowie jak jest powiązany komp z drzwiami tzn. mam na myśli czy lampka w drzwiach jest powiązana z kompem ? bo jak już pisałem i tu ciemno a na wyświetlaczu zima - nie widzi otwartych drzwi jutro zaczynam akcje z rozbiórką przewodów w słupku
-
wymiana obudowy kluczyka
czyli kupić do b6ki i będzie git muszę zobaczyć czy mam na jedną lub dwie baterie i kupuje na alledrogo dzięki za info
-
wymiana obudowy kluczyka
te z alle będą pasowały ?? jak z wymianą bebechów - nie ma problemu podczas przekładki ? ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- o matko prawie 3 stówki za obudowę haha no ale jak śpiewaja 70 zeta za przycisk do spuszczania szyb to i tak promocja ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- Panowie podejdzie mi ta obudowa pod moją elektronikę tzn. z b6ki AUDI A4 A5 A6 A8 Q7 Q5 Q3 TT OBUDOWA PILOTA KLUCZY (2602043004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
wymiana obudowy kluczyka
witam wymieniał ktoś całą obudowę kluczyka razem z gumkami ? jaki jest koszt takiej obudowy w aso ?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
cena na alle 69 zeta za 400 ml jest ok ? chcę pomalować grille i jest to alternatywa dla ori kretek
-
głośniki w tylnych drzwiach - podłączenie
sedan
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
nie, też na korbe pozostałe drzwi ok tylko te jedne kaplica
-
głośniki w tylnych drzwiach - podłączenie
ha nie mam tylko tuba pod deską czyli gdzie mam tych kabelków szukać ?
-
głośniki w tylnych drzwiach - podłączenie
witam obecnie jestem po wymianie tapicerki i okazało się że w tylnych drzwiach mam głośniki - ale gra mi tylko przód jak sprawdzić czy instalacja jest podłączona do radia radio wymieniałem na symphony III ale w poprzednim tez ori tył mi nie grał
-
Brak światła w tylnych drzwiach + brak info na kompie
witam i proszę o radę dzisiaj robiłem zamianę tapicerki - zamiana boczków po zamianie okazało się że nie świeci mi lampka w drzwiach oraz nie mam info na wyświetlaczu o otwartych drzwiach szwagier przemierzył i nie mam zasilania na kostkach dodam że centralny działa ok wszystkie pozostałe drzwi są ok czyli świecą lampki i jest info na wyświtlaczu proszę o propozycje co może być nie tak - może jest uszkodzony przewód z zasilania ? jak to najlepiej sprawdzić
-
zamiana foteli naleśników na skóra elektryka - prośba o info
szwagier będzie głównodowodzący na autkach się zna i na elektryce też, więc mam nadzieję że nic nie pójdzie z dymem ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- panowie proszę o szybkie info teraz robie ta przekłądke pod fotelem ma czerwona kostkę w starej kostce z fotela był jeden przewód a w nowym fotelu z elektryka mam dwa co jak podłaczyć żeby działała elektryka
-
zamiana foteli naleśników na skóra elektryka - prośba o info
z tej kostki co obecnie jest da rade ?
-
zamiana foteli naleśników na skóra elektryka - prośba o info
jutro będę się zabierał do wymiany foteli jak kostka będzie to git ale powiedzcie mi jak jej nie będzie co mam zrobić - żebym jutro nie latał od auta do lapa
-
zamiana foteli naleśników na skóra elektryka - prośba o info
kurde tego nie powiem Ci ale zobacz te fotele z tego linku bo te kupiłem może coś fotka podpowie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/tapicerka-alcantara-skora-a4-b6-243366/
-
zamiana foteli naleśników na skóra elektryka - prośba o info
Witam wszystkich Kupiłem kpl foteli z elektryką do b6ki od naszego kolegi z forum. Obecnie mam grzane naleśniki oczywiście bez elektryki I teraz rodzi się pytanie: co muszę zrobić żeby podłączyć elektrykę do tych foteli ?? czy da się zrobić takie podłączenie proszę o info oraz rady od wtajemniczonych dzięki i pozdrawiam
-
Grill środkowy i dolny
no to super wielkie dzięki
-
Grill środkowy i dolny
no to super dzięki za info a powiedz mi jeszcze czy ten grill podejdzie do b6ki :atrapa gril AUDI A4 S4 RS4 8E0 01-04 BLACK CZARNA (2568975817) - motoAllegro i czy logo spokojnie przełożę ?
-
Grill środkowy i dolny
witam chce zmienić grille w mojej b6 tzn. obecnie mam z ramkami srebrnymi i chcę zmienić na całe czarne środkowy grill mogę kupić z wersji s/rs cały czarny na alle ale nie ma nigdzie dolnego w zderzaku i tu rodzi się pytanie : czy można zaadaptować obecny, zdjąć ramkę czy coś podobnego pozdrawiam
-
Lampy halogen - jakie kupić ?
Witam Jestem na etapie wymiany lamp halogenowych. Mam pytanie do osób które już wymieniało w/w lampy - kupić nowe zamienniki czy ori używki ? Jeżeli nowe zamienniki to może ktoś ma dobrego dostawcę ? Pozdrawiam