Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. aaaaaaaa tego nie wiedziałem czyli zestawik + 100 zeta trzeba liczyć bo facio mi coś nawija że nie trzeba kostki tylko na piny bezposrednio
  2. dzięki bardzo za info ---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 15:17 ---------- mam zamiar kupić ten kpl. jest to wszystko bose albo składanka ? BOSE 8E0 Audi A4 sedan 2007r System nagłośnienia (2629575890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. witam podejdzie kpl. bose z sedana b7 do sedana b6 ?
  4. ta która jest w zamku wyciągnięta kostka z zamka i przemierzona - okazało się że zasilanie jest więc powinno wszystko działać (dzień wcześniej byłem u mechanika w celu kasacji błędów) styki wyczyszczone i po ponownym montażu świeci lampka i komp pokazuje otwarte drzwi
  5. dzisiaj zakończyłem walkę z drzwiami Kostka z drzwi została wyciągnięta, przedmuchana i wyczyszczona wszystko śmiga jak nówka dzięki za podpowiedzi narka
  6. już dałem starą elektrykę a nowy boczek i zima coś czuję że jest przerwa na kabelku i będę musiał w słupku kabelki rozkopać i pomierzyć tylko dziwi mnie że centralny jest git więc chyba idzie innym kablem ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 23:05 ---------- Panowie jak jest powiązany komp z drzwiami tzn. mam na myśli czy lampka w drzwiach jest powiązana z kompem ? bo jak już pisałem i tu ciemno a na wyświetlaczu zima - nie widzi otwartych drzwi jutro zaczynam akcje z rozbiórką przewodów w słupku
  7. czyli kupić do b6ki i będzie git muszę zobaczyć czy mam na jedną lub dwie baterie i kupuje na alledrogo dzięki za info
  8. te z alle będą pasowały ?? jak z wymianą bebechów - nie ma problemu podczas przekładki ? ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- o matko prawie 3 stówki za obudowę haha no ale jak śpiewaja 70 zeta za przycisk do spuszczania szyb to i tak promocja ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- Panowie podejdzie mi ta obudowa pod moją elektronikę tzn. z b6ki AUDI A4 A5 A6 A8 Q7 Q5 Q3 TT OBUDOWA PILOTA KLUCZY (2602043004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. witam wymieniał ktoś całą obudowę kluczyka razem z gumkami ? jaki jest koszt takiej obudowy w aso ?
  10. cena na alle 69 zeta za 400 ml jest ok ? chcę pomalować grille i jest to alternatywa dla ori kretek
  11. nie, też na korbe pozostałe drzwi ok tylko te jedne kaplica
  12. ha nie mam tylko tuba pod deską czyli gdzie mam tych kabelków szukać ?
  13. witam obecnie jestem po wymianie tapicerki i okazało się że w tylnych drzwiach mam głośniki - ale gra mi tylko przód jak sprawdzić czy instalacja jest podłączona do radia radio wymieniałem na symphony III ale w poprzednim tez ori tył mi nie grał
  14. witam i proszę o radę dzisiaj robiłem zamianę tapicerki - zamiana boczków po zamianie okazało się że nie świeci mi lampka w drzwiach oraz nie mam info na wyświetlaczu o otwartych drzwiach szwagier przemierzył i nie mam zasilania na kostkach dodam że centralny działa ok wszystkie pozostałe drzwi są ok czyli świecą lampki i jest info na wyświtlaczu proszę o propozycje co może być nie tak - może jest uszkodzony przewód z zasilania ? jak to najlepiej sprawdzić
  15. szwagier będzie głównodowodzący na autkach się zna i na elektryce też, więc mam nadzieję że nic nie pójdzie z dymem ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- panowie proszę o szybkie info teraz robie ta przekłądke pod fotelem ma czerwona kostkę w starej kostce z fotela był jeden przewód a w nowym fotelu z elektryka mam dwa co jak podłaczyć żeby działała elektryka
  16. z tej kostki co obecnie jest da rade ?
  17. jutro będę się zabierał do wymiany foteli jak kostka będzie to git ale powiedzcie mi jak jej nie będzie co mam zrobić - żebym jutro nie latał od auta do lapa
  18. kurde tego nie powiem Ci ale zobacz te fotele z tego linku bo te kupiłem może coś fotka podpowie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/tapicerka-alcantara-skora-a4-b6-243366/
  19. Witam wszystkich Kupiłem kpl foteli z elektryką do b6ki od naszego kolegi z forum. Obecnie mam grzane naleśniki oczywiście bez elektryki I teraz rodzi się pytanie: co muszę zrobić żeby podłączyć elektrykę do tych foteli ?? czy da się zrobić takie podłączenie proszę o info oraz rady od wtajemniczonych dzięki i pozdrawiam
  20. no to super wielkie dzięki
  21. no to super dzięki za info a powiedz mi jeszcze czy ten grill podejdzie do b6ki :atrapa gril AUDI A4 S4 RS4 8E0 01-04 BLACK CZARNA (2568975817) - motoAllegro i czy logo spokojnie przełożę ?
  22. witam chce zmienić grille w mojej b6 tzn. obecnie mam z ramkami srebrnymi i chcę zmienić na całe czarne środkowy grill mogę kupić z wersji s/rs cały czarny na alle ale nie ma nigdzie dolnego w zderzaku i tu rodzi się pytanie : czy można zaadaptować obecny, zdjąć ramkę czy coś podobnego pozdrawiam
  23. Witam Jestem na etapie wymiany lamp halogenowych. Mam pytanie do osób które już wymieniało w/w lampy - kupić nowe zamienniki czy ori używki ? Jeżeli nowe zamienniki to może ktoś ma dobrego dostawcę ? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.